Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Искам да карам колело в гората!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Искам да карам колело в гората!

    Добре - ясно е , че говорим за едно и също. Успокоих се!
    Разликата е, че аз всеки ден съм в гората (не около София) но все пак в гората.
    До сега за толкова години (около 20) не съм видял изроди да карат лошо , да рушат природата, да мачкат туристи с колела и ... въобще имам чувството, че аз съм в друга държава. Или съм сляп, или съм някакъв късметлия или нещо не съм в час.
    И като капак на тази моя дива идилия някой иска забрана.
    Та това е единственото, което ме въздържа да се захвана с .... политика или ...............оръжие.
    Б-х негова мама....
    Спирам да пиша в тази тема . Извинявай!
    Не е за мен тази тема...............

    Коментар


    • #17
      От: Искам да карам колело в гората!

      Нееможе да се кара колело в гората...Как така ще се кара...Преди месеци имахме гора,но не остана...Който го е страх от забраната да не кара,че току виж му взели свидетелството за управление на велосипед...

      Коментар


      • #18
        От: Искам да карам колело в гората!

        Първоначално публикуван от bgbul Преглед на мнение
        Добре го казвате, ама като сложат огради и бариери на първи етап.
        На втори - казват, че тази гора е .... за ограничено посещение. На трети етап - казват - тази гора е частна и вече не може да се посещава.
        И така нататък ......искате ли примери за такива територии(ловни стопанства в държавна(национална) гора. Дадени на концесия (как звучи) и ... там не може да влезнете дори и без забрана.
        И тези територии се множат.... заради робското мислене - мене никой не може ...... ГРЕШКА !
        Докато не стане НАС НИКОЙ НЕ МОЖЕ ще си бъдем роби !
        Много точно казано.Ще мислим нещо по въпроса.
        Аз съм българче.Обичам наще планини зелени.

        Коментар


        • #19
          От: Искам да карам колело в гората!

          Очаквам скоро да забранят язденето на кон в гората, в планината, на полето, на къра и на двора .
          Също така да се забрани туризма, алпинизма, делтапланеризма, секса и кафето!
          После що викат ''Тоя псува като шофьор'' .
          Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
          Само DIESEL !!!

          Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

          Коментар


          • #20
            От: Искам да карам колело в гората!

            Не виждам никаква причина да не се кара колело в гората. За джипове и мотори може да се спори, за колелото - не. Карал съм и НИКОГА не съм имал конфликти с туристите. Ако говорим за конфликти, то конфликта между пешеходци (разбирай туристи) и МПС по улиците е несъизмеримо по-голям, ама никой май не се гласи да забранява колите. Карайте си колелетата и умната, това е страхотен спорт.

            Коментар


            • #21
              От: Искам да карам колело в гората!

              Проблем с карането на колела в горите най-вероятно няма да има. Има вече изграден подход за участние на организациите на планинските колоездачи в разработването на нормативната база. За което трябва да да се благодари кокретно на 4 души. Имената им ги има в медиите.
              Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

              Коментар


              • #22
                От: Искам да карам колело в гората!

                Не бързай.
                Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X