Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Голямата война 2/2006 дискусия в отбора на Ловците

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    Първоначално публикуван от GAD
    Момчета, понеже съм пълен с идеи, като тиква със семки,.....
    Не може ли, тези ленти, или тиксо, или парче плат, да залепим ,или омотаем около холдера за топчетата.
    Нещо такова направихме в неделя на пейинтбола с едни ивици от парцал само, че те бяха широки 1.5см. и не се виждаха добре.
    Предимството е, че до като се криеш или дебнеш не показваш маркера и не се демаскираш. А ако някой стреля по теб няма начин да не видиш пушката му и знака.
    Това решава проблема и най-лесно и евтино...Само,че холдера трябва да се обезмасли,ако се използва тиксо,защото е мазен от глицерина.
    litlleGAD подсказа, че ако изпозваме широк левкопласт, при повече намотки и добро стягане, ще държи яко!

    Коментар


    • #47
      Усети ли преди малко Дидка се лепна и на гол гъэ.
      Густо майна , пътят свърши !!!

      Коментар


      • #48
        Явно ви е скучно и почесвате клавиатурата Това с тиксото
        на хопъра е правено многократно.
        Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
        Селска фурна аспух нема. Пак същият.
        В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

        Коментар


        • #49
          Хънтър чепкаме вълна и убиваме време.
          Густо майна , пътят свърши !!!

          Коментар


          • #50
            Първоначално публикуван от e100
            Хънтър чепкаме вълна и убиваме време.
            Що не вземеш утре да дойдеш с нас,да не ти е скучно.Вярвам че си свалил тракторната шарка.Прехода е лек-става и с нормални гуми.
            Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
            Селска фурна аспух нема. Пак същият.
            В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

            Коментар


            • #51
              Първоначално публикуван от derhunter
              Явно ви е скучно и почесвате клавиатурата Това с тиксото
              на хопъра е правено многократно.
              Абе човек, влизай по-редовно, ние тук от седмица откриваме топлата вода Изтри ми се клавиатурата от писане и ме боли тиквата от друсане на семките, дано намеря някоя по-така

              Коментар


              • #52
                Съвсем редовно съм вътре и следя дискусията,но ми се струва че
                прекалено много сте задълбали в нещо което се решава за 2 мин.
                с 5 думи.
                Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                Коментар


                • #53
                  Първоначално публикуван от derhunter
                  Съвсем редовно съм вътре и следя дискусията,но ми се струва че
                  прекалено много сте задълбали в нещо което се решава за 2 мин.
                  с 5 думи.
                  Tъй, де...! Ама, ни гледаш сеира, на новбранците и не се обаждаш, та да престанем да се вълнуваме...Нахъсваш личния състав а ...?!

                  Коментар


                  • #54
                    [quote="GAD"]
                    Първоначално публикуван от derhunter
                    Съвсем редовно съм вътре и следя дискусията,но ми се струва че
                    прекалено много сте задълбали в нещо което се решава за 2 мин.
                    с 5 думи.
                    Tъй, де...! Ама, ни гледаш сеира, на новбранците и не се обаждаш, та да престанем да се вълнуваме...Нахъсваш личния състав а ...?![/quot
                    Ей сега се добирам до компа ,обаче спед днешната весела разходка
                    нещо нямам душа да пиша.А за групата дето вади гумата-не знам
                    сигурно 3 дни ще са в реанимация.
                    Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                    Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                    В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                    Коментар


                    • #55
                      Колеги, тук трябва просто да разровим всичките си слаби места, за да помогем на Хънтъра и на нас си да удържим позицията на победители!

                      Първия ми въпрос е - " Защо Рейнджъра спря на засадата, след като беше инструктиран да не влиза в никакви престрелки?"

                      Втория ми въпрос е - " Защо всички се бяха събрали на първата точка от северния склон и никой не знаеше, че единствено Булдога, който е убит стои на втората - при толкова ендуристи и паралелни пътеки - нали се сещате!!

                      Третия ми въпрос е - " Защо Самурая не продължи , независимо че е закъснял да гони точката, която му е възложена, а смени курса?"

