Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Събития и състезания

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Събития и състезания

    Тук ще споделяме впечатления от състезанията, на които сме присъствали или организирали
    [B]Skoda Octavia[/B] [B]Scout[/B] 2.0 T[B]DI[/B] DPF
    140 hp 340Nm

  • #2
    До: Събития и състезания

    А дали също ще може да съобщавате предварително за организираните мероприятия? Ще ми е интересно да позяпам

    Коментар


    • #3
      До: Събития и състезания

      Разбира се! Утре ще бъдем на Сопот на Shambhalla Open Cup 2008. Събитието ще бъде отразено със снимки и видео, тази година за съжаление няма да има наш участник, но догодина със сигурност. Повече инфо на:http://www.shambhala-bikepark.com, Това са малко снимки от днес:
      Прикачени файлове
      [B]Skoda Octavia[/B] [B]Scout[/B] 2.0 T[B]DI[/B] DPF
      140 hp 340Nm

      Коментар


      • #4
        До: Събития и състезания

        И тук има доста интересни снимки
        Гледайте папките най-долу

        http://store1.data.bg/spasoft/
        Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

        Коментар


        • #5
          До: Събития и състезания

          Снимките са супер, личи си, че са професионална работа. Мерси!
          [B]Skoda Octavia[/B] [B]Scout[/B] 2.0 T[B]DI[/B] DPF
          140 hp 340Nm

          Коментар


          • #6
            До: Събития и състезания

            за нищо

            а някой знае ли кога пак ще има нещо в сопот?
            че както 3-4 години несъм се занимавал с байкове сега пак нещо взе да ме хапе кучето на тази тема
            Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

            Коментар


            • #7
              До: Събития и състезания

              Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
              за нищо

              а някой знае ли кога пак ще има нещо в сопот?
              че както 3-4 години несъм се занимавал с байкове сега пак нещо взе да ме хапе кучето на тази тема
              Плануваме след две седмици да покараме там. Ако искаш да се присъединиш ще те информирам когато решим точна дата? В момента дружината е пръсната, а следващият уикеднд сме на състезание по рафтинг, на Струма, имаме участник и трябва да го подкрепим.

              След това ще се кара задължително, или кремиковсци или 4Х трасето на Сопот
              [B]Skoda Octavia[/B] [B]Scout[/B] 2.0 T[B]DI[/B] DPF
              140 hp 340Nm

              Коментар


              • #8
                До: Събития и състезания

                Лошо няма само където в момента имам само един рам HT който определено не е за Сопот
                Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                Коментар


                • #9
                  До: Събития и състезания

                  Но пък за Кремиковци си е направо идеален.
                  В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

                  Коментар


                  • #10
                    До: Събития и състезания

                    Ако дойда чак до там то ще е с колесара за да карам на Бухово
                    Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                    Коментар


                    • #11
                      До: Събития и състезания

                      Някой път може да покараш с мен около Севлиево или някоя неделя с едни приятели от Габрово ходим да обикаляме около Шипка, Узана, Мазалат, Бузлуджа и тем подобни.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Събития и състезания

                        На 17.10.2009г. (събота) за 39-и път ще се проведе скороходната и колоездачна обиколка на Витоша 100 км.!Това е сайта за повече информация: http://vitosha100km.hit.bg/
                        [B][COLOR=Red]
                        SUZUKI DR 650 RS
                        [/COLOR][COLOR=Red]
                        [/COLOR][/B]

                        Коментар


                        • #13
                          До: Събития и състезания

                          Първоначално публикуван от climbing Преглед на мнение
                          На 17.10.2009г. (събота) за 39-и път ще се проведе скороходната и колоездачна обиколка на Витоша 100 км.!Това е сайта за повече информация: http://vitosha100km.hit.bg/
                          Exxxx, далечната 2006 и аз участвах. Страхотно преживяване, беше. Бях още на 15 години. Тръгнахме в 06:00 от Билата. (Финиширах в 17:00)И се изгубих още на тихия кът. Бях на 20мин. от последния, ... ПСС бяха пуснали два мотора да ме издирват... Бях тръгнал нагоре по пътеката за х.Иглика. Като се срещнахме аз вече се бях примирил, че се връщам в нас. Тогава ги видях мотористите и като ме почнаха... "момчеее, търсиме те от 30 мин, давай да ти качваме колелото и да те връщаме долу".
                          Аз обаче упорит и не им се дадох. До яз.Студено не съм седнал на седалката, но преди Студена почнах да настигам хора и да задминавам и газ газ газззз. Най гадно беше на полето след Ярлово!!! Там беше за самоубийство!

                          Който има добра подготовка и стегнато колело да отива! Остава си, като спомен.


                          Слушам, че Шамбала ще влиза в световния шампионат.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Събития и състезания

                            Първоначално публикуван от Suzuki_Sj410 Преглед на мнение
                            Exxxx, далечната 2006 и аз участвах. Страхотно преживяване, беше. Бях още на 15 години. Тръгнахме в 06:00 от Билата. (Финиширах в 17:00)И се изгубих още на тихия кът. Бях на 20мин. от последния, ... ПСС бяха пуснали два мотора да ме издирват... Бях тръгнал нагоре по пътеката за х.Иглика. Като се срещнахме аз вече се бях примирил, че се връщам в нас. Тогава ги видях мотористите и като ме почнаха... "момчеее, търсиме те от 30 мин, давай да ти качваме колелото и да те връщаме долу".
                            Аз обаче упорит и не им се дадох. До яз.Студено не съм седнал на седалката, но преди Студена почнах да настигам хора и да задминавам и газ газ газззз. Най гадно беше на полето след Ярлово!!! Там беше за самоубийство!

                            Който има добра подготовка и стегнато колело да отива! Остава си, като спомен.


                            Слушам, че Шамбала ще влиза в световния шампионат.
                            Колеги един от моторите бях аз заповядай тази година да участваш , вече маркировката е много по хубава и вероятноста да се загубиш е много малка....
                            [B][COLOR=Red]
                            SUZUKI DR 650 RS
                            [/COLOR][COLOR=Red]
                            [/COLOR][/B]

                            Коментар


                            • #15
                              До: Събития и състезания

                              момчето си продаде колелото и си купи суузуукии
                              може да се включи като някоя ветроходка със самурая
                              Here is a test to find
                              Whether your mission on earth is finished;
                              If you are alive, it isn't.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X