Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Продавам:Drag Ontario - ПРОДАДЕНО

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Продавам:Drag Ontario - ПРОДАДЕНО

    Колеги и тук ще го пусна колелото. То... не е много сезон за колело, но все пак. Може някой сега да му се е прикарало.
    Колелото е подходящо за ХС(крос кънтри)-разходки по планината,обиколки.. и т.н.
    Хубави спирачки,хубава вилка,здрава рамка.

    Реших се да Го продам. За добро или за лошо... Разделям се.

    Колелото е поддържано. Последната година почти не съм го карал. Нямам време, трябват ми пари.

    Рамка: Драг Онтарио-поодрана от лифта. Няма пук,суч,завар. 16`
    Вилка: Rux S - Ляв крак - Въздух. Десен- Маслена баня. Регулиране на връщането.(работи перфектно!!!)

    Спирачки: Предна Shimano BRM 495. Диск 160мм. Жило Jagwire,броня Jagwire. Лостче Avid.(никакви проблеми). Накладки 70-80%
    Задна Shimano BRM 495. Диск 160мм. Жило Jagwire,броня Jagwire. Лостче Avid. (също перфектна) Накладки 70-80%

    Предно колело: Капла-Remerx Dragon(перфектна).
    Главина- Shimano HB-M495. Чистена,смазана.без заб.)
    Гума- Kenda Telonix 2.60(равнява се на 2.8 поне) Балона е 68. 95% (2 месеца карана). Супер здрав борд. Мекотата и се равнява на 50а (по Maxxis-ите).

    Задно колело: Капла-Crosser (здрава, много)
    Главина- eHUB на 6 болта.http://dimibike.com/product_info.php...0607ed4ccdab17 Перфекта. И тя е след диагностика.
    Гума- Kenda Nevegal 2.50. 90%(има доста отзиви вече за тази гума) Здрава,супер борд. Също 50а.(Stick E)

    Кормило: Truvativ XR
    Лапа: Zoom. Късичка,пак известна на всички ни.
    Команди: Alivio и двете. (всичко им е изрядно)
    Преден дерайльор: Shimano Alivio.
    Заден дерайльор: Shimano Acera.
    Курбели: Shiman-ски... някакви. (но пък са all right)
    Педали : VP 56 DH

    Общо взето това е. Колелото съм го гледал много. Не е тормозено. 60кг. нямам... така, че за големи натоварвания не може да се говори.

    Цена: 600лв( Коментар).

    За Утвърдени форумци - 10%.


    Може и на части.

    Снимки: (предварително се извинявам, че не съм го измил).



    За още снимки ... пишете.
    За още информация ... пишете/звънете
    За контакти: ******************
    Skype: neiko7
    ЛС
    Местоположение: Софийското Поле.

    Куриери.... Еконт.

    Лека вечер. Поздрави.
    Последно редактирано от Чавдар (V93); 19-03-15, 22:38.

  • #2
    До: Продавамrag Ontario.

    То... не е много сезон за колело, но все пак. Може някой сега да му се е прикарало.



    тука ще те критикувам..
    Прикачени файлове
    Величко Попов
    0882496036
    [EMAIL="baam@abv.bg"]baam@abv.bg[/EMAIL]

    Коментар


    • #3
      До: Продавамrag Ontario.

      Първоначално публикуван от vilio1978 Преглед на мнение
      То... не е много сезон за колело, но все пак. Може някой сега да му се е прикарало.



      тука ще те критикувам..
      Честно да си призная най-лудите спускания съм ги правил точно зимата! Правил съм по 7-8 спускания (Голи връх-Бай Кръстьо) и наистина тогава съм си правил истинско шоу!

      Прав си! Забавно е и хубаво да се кара зимата!!!

      Коментар


      • #4
        До: Продавамrag Ontario.

        Повече от забавно е, защото рпез зимата и да паднем няма да има такива поражения я по байка я по самите нас. Ха дори е и забавно пускането на патека в сняг. Само там може да се разбере майсторството на колоездача. А колкото по темата .. Хмм хубав байк, хубави пари - дано го продадеш на някой с мерак да го кара
        Обичам всички блондинки..... и брюнетки :shock:
        [B]Yamaha YZ-F 250 2004[/B] THE BEST !!!

        Коментар


        • #5
          До: Продавамrag Ontario.

          Първоначално публикуван от Suzuki_Sj410 Преглед на мнение
          Колеги и тук ще го пусна колелото. То... не е много сезон за колело, но все пак. Може някой сега да му се е прикарало.
          Колелото е подходящо за ХС(крос кънтри)-разходки по планината,обиколки.. и т.н.
          Хубави спирачки,хубава вилка,здрава рамка.

