Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Голямата война! Тема за дискусия между "Ловците"

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Трябваше да видите как Миро ремонтира кола и същевременно стреля.
    LZ1VMH

    Коментар


    • В танковата бригада основно това занятие учат, нали са с УАЗки!

      Коментар


      • Хайде честито и от мен.Следващият път........ Помислете си дали ще се изправяте отново срещу нас. Този път ви пожалихме.

        И защо не пускате всички снимки и клипове на едно място, а не тук едно, там друго. Хипер неудобно е

        Коментар


        • кои победи
          "Ако не можеш да ги убедиш, объркай ги."

          Коментар


          • ловци излези ви късмета,еи добре че ме взеха в казармата
            "Ако не можеш да ги убедиш, объркай ги."

            Коментар


            • Първоначално публикуван от Камен Калчев
              ловци излези ви късмета,еи добре че ме взеха в казармата
              лошо няма тамън като излезнеш ще си подготвен за поредната война ;-)
              LZ1RED

              Коментар


              • поздравявам всички от нашия отбор пак за победата
                играта беше нечовешка нямам търпение за ново пуцане




                https://htftp.offroad-bulgaria.com/b...all%20evening/

                е тва са от вечерата ж кръчмата нещо не са станлаи много добре има размазани

                Коментар


                • Първоначално публикуван от didkata_s
                  Хайде честито и от мен.Следващият път........ Помислете си дали ще се изправяте отново срещу нас. Този път ви пожалихме.

                  И защо не пускате всички снимки и клипове на едно място, а не тук едно, там друго. Хипер неудобно е
                  Дидике ако искате може да ви дадем начална преднина

                  Коментар


                  • къв е смисъла, след като сесъживява тоя и оня, след като е уцелен.......
                    ние и да сме на светлинни години пред вас нямаме по 9 живота като вас

                    Коментар


                    • Хубаво е като ги говориш или още по лошо пишеш глупости да имаш с какво да ги потвърдиш.
                      LZ1VMH

                      Коментар


                      • ГОЛДИ когато не си бил на мястото и не знаеш за какво става въпрос - не взимай мнение по въпросаи не категоризирай едон или друго нещо като глупост. Меко казано е неправилно.

                        Коментар


                        • Първоначално публикуван от GOLDY-Владиан Христов
                          Хубаво е като ги говориш или още по лошо пишеш глупости да имаш с какво да ги потвърдиш.
                          има и достатъчно хора, които видяха какво става
                          те да кажат, че говоря глупости - ще го приема
                          но някой, който не знае дори за каков говоря..... ше прощаваш
                          а твоята реакция ме кара да мисля, че положително е имало повече от едно "прераждане"

                          Коментар


                          • Затова Дидке, твърдо те призовавам да кажеш какво точно си видяла. Защото доколкото разбрах истината стои по друг начин .
                            LZ1VMH

                            Коментар


                            • Не знам за кои хора говориш. Аз лично искам да чуя от теб за какви прераждания става дума.
                              LZ1VMH

                              Коментар


                              • Хайде почна се -кой възкръснал,кой имал девет живота,е нали затова имаше съдии!Сега всякакви приказки са излишни.Приемаш достойно поражението ,ако можеш и това е.
                                Густо майна , пътят свърши !!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X