Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тема за хвалби

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Тема за хвалби

    Тук в тази тема ще пишем какво ново сме сложили по нашите колела. Нека аз да се похваля първо с новата ми рамка Драгомир Ц2. Ето и снимки на колелото в завършен/сглобен вид.
    Прикачени файлове
    Обичам всички блондинки..... и брюнетки :shock:
    [B]Yamaha YZ-F 250 2004[/B] THE BEST !!!

  • #2
    До: Тема за халби

    Еии като видях тема за ""халби"" и викам тук щеси пием биричката,амаа,,

    Пенко с туи нещо ставали добър оффроад, дълбока кал газили??
    Изглеждо сериозно поне...
    boko
    Jeeep---KIA
    https://www.facebook.com/autoboko/

    Коментар


    • #3
      До: Тема за халби

      Първоначално публикуван от bokostz Преглед на мнение
      Еии като видях тема за ""халби"" и викам тук щеси пием биричката,амаа,,

      Пенко с туи нещо ставали добър оффроад, дълбока кал газили??
      Изглеждо сериозно поне...
      Здравей, по колелото досега съм дал около 1800 лева, няма части 2ра употреба. Днес купих рамката 395 лева.

      Виждам че и ти си от Стара Загора аз съм ви голям фен на джипарите от нашия роден град.
      Обичам всички блондинки..... и брюнетки :shock:
      [B]Yamaha YZ-F 250 2004[/B] THE BEST !!!

      Коментар


      • #4
        До: Тема за халби

        Честита ти рамка. Тя наистина е много добра, ама има ли каде да я караш в Ст.Загора тази ниска рамка?
        Ако искаш да разсмееш Господ - разкажи му плановете си.

        Коментар


        • #5
          До: Тема за халби

          Първоначално публикуван от V69 Преглед на мнение
          Честита ти рамка. Тя наистина е много добра, ама има ли каде да я караш в Ст.Загора тази ниска рамка?
          Принципно си падам по хард стилове, не обичам да въртя. Кеф е да се спуска. Мислих си за мещо меко, но често се събираме да караме из града ("леки" препятствия) и реших да си остана верен фен на твърдото колело. Предстои ми смяна на накладки и гуми. Хайде няма ли колоездачи из този форум
          Обичам всички блондинки..... и брюнетки :shock:
          [B]Yamaha YZ-F 250 2004[/B] THE BEST !!!

          Коментар


          • #6
            До: Тема за халби

            Без малко да се похваля с нов екип и се оказа,че сме объркали размера.Случва се.
            Последно редактирано от VESO4AR; 03-02-10, 21:24.

            Коментар


            • #7
              До: Тема за халби

              Пенко, честита ти рамка, много красиво колело, поздравления. Изправен съм и аз пред дилема на какви рамка и вилка да се спра. Искам рамката да е твърда, а вилката с около 160мм ход. Какво би ми препоръчал? (може и на л.с)

              По темата, със курбели Truvativ Hussefelt водач Truvativ Boxguide средно движение Truvativ GigaPipe и башгард пак труватив

              Та ето това се получи в крайна сметка:

              Калин Величков

              Коментар


              • #8
                До: Тема за хвалби

                Вилката sr rux ли е?
                В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

                Коментар


                • #9
                  До: Тема за хвалби

                  Първоначално публикуван от братчеда Преглед на мнение
                  Вилката sr rux ли е?
                  да,ръкс е ,почти съм сигурен ама да питам собственика дали не му се струва твърдичка?

                  Коментар


                  • #10
                    До: Тема за хвалби

                    Здравей Burte-Force на какъв стил каране си падаш ? Можем да ти предложим много рамки и вилки
                    Обичам всички блондинки..... и брюнетки :shock:
                    [B]Yamaha YZ-F 250 2004[/B] THE BEST !!!

                    Коментар


                    • #11
                      До: Тема за хвалби

                      Аз още никакъв ъпгрейд на мойто не съм направил щото то цялото е ново. Минал съм с него 300 км и за сега няма нужда на подмяна на каквото и да е.
                      Иначе като аксесоар за него си взех стойка за закачане на 60 CSX.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Тема за хвалби

                        Първоначално публикуван от Пенко Преглед на мнение
                        Здравей Burte-Force на какъв стил каране си падаш ? Можем да ти предложим много рамки и вилки
                        Карам DH/FR (фрийраид-а преобладава) необичам да въртя нагоре. Бях се насочил към Climber със вилка Z1 sport 160mm или нещо подобно (domain 160mm ама нищо не им разбирам 302,318 ... ). Но гледам си сменил Climber-a явно не си бил доволен ?

                        Първоначално публикуван от subritual Преглед на мнение
                        да,ръкс е ,почти съм сигурен ама да питам собственика дали не му се струва твърдичка?
                        Вилката е Rux да, страшно доволен съм от нея, не ми е твърда 70кг съм и съм си я напомпал и ми е супер

                        п.п: Пенко, Ц2-ката удобна ли е за фрий раид?
                        Последно редактирано от Brute-Force; 04-02-10, 14:37.
                        Калин Величков

                        Коментар


                        • #13
                          До: Тема за хвалби

                          Първоначално публикуван от Пенко Преглед на мнение
                          Тук в тази тема ще пишем какво ново сме сложили по нашите колела. Нека аз да се похваля първо с новата ми рамка Драгомир Ц2. Ето и снимки на колелото в завършен/сглобен вид.
                          Пена,ма френдо.
                          Айде честита ти рамка и от мене,ама наистина изглежда още по - ниска от старата. . дано не е проблем,за терените които покоряваш!
                          http://pics.deepseek.net/bitbucket/QKO.gif

                          Коментар


                          • #14
                            До: Тема за хвалби

                            Здравейте на всички, значи Клаймбъра ми беше много верен другар сменил съм 3 модела 2007 2008 2009, но и трите имат много голям недостатък ... карам със спирачки ББ7 отзад 185 отпред 203. След известно време от експолоатацията на рамката и на трите колела се откъртват ушите които държат задната машинка. Преминах към Ц2 с надеждата че тази рамка казват е една от наи издражливите пък и шите мога да си ги сменям(за машинката). Според мен е по добре да си вземеш Ц2, климбера е доказано здрава рамка но има проблемен участък а относно за вилките з1 спорт според мен е една много добра вилка също може да се насочих и към дроп офф3. Айде поздрави и чакам да се похвалиш
                            Обичам всички блондинки..... и брюнетки :shock:
                            [B]Yamaha YZ-F 250 2004[/B] THE BEST !!!

                            Коментар


                            • #15
                              До: Тема за хвалби

                              Па щом ще се хвалим. Ето взе си рамката Драг Клаймбър. Макат и много недолюбуван на мен си ми харесва.
                              Прикачени файлове

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X