          Реших се да Го продам. За добро или за лошо... Разделям се.

          Колелото е поддържано. Последната година почти не съм го карал. Нямам време, трябват ми пари.

          Рамка: Драг Онтарио-поодрана от лифта. Няма пук,суч,завар. 16`
          Вилка: Rux S - Ляв крак - Въздух. Десен- Маслена баня. Регулиране на връщането.(работи перфектно!!!)

          Спирачки: Предна Shimano BRM 495. Диск 160мм. Жило Jagwire,броня Jagwire. Лостче Avid.(никакви проблеми). Накладки 70-80%
          Задна Shimano BRM 495. Диск 160мм. Жило Jagwire,броня Jagwire. Лостче Avid. (също перфектна) Накладки 70-80%

          Предно колело: Капла-Remerx Dragon(перфектна).
          Главина- Shimano HB-M495. Чистена,смазана.без заб.)
          Гума- Kenda Telonix 2.60(равнява се на 2.8 поне) Балона е 68. 95% (2 месеца карана). Супер здрав борд. Мекотата и се равнява на 50а (по Maxxis-ите).

          Задно колело: Капла-Crosser (здрава, много)
          Главина- eHUB на 6 болта.http://dimibike.com/product_info.php...0607ed4ccdab17 Перфекта. И тя е след диагностика.
          Гума- Kenda Nevegal 2.50. 90%(има доста отзиви вече за тази гума) Здрава,супер борд. Също 50а.(Stick E)

          Кормило: Truvativ XR
          Лапа: Zoom. Късичка,пак известна на всички ни.
          Команди: Alivio и двете. (всичко им е изрядно)
          Преден дерайльор: Shimano Alivio.
          Заден дерайльор: Shimano Acera.
          Курбели: Shiman-ски... някакви. (но пък са all right)
          Педали : VP 56 DH

          Общо взето това е. Колелото съм го гледал много. Не е тормозено. 60кг. нямам... така, че за големи натоварвания не може да се говори.

          Цена: 600лв( Коментар).

          За Утвърдени форумци - 10%.


          Може и на части.

          Снимки: (предварително се извинявам, че не съм го измил).



          За още снимки ... пишете.
          За още информация ... пишете/звънете
          За контакти: ************************
          Skype: neiko7
          ЛС
          Местоположение: Софийското Поле.

          Куриери.... Еконт.

          Лека вечер. Поздрави.
          Хубав, качествен и утвърден модел. Барнал си някои неща по него, които оскъпяват леко цената му, но чесно казано 600 лв е доста пара за състоянието в което предполагам, че е ( до колкото виждам от снимките )
          Според моята оценка възможната цена се върти около 400 лв... сори, че ти подбивам цената, но това е личното ми мнение. Твърде много му искаш.

          Бтв... друг байк имаш ли?! Аз карах Онтарио преди над 3 години. Тази година минах на значително по-висок клас -> РАМ ХТ2
          Последно редактирано от Чавдар (V93); 19-03-15, 22:37.

          Коментар


          • #6
            До: Продавамrag Ontario.

            Хм цената въобще не е висока, като погледнем само че е с вилка за 300 350 лева ..
            Обичам всички блондинки..... и брюнетки :shock:
            [B]Yamaha YZ-F 250 2004[/B] THE BEST !!!

            Коментар


            • #7
              До: Продавамrag Ontario.

              Първоначално публикуван от Пенко Преглед на мнение
              Хм цената въобще не е висока, като погледнем само че е с вилка за 300 350 лева ..
              Съгласен съм, но нали се сещаш, че всяка стока излезе ли от магазина е директно 50 % на долу образно казано...
              Камо ли, когато е ползвана години и е във вита, който се вижда... та било то и просто повърхностен... без реално да има проблеми по здравината на продукта

              Коментар


              • #8
                До: Продавамrag Ontario.

                Аз лично имам подобен байк, но от 2002 година и все още си го карам.
                Но единственото което си правил по баика е RUX-a. Ще ме извиняваш но ако погледнеш продажбената цена на окомплектован нов 2008 година Онтарие варира от 400лв. за най-слаба окомплектовка до 699лв. за сравнително висока окомплектовка, RUX-a си е допалнително вилка която наистина е добра и няма коментар по това, макар че сама по себе си е говоря за модел RUX-E - 298лв. като втора ръка - 50%.
                Като гледам с какви валяци си, или си малко по хард ездач и си скачал с тази рамка, която не е за това направена, или си някой така да се каже "показвач", без да обиждам никой.
                цена под 400лв. е абсолютно разумна за тази окомплектовка.

