Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Голямата война - 2006 - правила и официална дискусия

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • О.К. на линия съм.
    Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
    Селска фурна аспух нема. Пак същият.
    В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

    Коментар


    • И аз съм на линия. Тогава ще представим и нашия списък.

      Коментар


      • Към съдиите - за размисъл до утре..
        Ако вали дъжд, тия маркировки с тиксото дето аз не ги одобрявам, но явно няма кой да ме чуе, като си облече младежа якето върху тиксото, как да го познаем впоследствие, наш или чужд? И без това над 70 % от всички играчи няма да се познават!

        Коментар


        • прозрачни дъждобрани - по левче са
          тъкмо да не се мокрят и маркерите, че топчетата набъбват и омекват

          Коментар


          • Много просто - лепенка върху дрехите, същата лепенка - върху дъждобрана.
            Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

            Коментар


            • а междодругото няма да е зле да си купим дъждобраните общо - единият отбор един цвят, другият отбор - друг цвят

              Коментар


              • Аз си имам.
                Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                Коментар


                • И така събитието наближава. Важни пунктове:


                  13.05.2006 - Събота (тази която идва)

                  "Войната" ще започне със събрание на всички участници на картинг пистата на квартал Бухово. Бухово е квартал на София, до там пътуват градски рейсове и маршрутни таксита, които тръгват от паметника на Левски.

                  Всички участници трябва да са най-късно 10:00 на картинг пистата за маркиране и раздаване на задачите.

                  Начало на "войната " 11:00
                  Двата отбора съпроводени от съдии ще тръгнат към изходните пунктове откъдето съдиите ще им дадат сигнал за начало...

                  Край на войната 15:00 часа.
                  След 15:00 всички се отправят към предварително определен пункт за събиране, където ще има преброяване. Не бихме желали някой да остане да се прибира сам.

                  Всички ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да са екипирани с топли дрехи, Здрави обувки за планина, дъждобран, вода за пиене и храна колкото им е необходимо...

                  Всички е желателно да носят радиостанция, ако имат или поне GSM. Много е важно всеки да има поне GSM, за да може да се свърже за помощ, ако е необходимо...

                  Участието в играта не се заплаща, но всеки трябва да си предвиди пари за наема на оръжието и топчетата. Оръжието ще е 10-на лева топчетата в зависимост от вида между 5 и 10 ст. всяко. Точния наем зависи от фирмите които ще донесат оръжието. Това не важи за хората които си идват със собствено оръжие и топчета - те не дължат нищо на никого.

                  Вечерята ще е след 19:00 в Бирария при Кулата - София - кв. Лозенец. Куверта за всеки ще е 12лв. като резервацията е за 70 човека. Заведението ще е затворено за други клиенти и ще сме само ние. В куверта влиза хапване и бира - твърдия алкохол се заплаща отделно.
                  VPetrov.photography

                  Коментар


                  • Допълнение за екипировката - носете си ръкавици, защото всеки път имаме някой с наранени пръсти. Не е необходимо да са много яки, просто да пазят от охлузвания. Отделно е желателно да си носите и шапки за под маската в по-убити и тъмни цветове.

                    Коментар


                    • в неделя на тренировката Венци подхвърли идеята за "прераждането", която тогава не ми се видя много добра, по-по-късно ми хрумна че може би би било добре наистина да я има под формата на това ,който е маркиран, да се прибере в джипа, с който е дошъл и там да изчака края на битката за конкретната база. След като битката е приключила той да може да вземе участие в нова битка за друга база.

                      Представям си иначе колко досадно би било да те улучат в самото начало на играта и 3 часа да се чудиш какво да правиш.

                      И още нещо относно максимално допустимия брой топчета- в неделя всички видяхме колко голям брой топчета отидоха в стрелба по дървета, камъни и т.н. Предполагам че всеки улучен докато скучае чакайки, ще постреля по нещо ,което си хареса, затова ми се струва че идеята за горна граница на броя топчета не е много добра. Да не говорим че не случайно хората с опит в тази игра, не са сложили това ограничение и играчите често влизат с по над 2 000 топчета. Все пак истинския куршум по-скоро ще отсече някоя млада фиданка на пътя си , отколкото да се спре в листенцата и зад които се е скрил врагът.
                      Never ride faster than your angel can fly !

                      Коментар


                      • Късно е за промени в регламента за каквото и да било. Записването на отборите свърши, Венци по-горе публикува правилата. Който си носи допълнително яке, ще го покаже преди старта за маркиране с тиксо. Патроните са по 200 броя на човек от по-многобройния отбор. Другия отбор взима същото количество и ги дели по равно на членовете си.
                        Основен принцип на Войната ще е джентълменското поведение. Всички сме големи хора и е ясно, че ако някой реши да мами, ще може със сигурност. Но аз съм убеден, че такива няма да има и ще си направим супер купон. До събота.
                        LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                        www.ADV-Bulgaria.com

                        Коментар


                        • Първоначално публикуван от Stass
                          в неделя на тренировката Венци подхвърли идеята за "прераждането", която тогава не ми се видя много добра, по-по-късно ми хрумна че може би би било добре наистина да я има под формата на това ,който е маркиран, да се прибере в джипа, с който е дошъл и там да изчака края на битката за конкретната база. След като битката е приключила той да може да вземе участие в нова битка за друга база.

                          Представям си иначе колко досадно би било да те улучат в самото начало на играта и 3 часа да се чудиш какво да правиш.
                          Я ми разяснете по-подробно тази ви "гениална идея"!!!

                          Коментар


                          • Вальо това беше просто момент от неделната стрелба
                            нищо повече
                            нямаме идеи да го прилагаме във войната

                            Коментар


                            • Където има дим, има и огън!!

                              Ще си помислим относно контрола...

                              Коментар


                              • Явно е добър християнин и силно вярва във възкресението,ама чак
                                толкова..
                                Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                                Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                                В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X