Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ком-Емине?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ком-Емине?

    Братчед, пуснаха ми мухата за един такъв преход. Аз със Диското като подръжка а другите двама с байкове. Нито аз, нито те са правили толкова дълъг преход. Че ще трябва сериозна подготовка е ясно...Може ли да успеем за един месец, а? Не мога да си представя що за извращение ще е...
    Какво мислиш? Вашата група би ли се включила?

  • #2
    До: Ком-Емине?

    За мен е извращение.А и мисля че няма да се справя.Много въртене е това.По-скоро на етапи.Както правят пешеходците.Оначе ти сигурен ли си че като поддръжка ще успееш да минеш навсякъде?Някой тук беше писал че маршрута не навсякъде е проходим за джипки.
    В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

    Коментар


    • #3
      До: Ком-Емине?

      И един друг проблем-личен.Моя байк със всяко подобрение все повече отказва да върви по асфалт или пък нагоре.
      В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

      Коментар


      • #4
        До: Ком-Емине?

        Не знам...Явно на етапи ще е. Освен това, изобщо не смятам да се пробвам по кози пътеки с камиончето. Ще обикалям само по проходими местности и ще ги чакам...Връзката ще е дублирана, освен с телефони и с по-сериозни радиостанции.
        Изобщо, събирам мнения и съвети, дали изобщо да се захващам.

        Коментар


        • #5
          До: Ком-Емине?

          Сериозна работа.Трябва много добра подготовка и планиране.Маскимално планиране.За един успешен резултат разбира се.Иначе винаги могат да извикат кораба майка да ги прибере.Нещо по-скоростно не ги ли влече?
          В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

          Коментар


          • #6
            До: Ком-Емине?

            Първоначално публикуван от братчеда Преглед на мнение
            ..Нещо по-скоростно не ги ли влече?
            По-скоро не. Бавно но славно. И още нещо: единия от тях всъщност е жена и тя даде идеята.

            Коментар


            • #7
              До: Ком-Емине?

              Те жените от баирите не се плашат.Сериозна работа.Те карат ли на подобни,пък дори и доста по-къси преходи?
              В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

              Коментар


              • #8
                До: Ком-Емине?

                Да, вярно е, не се плаши! Правили са по малки преходи от по няколко километра. Един направихме заедно, над Пасарел, около 8км. Трябваше да го прекратим преждевременно, заради силните дъждове миналата година. Забелязах ги обаче, че след тия 8км се чувстваха много добре - беше им нещо като загрявка и биха изкарали доста повече. Или 10 км не се води преход?!
                Последно редактирано от Lazar; 23-01-08, 22:18. Причина: допълнение

                Коментар


                • #9
                  До: Ком-Емине?

                  Първоначално публикуван от Lazar Преглед на мнение
                  Да, вярно е, не се плаши! Правили са по малки преходи от по няколко километра. Един направихме заедно, над Пасарел, около 8км. Трябваше да го прекратим преждевременно, заради силните дъждове миналата година. Забелязах ги обаче, че след тия 8км се чувстваха много добре - беше им нещо като загрявка и биха изкарали доста повече. Или 10 км не се води преход?!
                  Колега, с най-голямо уважение и най-малко пренебрежение,
                  искам да ти кажа, че когато тренирах колоездене, 10км. се правеха,
                  за загрявка, на пистата. После се излизаше на шосе и се въртяха 30-40км., а в събота едно преходче, около 150км.. Ако трябва да стигнете от Ком до Емине на преходи по 10-15км. на ден, колко време ще ви трябва?! Вярно, там е пресечен терена, а аз говорех за асфалт, но все пак...?! Трябва си издръжливост и поне по трийсетина км. на ден преход.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Ком-Емине?

                    Тони добави и към това тежеста на планинския байк,който е по тежък от шосейните.
                    В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

                    Коментар


                    • #11
                      До: Ком-Емине?

                      А така! Много благодаря за мнението!
                      Ще ги подсетя утре да дойдат и да го прочетат. Щото на мен ми се види луда работа ама на...
                      Аз пък ще си седя в джипката с мезето и бирата и ще им гледам сеира.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Ком-Емине?

                        offtopic:

                        ГАД е прав. Ком-Емине е много за колело (imho). Едни приятели взеха София - Бургас - Лозенец (през подБалканската) за 4 дена. А те тогава въртяха много. Като само Гълъбец им е бил почти ден.

                        Лазаре, а няма ли да ти е скучно сам?

                        Аз съм много навит на следното: Да отида някъде с джипката - например Родопите, и там да повъртя 3-4 дена и после пак на джипа и обратно.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Ком-Емине?

                          Моето мнение е че преди да продължиш с питанията може да прегледаш тази тема:
                          http://www.mtb-bg.com/forum/viewtopic.php?t=24313
                          Ако ти хареса и си готов да продължиш няма кой да те спре.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Ком-Емине?

                            Определено е добра идея.Могат и да се избегнат някои досадни(поне за мен) изкачвания.
                            В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

                            Коментар


                            • #15
                              До: Ком-Емине?

                              Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
                              ...Лазаре, а няма ли да ти е скучно сам?...
                              Да, най-вероятно няма да мога да изпия толкова много бира сам.

                              Първоначално публикуван от Веселин (linux.lab) Преглед на мнение
                              Моето мнение е че преди да продължиш с питанията може да прегледаш тази тема:
                              http://www.mtb-bg.com/forum/viewtopic.php?t=24313
                              Ако ти хареса и си готов да продължиш няма кой да те спре.
                              Аха, сега разбрах от къде им идва ентусиазма.

                              Както и да е. Благодаря на всички за мненията. Ако не друго, поне сефтосахме новия подфорум.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X