                ПС: отиди до Казанлък - Същата окомплектовка или разлика само с вилката и задна V-brake спирачка варира от 180 до 230лв.

                Успех

                Коментар


                • #9
                  До: Продавамrag Ontario.

                  Тъй,видяхте условията на обявата.Ако не ви харесват ваше право е да не купувате.Темата не е да обсъждаме цената на байка.Оттук нататък, без коментари относно цената.
                  В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

                  Коментар


                  • #10
                    До: Продавамrag Ontario.

                    Първоначално публикуван от LORDA83 Преглед на мнение
                    Хубав, качествен и утвърден модел. Барнал си някои неща по него, които оскъпяват леко цената му, но чесно казано 600 лв е доста пара за състоянието в което предполагам, че е ( до колкото виждам от снимките )
                    Според моята оценка възможната цена се върти около 400 лв... сори, че ти подбивам цената, но това е личното ми мнение. Твърде много му искаш.

                    Бтв... друг байк имаш ли?! Аз карах Онтарио преди над 3 години. Тази година минах на значително по-висок клас -> РАМ ХТ2

                    Виж сега цената не я подбиваш.
                    Твърде много,твърде малко - Може и 1700лв да бях сложил.
                    От какво значение е "другия байк"? Мислиш, че можеш да ме прецениш?
                    "Значително по-високия клас" е точно едно полу-интегрирано чело и подсилка на седалковата тръба. Ееее да забравих - РАМ! А дали пък рамките не се правят в един и същи завод в Тайван? Дали си се интересувал? Ако имаш нещо друго да информираш,моля на Лично.

                    Първоначално публикуван от getdown Преглед на мнение
                    Аз лично имам подобен байк, но от 2002 година и все още си го карам.
                    Но единственото което си правил по баика е RUX-a. Ще ме извиняваш но ако погледнеш продажбената цена на окомплектован нов 2008 година Онтарие варира от 400лв. за най-слаба окомплектовка до 699лв. за сравнително висока окомплектовка, RUX-a си е допалнително вилка която наистина е добра и няма коментар по това, макар че сама по себе си е говоря за модел RUX-E - 298лв. като втора ръка - 50%.
                    Като гледам с какви валяци си, или си малко по хард ездач и си скачал с тази рамка, която не е за това направена, или си някой така да се каже "показвач", без да обиждам никой.
                    цена под 400лв. е абсолютно разумна за тази окомплектовка.

                    ПС: отиди до Казанлък - Същата окомплектовка или разлика само с вилката и задна V-brake спирачка варира от 180 до 230лв.

                    Успех
                    Смело, друже.... смело изказване. Когато аз карах на Витоша всички се познавахме, не бяхме повече от 100 човека(София), сега са над 400-500 палячовци или както ти каза - "показвач".

                    Само Вилката? Мммм тя нова не е 289лв. Това е моделът Rux S - 409лв.
                    Спирачките? Нисък клас, но не в-брейк.
                    Лостчетата с командите?
                    Гумите? (Извинявай, ти с какви гуми караш?)
                    Курмилцето?
                    Платформите?
                    ________________
                    Eми то.... същото като ново от ВелоМания а?


                    ООООООспех мочета. Ако имате нещо още какво да кажете - ЛС.



                    Колелото е в "Примоция" - Цена 500лв. [/B]. Отстъпката за утвърдени участници Важи! (-10%)


                    Лека.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Продавамrag Ontario.

                      Айде да "повдигнем" леко темата....

                      Цената - 500лв.
                      Отстъпка за утв. участници.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Продавамrag Ontario.

                        И аз да "повдигна" темата!
                        Малко по-малко в тази криза нещата загрубяват, цените падат, и както е тръгнало, до моя пост ще стигне, без да се обижда никой!
                        Хора, байка е супер, няма да съжелявате !

                        Коментар


                        • #13
                          До: Продавамrag Ontario.

                          Абе ти не се ли отказа да омазваш темата ... това е тема за продажба не да ми показваш колко добра преценка имаш за колелата , за да не ти показвам колко е слаба всъщност...500 лв са оправдана сума напълно!

                          Коментар


                          • #14
                            До: Продавамrag Ontario.

                            ПРОДАДЕНО!

                            Да му е честито на колегата King Quad !

                            Много луди моменти Ти пожелавам! Приятно каране.

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X