Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Голямата война! Тема за дискусия между "Ловците"

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Остави.Не аз съм интересен в случая.Дай да видим кво ще ги
    правим техничарите че се събраха много и няма да ни стигнат
    амунициите
    Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
    Селска фурна аспух нема. Пак същият.
    В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

    Коментар


    • еми Хънтар маи траа като в Indiana Jones трета серия с един истрел 3 убити

      Коментар


      • Първоначално публикуван от derhunter
        Остави.Не аз съм интересен в случая.Дай да видим кво ще ги
        правим техничарите че се събраха много и няма да ни стигнат
        амунициите
        Как какво ще ги стреляме ето така.

        Коментар


        • имам една лоша новина ама не за нас а за техниците
          дефендера не се зне дали ще е готов за битката ама аз ще ги стрелям с това

          Коментар


          • Бива,бива Булдог ама това с един изстрел два задника си е
            направо постижение.Ще взема тази неделя да пробвам 3 с
            един изстрел Този път аз ще послушам Борко
            Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
            Селска фурна аспух нема. Пак същият.
            В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

            Коментар


            • Товарищ Боркозин!
              Что вь к черту показьваете?!

              Ето что - Т82 или що ни будь другое?!

              Коментар


              • Простите - понял - БМП 3 !!

                Коментар


                • Волк, то си пише на табелата за който не го разпознава още по силуета.

                  Борко, куче със салам ще плашиш... Намерил си ква консерва да сложиш, пък била тя от изложение в ОАЕ. Ето какво прави един нищо и никакъв Javelin: https://htftp.offroad-bulgaria.com/o...er/javelin.wmv

                  Тандемката FGM148 далеч не е върхът на сладоледа, а веднъж прихване ли те операторът, единственият шанс е такистът да е с катапулт... При това доста мощен...

                  Коментар


                  • Честно казано ме учуди огромния силует, естествено не е за танк....
                    Това поне 85 мм "БУМ!" с гладкоцевни ли действа?!

                    Коментар


                    • То всъщност това са понятия от моето време - сега са мегахерци и терапамет - ойде истинската война....

                      Коментар


                      • Първоначално публикуван от Volk
                        То всъщност това са понятия от моето време - сега са мегахерци и терапамет - ойде истинската война....
                        Как ще е отишла,я гледай СНН.Ако не бяха те още да незнаем
                        че са победили в Ирак
                        Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                        Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                        В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                        Коментар


                        • И от къв зор да е гладкоцевно?! Гладкоцевното се ползва при свръх високи скорости на проектила, където водещият пояс и нарезите отиват на кино, т.е. при кинетични бронебойни снаряди. БМПто е много далече от борбата с танкове.

                          Обаче оръдието наистина е гладкостволно, само дето е 73мм или 100, според модификацията... За ков си правят зора, като двама новобранеца с клонки в каските и едно РПГ ще му разкажат играта. То за това даже и тандемен кумулативен снаряд не си струва.

                          Коментар


                          • Ами то и на СТЕЛТ-а му стига Тамарата/справка сърбин пикае върху
                            надупчен Стелт/ама си го правят хамериканците....
                            Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                            Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                            В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                            Коментар


                            • Първоначално публикуван от Obersturmbahnfuehrer
                              И от къв зор да е гладкоцевно?! Гладкоцевното се ползва при свръх високи скорости на проектила, където водещият пояс и нарезите отиват на кино, т.е. при кинетични бронебойни снаряди.
                              ОК! Обясни ни на нас простосмъртните в каква дистанция се жертва жироскопния ефект за сметка на кинетичната енергия! /не го обръщай на маса към скорост..../

                              Коментар


                              • Не ти разбирам въпроса? Ква дистанция, къв жироскопичен момент? И кво общо има това с Ек?

                                Намерих си по-ясни кадри от клипа. Интересно е къде е отишъл купулът:
                                https://htftp.offroad-bulgaria.com/o...er/javelin.mpg

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X