                      Четвърти въпрос - по-скоро към мен като бивш командир - " Защо в голямата група на северния склон - след като е ударен Булдога не беше назначен официално негов заместник и на практика нямаше командване, а си беше живо опълчение?"

                      Коментар


                      • #56
                        Вълчо дали е разумно да обсъждаме тактиката,грешките и тяхното
                        отстраняване тук.Противникът следи внимателно какво правим.
                        Предлагам сбирка за да обсъдим тези неща,но понеже двата почивни дни всеки гледа да бъде поне за малко със семейството може би
                        е добре да бъде през седмицата.Нямам нищо напротив да се съберем
                        събота или неделя вечерта та даже и със половинките стига да сте
                        съгласни.Не е проблем да се отделим и да обсъдим нещата.Давайте предложения .
                        Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                        Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                        В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                        Коментар


                        • #57
                          Поемам изцяло вината за неуредиците със Самурая.
                          LZ1VMH

                          Коментар


                          • #58
                            Първоначално публикуван от Volk
                            Колеги, тук трябва просто да разровим всичките си слаби места, за да помогем на Хънтъра и на нас си да удържим позицията на победители!

                            Първия ми въпрос е - " Защо Рейнджъра спря на засадата, след като беше инструктиран да не влиза в никакви престрелки?"

                            Втория ми въпрос е - " Защо всички се бяха събрали на първата точка от северния склон и никой не знаеше, че единствено Булдога, който е убит стои на втората - при толкова ендуристи и паралелни пътеки - нали се сещате!!

                            Третия ми въпрос е - " Защо Самурая не продължи , независимо че е закъснял да гони точката, която му е възложена, а смени курса?"

                            Четвърти въпрос - по-скоро към мен като бивш командир - " Защо в голямата група на северния склон - след като е ударен Булдога не беше назначен официално негов заместник и на практика нямаше командване, а си беше живо опълчение?"
                            1.Рейнджъра спря, защото спря Илиан който беше пред нас, не знам вие как сте минали, но аз проход не видях. А с тази кола карането на заден ход е "на сляпо", можеше да прегазим някой. Грешката ми беше...в ЛС!..
                            2. Знам само, че понеже бях взел картата и си бях нанесъл точките, разбрах, че тия там най-вероятно пазят тяхна точка. Другите не се и догаждаха, иначе защо сте ги подминали, като са стреляли и по вас. Между другото бяхме само двама в рейнджъра и изобщо не знаехме на къде точно отиваме, понеже в един момент се оказахме сами. Като стигнахме до х.Мургаш видях на къде водят следите и продължихме по тях. В един момент ни запуцаха и ние се изнесохме на газ, като подминахме на 200-300м,зад една гърбица на пътя спряхме и аз по картата се ориентирах, че сме попаднали на тяхна точка. Обърнахме и тъкмо мъдрехме тактиката, от зад т.е., от към нашта точка, дойде един джип с един мъж и жена от наште. Нападнахме тяхната точка и ги опуцахме. После дойдоха Илиан, Голди, Кики, а след тях и Волк, е100 т.н..И се почна едно ходене до нашата точка, връщане и после тръгнахме да ги нападаме. И тогава Илиан пак обърна пред нас и ни забави и ние ви изпуснахме как сте минали през засадата.
                            Иначе, с две думи - липса на комуникации и субординация![/quote]

                            Коментар


                            • #59
                              Хайде на тая среща, която още не сме уточнили :
                              1.Всеки да разкаже какво е станало при него, за да можем да сглобим картината правилно и като направим разбор изводите да са правилни.
                              2.Всеки да си приготви предложенията, за стратегия, тактика и т.н., и после да оформим общите такива.
                              3.Конкретните такива, ще трябва да се доошлафат на място(рекогносцировка), на една тренировка по пейнтбол например.

                              Ако сме си свършили добре предварителната работа , преди състезанието само ще доуточним подробностите и ще разпределим конкретните задачи.

                              За срещата, когато кажете, само да е в работен ден, след 17ч.!

                              Коментар


                              • #60
                                Има предложение петък 18 или 19ч.Там и ще уточним тренировката на терен.Моля всеки който има отношение да потвърди присъствие на
                                срещата.
                                Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                                Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                                В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X