Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Голямата война - 2006 - правила и официална дискусия

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Колеги, по отношение на срещата, аз самия съм възпрепятстван тази седмица не само четвъртък, а въобще цялата. От отбора на Ловците също има проблем за този четвъртък и предлагам да го оставим за следващия, 13 април. Много е важно да имаме картен лист на района на хартия( Венци, разчитам на тебе). Ако сте съгласни, да остане така, среща на 13 от 18, 30 в Екопетролиума. Това е точно един месец преди деня на Войната.
    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
    www.ADV-Bulgaria.com

    Коментар


    • ОК прието!
      VPetrov.photography

      Коментар


      • Колеги, току що научих, че другата седмица от сряда нататък ще съм командировка в Шумен. Моля Ви да преместим нашата среща за вторник, 11 април. Надявам се, че ще имате възможност за тогава. Поне Венци и Вальо трябва да дойдат на всяка цена, че да разчертаем картния лист. Извинявам се за проблема, но се надявам, че ще можете във вторник.
        LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
        www.ADV-Bulgaria.com

        Коментар


        • Няма проблеми, с удоволствие ще пия една бира с противника и съдийте!

          Коментар


          • Много е голяма тази територия за първа игра, намалете я
            малко ще влезна в преразход с Уаза.
            Volk и аз мога да изпия една бира с вас.

            Коментар


            • OK прието - вторник!
              VPetrov.photography

              Коментар


              • Идвай, там имат достатъчно бири..............

                Коментар


                • За тези които не познават пушката, при стрелба срещу вятъра отклонението на 30 метра е около 10 метра от целта, така че да се надяваме, че ще случим на спокойно време!

                  Коментар


                  • Първоначално публикуван от Volk
                    За тези които не познават пушката, при стрелба срещу вятъра отклонението на 30 метра е около 10 метра от целта, така че да се надяваме, че ще случим на спокойно време!
                    Ако това за отклонението е истина, ще дойда с прашката/не тази на жена ми ,защото там времето не влияе/
                    Густо майна , пътят свърши !!!

                    Коментар


                    • леко объркване

                      Коментар


                      • Може но някой друг път 11 април отмина.

                        Коментар


                        • Колеги, говорихме, че тук ще се появят картни листа, означения на зони, близки и далечни периметри, означение на северната граница на бойното поле. Къде са? Аз съм старомоден и без класическа карта и начертано всичко на нея не виждам как ще се организираме.
                          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                          www.ADV-Bulgaria.com

                          Коментар


                          • Прав си Злати, ето моето предложение:

                            http://htftp.offroad-bulgaria.com/v_.../Big%20war.gdb

                            Правоъгълникът е полето на боя както уточнихме с Volk заедно с двете стартови точки. Старал съм се да го направя точно според уговорката, но не съм екперт тъй че, ако някой може по-добре да заповяда.

                            Тъй като говорихме с Volk евентуално полето на боя да се стесни максимално съм сложил и една диагонална линия, което е и предложението ми за стесняване. В този случай полето става несиметрично за двата отбора, но логиката на пътищата в района го прави практически симетрично. Ако това ми предложение представлява интерес за другия отбор, но те смятат, че тогава едната стартова точка става привилегирована нашия отбор е съгласен да стартира от по-неудобната по тяхна преценка.
                            VPetrov.photography

                            Коментар


                            • Това с какво се отваря?
                              Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                              Коментар


                              • С Мапсорс
                                VPetrov.photography

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X