Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Голямата война - 2006 - правила и официална дискусия

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    Да.
    Почти не останаха неща за обсъждане, няма да се бавим, освен ако противника не реши да ни черпи една вечеря!
    Злати даде изстрел с датата на първата тупаница, Хънтър в неделя с останалите тигри трябва да сме на линия!

    Коментар


    • #77
      Злати, подсещам те за картите..., иначе ще докарам двама футболни запалянковци да ти изпеят една песен за съдията!

      Коментар


      • #78
        [quote="zzlatev"]
        Първоначално публикуван от zzlatev
        .
        Напомням, в четвъртък на 16-ти, 18 и 30 часа, Екопетролиум, бул. България, между стадион Раковски и Витошка. Очаквам поне по 3-4 от отбор, за да изясним доста неща. Аз ще запазя маса. Мястото е ресторант за бързо хранене тип Хепи, може да се пийва и хапва, докато разискваме.
        Дидка, май нещо през пръсти четеш форума, мястото е на самия бул. България и аз вече запазих маса за 10 души. Там сме правили сбирки на Ленд Ровър клуба и е много подходящо. Но си мисля, че ще ни е необходима време от поне 2 часа, има да се уточняват бая неща.
        За картите въпроса е решен, но ще си помисля дали да ги дам, щото аз като съдия освен заплахи нищо друго не съм видял
        LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
        www.ADV-Bulgaria.com

        Коментар


        • #79
          Обещавам ти довечера една съдийска, запотена, правилна бира!

          Сега сериозно, освен картите ще ни трябват и някакви актуални тракове, незнам дали си ходил скоро там, но стандартните тракове на места са разполовени от ручеи, както прецениш като съдия, доколко трябва да се чисти този въпрос или всеки ще се оправя сам?!

          Коментар


          • #80
            Към състава на Отбор1 записвам официално и Валери Вушев + Васил Вушев
            VPetrov.photography

            Коментар


            • #81
              Яко! Треперете "Ловци" !!!
              Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

              Коментар


              • #82
                Още един път ще обясня за довечара. От кръстовището на бул. България и бул. Витоша(Витоша е отгоре на надлеза над България) се тръгва по България посока Бояна. На 200 метра след надлеза отляво се вижда огромна бензиностанция Екопетролиум с ресторант за бързо хранене. Ето там е мястото. Не бъркайте с ОМВ, което е много по-нагоре по България, почти до Била, и на 3 км. от вярното място. Ако някой мисли, че няма да го намери, да ми звънне - 0887590528.
                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                www.ADV-Bulgaria.com

                Коментар


                • #83
                  Ето го мястото:http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=ff...Map25_24.y=179
                  Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                  Коментар


                  • #84
                    Многоуважавания Злати Златев - Главен Съдия на Голямата Война и Председател на Land Rover Enthusiasts Bulgaria ме помоли да поместя кратко съобщение тук.

                    Вчера - 16/03/2006г. на среща между съдийския състав и ръководителите на двата отбора бяха направени всички необходими уточнения. Очаквайте резултата и протокола от срещата (подготвен от Злати) най-късно до сряда, 22/03/2006г.

                    Коментар


                    • #85
                      Топчетата сгъват алуминия като бренекета!
                      Който е със засукана джипка, по-добре да не се точи, Обера май не е много в час със силата на удара и щетите....

                      Коментар


                      • #86
                        е то ако ламарината огъва.........какво остава за човешко тяло

                        Коментар


                        • #87
                          Алуминия е мекичък, по коли сме стреляли, не е имало щети до сега...ама винаги има първи път...
                          Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                          Коментар


                          • #88
                            В това е големия купон, който го е страх да не го перне шибан..то топче, по-добре да отиде на маникюр, затова пускам завоалирано този намек, като ще се пукаме, да е по хайдушки, а не с пребягващи балерини!

                            Коментар


                            • #89
                              Абе все си мисля че и най-лютия хайдутин ще пребягва като балерина ако го пернат по меките части
                              Просто да се внимава да не се перне някой отблизо по ушите и други незащитени области например.
                              Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                              Коментар


                              • #90
                                Ти по-добре си вземи по-плътни ръкавички, че тия с мрежата няма да пазят достатъчно...не те бъзикам сега, просто съвет.
                                Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X