Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Използване на хранителни добавки при колоездене.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Използване на хранителни добавки при колоездене.

    Ако искате просто да си засечете колко километра сте минали-за Андроид има много видове GPS трипметри.
    Аз именно заради това си купих телефон с мръсен екран-по състезанията се налага да си мерим изминатия път, лапето веднъж го пробва, и каза, че метрите излизат абсолютно точно. Значи добре работи.
    Някои имат памет за максимална скорост, средна скорост, и други дреболийки.
    Просто пускате приложението като се качите на колелото, и го спирате когато приключите.
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • #62
      От: Използване на хранителни добавки при колоездене.

      Карай си, бе човек, колкото ти душа иска и си яж колкото и квото ти душа иска. Не се тъпчи с хапчета, организмът най-добре усеща какво му се яде. Аз например през село си купувам айран или боза и някой от евтините сладкиши за лев и петдесе тарелката, дето не бих ги погледнал в друга ситуация, ама като карам точно това ми се дояжда.
      С каране се отслабва от самосебе си, без значение на хранителния режим. И километрите се вдигат от самосебе си. Аз почнах миналата година с 30, след 2 месеца 80 не ми стигаха.
      Тая година нямам възможност да карам и пак качих килата.
      За приложението - аз ползвам Endomondo и си го харесвам, повечето колеги ползват Strava.
      www.offnews.bg

      Коментар


      • #63
        От: Използване на хранителни добавки при колоездене.

        Каране ,плуване все е кеф и седалката е твърда само като не си карал известно време ,на второ,трето каране всичко е 6!
        Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

        Коментар


        • #64
          От: Използване на хранителни добавки при колоездене.

          Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
          Как дебелеете не ми е ясно.......
          И аз това все се питам.


          Първоначално публикуван от ivodianov1992 Преглед на мнение
          Как как - не е кой знае каква философия. Цяла зима само банкети, прасета и луканки. Пиене и ядене на корем, на работата нямам никакъв тежък физически труд и малко по малко резултатът се заформя
          Изпробвано. Не работи.

          Ако караш за спорта не ти трябват добавки, ако търсиш високо спортно майсторство ти трябват. Храни се разнообразно и без добавки, освен в случаите, в които имаш недостиг на даден елемент. Примерно моят организъм е беден на магнезий, но не мога да муам цял ден банани за да си го набавя. Добавките пък не ги усвоявам напълно.
          Последно редактирано от didogen; 27-04-17, 20:11.
          Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

          Коментар


          • #65
            От: Използване на хранителни добавки при колоездене.

            Това с напълняването си е до организъм .Метаболизъм.Не е и до спортуване толкова.Познавам много приятели и познати бивши спортисти ,някои спират спорта и се отпускат в килограми ,други не.Колкото и да муам съм стигал макс.90 и в момента и хич не ми тежат ,нема шкембе,но не това е важното .Важно е да се движиш,пък макар и с някое килце,това не пречи.
            Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

            Коментар


            • #66
              От: Използване на хранителни добавки при колоездене.

              Именно.
              Напълно съм съгласен с фастера.
              Както по-горе писах-има хора които ядат за трима, и са хърбави като вилица.
              А аз вече почти година се ограничавам с яденето, мъча се да изразходвам повече енергия, ама ай съм развалил режима(в посока на повече плюскане)-ай съм качил кило-две след няколко дни.

              Всичко е до конкретен организъм, и как е настроен да обработва поетата храна.
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • #67
                От: Използване на хранителни добавки при колоездене.

                Това е супер не справедливо! Имам приятели, които само лежат и плюскат дюнери и хамбургери, a са като щеки! Аз имам чувството, че и водата ми се лепи. И все пак, важна е идеята - отказах цигарите, одадох се на банкети - качих малко. Но не съжалявам, че съм отказал цигарите или че пълнея повече. Какво да направя, има и такива хора. От 110, в момента съм 100 килограма. Колоезденето ме превърна от марда в жизнен човек. Това ми е много! Keep walking!
                Ако е машина, нека бъде немска!
                XJR 1200
                ETZ 150
                Kawasaki Ninja ZX10R

                Коментар


                • #68
                  От: Използване на хранителни добавки при колоездене.

                  Съдейки по ника ти си млад. Като минеш 40 става ужасно. Пълнееш само като гледаш хранителните стоки по витрините и менютата в кръчмите, ако не се движиш достатъчно. Естествено, че при всеки е индивидуално, но никъде вприродата няма КПД повече от 100%.
                  Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                  "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                  Коментар


                  • #69
                    От: Използване на хранителни добавки при колоездене.

                    А да попитам с разните кучета как се оправяте, които имат желание да ви изядат? Тук таме ме гонят разни мъници, там как и да е, но не разбирам защо разни умни хора са решили да си пуснат каракачанското куче да скита из селото. Тия кучегони вършат ли работа? Че успоредката ми идва малко голяма да я мъкна с колелото...
                    Ако е машина, нека бъде немска!
                    XJR 1200
                    ETZ 150
                    Kawasaki Ninja ZX10R

                    Коментар


                    • #70
                      От: Използване на хранителни добавки при колоездене.

                      Първоначално публикуван от ivodianov1992 Преглед на мнение
                      А да попитам с разните кучета как се оправяте, които имат желание да ви изядат? Тук таме ме гонят разни мъници, там как и да е, но не разбирам защо разни умни хора са решили да си пуснат каракачанското куче да скита из селото. Тия кучегони вършат ли работа? Че успоредката ми идва малко голяма да я мъкна с колелото...
                      В общо взето никак,те с мотора ме гонят та с колелото ли? Намалям ,обръщам и карам срещу тях,ако са няколко,подкарвам най едрото,имах случай аз, жената и двамата ми сина,карах малко по напред ,20 метра,и върху тях налетяха 4-5 кучета,докато се върна успяха да захапят сина по крака,тоя дето го захапа му огънах гръбнака с предната гума на колелото,гоних го до портала дето се шмугна,пазача взе да се оправдава че не било негово кучето,питах го ,значи няма проблем след половин час да се върна да го отстрелям,сигурен съм че ще го открия тука.
                      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                      Анатолий Пейчинов o8875о9815
                      https://dvrbg.com/

                      Коментар


                      • #71
                        От: Използване на хранителни добавки при колоездене.

                        Спрей в джоба, най-лек е. Другите неща тежат и ако изтропат на паважа в града, оле мале

                        Коментар


                        • #72
                          От: Използване на хранителни добавки при колоездене.

                          Спрей - Sabre gel.

                          Коментар


                          • #73
                            От: Използване на хранителни добавки при колоездене.

                            Протеина по-добре го раздели на 2 приема отколкото на един двойна доза. И браво за решението да спортуваш вместо безкрайно да висиш на дивана пред компа или по кафетата.
                            Subaru Legacy 2.5
                            Suzuki GS500 E

                            Коментар


                            • #74
                              От: Използване на хранителни добавки при колоездене.

                              Иво,сега като погледнах скрееншота,разбрах че сме работили на едно и също място ,аз изкарах 6 години.
                              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                              Анатолий Пейчинов o8875о9815
                              https://dvrbg.com/

                              Коментар


                              • #75
                                От: Използване на хранителни добавки при колоездене.

                                Супер. Аз да доложа положението към момента : ами доволен съм. Навъртам по 30-50км. Дневно. Взех да ходя и да си върша и работа с колелото - до магазина, до еконта, до пощата, на кафе, по работа, та и там се навъртат километри. Това отделно от другото каране
                                Ако е машина, нека бъде немска!
                                XJR 1200
                                ETZ 150
                                Kawasaki Ninja ZX10R

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X