Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на колело за новак

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Избор на колело за новак

    Здравейте приятели,
    В момента съм затънал в размисли по закупуването на нов байк(имам предвид за първи път), не че мисля да се впускам в професионално каране, а просто за да си разцъквам по парка ей така за тонус.
    Та въпроса ми е следния:
    Имам едни 400лв. и се чудя за какво да ги похарча. Като чета форумите, ми те ме отказаха от всичко което си бях харесал. Тук в ПЗ има един магазин на CROSS та там ми предложиха ENDURO или Т-REX където и да прочета по форумите за КРОС ми т'ва едва ли не са боклуци които не си заслужава да ги погледнеш. Всички признават само велосипеди над 2000лв. и всичко друго било боклук. Помогнете ми моля Ви, искам велосипед ако може да е съспеншън за 300-400лв твърдаците нещо не ме кефят, пък и искам да ми е по-комфортно, което пак казвам ще си търкалям по парковете на асфалт, нямам намерениe да скачам от 2-3м. по чукарите, е най-много да скоча от някой бордюр. Какво ви е мнението за Еnduro и T-rex за този начин на каране, и ако е много негативно кажете ми какъв DRAG да си взема за тия пари? Тежа 93кг. 180см.
    Благодаря предварително!

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X