Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Kъде си държите колелата ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Kъде си държите колелата ?

    Аз лично моето колело никога не бих го оставил в мазе, гараж, или както имат панелните блокове м/у всеки етаж една стаичка с боклуци. Защо ли ? - Прекалено много хора от моя град (стара загора) изреваха, че им няма велосипедът на сутринта. Затова колелото ми го държа у нас. Малко поразий правя с поддръжката му, но прекалено много пари съм вложил , за да бъде откраднато
    Обичам всички блондинки..... и брюнетки :shock:
    [B]Yamaha YZ-F 250 2004[/B] THE BEST !!!

  • #2
    До: Kъде си държите колелата ?

    На терасата. Даже забелязвам, че някои хора си ги закачат от външната страна. При мен не е добра идея, защото съм на първия етаж.
    Само моториста знае защо кучето си показва главата през прозореца.

    Коментар


    • #3
      До: Kъде си държите колелата ?

      Живея в къща и нямам проблеми с това, но скоро май един КТМ ще им прави компания
      [URL="http://www.facebook.com/rossen.kovachev"]He who makes a beast of himself gets rid of the pain of being a man.[/URL]

      Коментар


      • #4
        До: Kъде си държите колелата ?

        на терасата го държа и аз
        Величко Попов
        0882496036
        [EMAIL="baam@abv.bg"]baam@abv.bg[/EMAIL]

        Коментар


        • #5
          До: Kъде си държите колелата ?

          Зимата вместо да ръждясва на терасата, може да си направите от арматура кука с ухо на края и тази кука се хваща с дюбел на тавана, да кажем в коридора или някоя ниша /така бях направил аз преди години/. Закачвате велосипеда за предната капла на куката така, че кърмата да е горе високо да не пречи при минаване. Удобно е и не заема много място. Другият вариант е куките да са две с малко по-дълги опашки и да се закачи за рамката горе възможно най-високо до тавана.
          "Когато Господ раздавал земя на народите, българите закъсняли и земята вече била свършила. Затова Бог им дал къстче от своята земя."

          Коментар


          • #6
            До: Kъде си държите колелата ?

            Хммм, доста гениално, аз лично не бях се сещал за такова нещо трябва да го пробвам В момента колелото си го държа тук в къщи на коридора ( понеже имаме голям апартамент ) и не пречи кой знае колко
            Обичам всички блондинки..... и брюнетки :shock:
            [B]Yamaha YZ-F 250 2004[/B] THE BEST !!!

            Коментар


            • #7
              До: Kъде си държите колелата ?

              Първоначално публикуван от Пенко Преглед на мнение
              Хммм, доста гениално, аз лично не бях се сещал за такова нещо трябва да го пробвам В момента колелото си го държа тук в къщи на коридора ( понеже имаме голям апартамент ) и не пречи кой знае колко
              В апартамента, в коридора ми, под ключ.
              Когато съм с него на вън... единствено и само пред очите ми! Нямам ли визоален контакт с него не го оставям никъде.

              Крадоха ми последно преди 3 години един " Драг Онтарио ТЕ " с бая допълнения по него, хем беше заключен с верига за парапета във входа на блок зад врата с домофонна уретба. Върнах се след 15на минс и го нямаше... по пода лъскаха стружки от веригата... не смятам да се случва 2ри път.

              Коментар


              • #8
                До: Kъде си държите колелата ?

                Аз го държа в офиса.
                В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

                Коментар


                • #9
                  До: Kъде си държите колелата ?

                  E аз съм в къща и а лесно в антрето или лятото в двора до Немската овчарка.....

                  Коментар


                  • #10
                    До: Kъде си държите колелата ?

                    Единият в стаята ми, другите два на терасата (остъклена), другият в гаража и последният на тавана!

                    Коментар


                    • #11
                      До: Kъде си държите колелата ?

                      В мазето-4 бр./две детски и две големи/ като цена и пр. не са нещо впечатляващо...но са си кинти, ако ги откранат.
                      Живея в четириетажен блок и с цената на много убеждаване и разправии успях да накарам всички да заключваме входната врата по всяко време.
                      Заключва се и вратата към мазетата, а на прозореца имам здрава и добре укрепена решетка.
                      Е, понякога се намира някой да не заключи, но това са изключения...

                      Коментар


                      • #12
                        До: Kъде си държите колелата ?

                        В гаража, заключени едно за друго, а отвън и с добър катинар. Срещу нас (през улицата) общината е настанила от тези хора, дето са за интегриране и затова съм принуден да предприемам допълнителни мерки.
                        Последно редактирано от pustrina; 03-04-09, 11:10. Причина: уточнение :)
                        889377712

                        Коментар


                        • #13
                          До: Kъде си държите колелата ?

                          В коридора в къщи - от мазето вече ми изчезна един SCOTT - още не мога да го прежаля.
                          Сега сме с 2 RAM-a HT2 Kit 2 и съм твърдо решен да ги опазя
                          "Не е толкова трудно да разбереш хората - те са главно его и либидо. А, да - и повечето са прости" - Буда

                          Коментар


                          • #14
                            До: Kъде си държите колелата ?

                            И аз в коридора го държа. Мислех си по едно време за мазето, ама на няколко пъти го разбиваха та за това се отказах. Абе тва с висящото колело от тавана ..не ви ли дразни така да виси насред коридора?
                            Jeep Cherokee 2.5 Tdi VM '96

                            Коментар


                            • #15
                              До: Kъде си държите колелата ?

                              Моето и на жена ми са на терасата. Синът ми си го държи в стаята. Майка му протестираше , но взе да свиква

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X