Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Cross Enduro

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Cross Enduro

    Здравейте, реших да си купя ново колело, и съм се спрял на Cross Enduro Та да ви попитам за мнение за това колело, чакам отговорите ви.

  • #2
    До: Cross Enduro

    Кажи първо за какво ще използваш колелото.За едно кроса може да е добър,за друго не.
    В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

    Коментар


    • #3
      До: Cross Enduro

      Ами за каране из горите, по черно

      Коментар


      • #4
        До: Cross Enduro

        Ако го подложиш на по-сериозни натоварвания много бързо ще се счупи.Вилката,спирачките и задния ам са много важни за каране в гората.Спирачките са с много малки дискове което при тегло на карача над 80кг би ги прегряло много бързо,а оттам ще се намали спирачната сила и увеличи спирачния път.Според мен е по-добре един по-качествен твърдак,отколкото евтин full suspension.
        В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

        Коментар


        • #5
          До: Cross Enduro

          Дам, ясно, а Drag F4m ? Той е по-добър, а аз не съм тежък, 53 кила съм

          Коментар


          • #6
            До: Cross Enduro

            100% залагай на Драг. Остави Кросс-а в миналото, моля те.

            Няма да си разочарован. За спирачките,шоковете и вилките... са други работи. Купи си Колело,поддържай го,смазвай го и ще си го караш с кеф. Сегашната сглобка на Ф4м, незнам каква е ... но се води от средния клас колела. Демек, каквито и да е спирачки, а те ще са нещо от рода на 495 шимано, за твоите килограми, ще са супер!
            Вземи Драг. После, отговарям на всеки един въпрос.

            П.п. С каква сума разполагаш. И най-вече... са суркане ли ще го ползваш или за разходки в гората.

            Коментар


            • #7
              До: Cross Enduro

              Ами за разходки и леко спускане, сумата е 745 лева (толкова струва ф4м) мислех евентуално за клаймър и после да му слагам дискови, и др по-добрения, но ми казаха че ф4м е по-добър и с по-нанатъшни подобрения ще стане перфектен. Затова съм се спрел вече почти твърдо на него.

              Коментар


              • #8
                До: Cross Enduro

                Първоначално публикуван от wrety Преглед на мнение
                Ами за разходки и леко спускане, сумата е 745 лева (толкова струва ф4м) мислех евентуално за клаймър и после да му слагам дискови, и др по-добрения, но ми казаха че ф4м е по-добър и с по-нанатъшни подобрения ще стане перфектен. Затова съм се спрел вече почти твърдо на него.
                Без да му мислиш. Взимай Драгчето. Climber-а, е нисичък а и геометрията не е от най-добрите, предразполагаща за въртене. Climber-а си е за трикчета пред НДК-то, .

                Коментар


                • #9
                  До: Cross Enduro

                  Suzuki_Sj410 мерси за съветите и препоръките, още малко парички ми трябват и скоро ще взема ф4м

                  Коментар


                  • #10
                    До: Cross Enduro

                    Събирай,събирай... И аз бая събирах докато го сглобя в нормален вид(за по големи мъчения).

                    След като си го купиш, похвали се и съм насреща за каквито и да е въпроси. Цени.Магазини.Вилки,шокове,гуми,масла,поддръжка,екипировка.... Каквото се сетиш.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Cross Enduro

                      Да се похваля Понеделник тръгвам за Варна с намеррение да взема Ф4м , отивам там на 2 магазина ... само рамки, викам днес съм си наумил да вземам колело, ще си избера друго. И от вчера съм горд собственик на Drag The Bomb след дългото избиране реших да взема него, а и баща ми бързаше да се прибираме че имал работа.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Cross Enduro

                        Той също е добър ! имах такъв но го продадох сега карам АТВ в горите...по-релаксиращо е
                        Няма кал - Няма кеф !!!
                        Suzuki Samurai LJ410 1984
                        Suzuki LTZ400 2008
                        Honda Accord 2.0i SE Exec. 2002

                        Коментар


                        • #13
                          До: Cross Enduro

                          Първоначално публикуван от wrety Преглед на мнение
                          Да се похваля Понеделник тръгвам за Варна с намеррение да взема Ф4м , отивам там на 2 магазина ... само рамки, викам днес съм си наумил да вземам колело, ще си избера друго. И от вчера съм горд собственик на Drag The Bomb след дългото избиране реших да взема него, а и баща ми бързаше да се прибираме че имал работа.
                          Здравейте на всички!
                          Честито и да си го караш със здраве, и безаварийно.
                          Колега, аз съм от Варна и много ми се иска за пролетта да си взема колело горе-долу с твоите изисквания - малко спускания и каране из горите, но искам да е само с преден амортисьор, за да мога да си скачам спокойно от по-високички бордюри. Та въпроса ми е от къде си го купи и на каква цена ?

                          Поздрави!
                          Димитър Тенев

                          Коментар


                          • #14
                            До: Cross Enduro

                            Тук има адреси на магазини: http://mtb-bg.com/forum/viewtopic.php?t=2647

                            А за колело прочети това: http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=46609
                            Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Cross Enduro

                              Човече, The bomb няма ли да ти е малко тежичко за разходки из гората? По-добре щеше да е да помислиш над планинските стилове (cross country, all mountain, freeride downhill...) и тогава щеше да избереш нещо като за теб Аз например сега имам Drag Expert като мислех, че cross country ми допада и съм си го сглобил сам и някои от частите са начален клас. Но уви, то ми омръзна бързо и сега почти винаги правя леки спускания (стил all mountain ако така може да се нарече) и не е особено приятно с тази рамка, но нямам друг избор

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X