Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Голямата война! Тема за дискусия между "Ловците"

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Първоначално публикуван от buldog
    Първоначално публикуван от Volk
    Ей кръвосмесители такива!!
    Усукахте ситуацията, като спирачно маркуче на УАЗ!!

    Затова се стреляме по погрешка и на мене ми синее петното от моя "бодигард", /единия от мишенките/!!

    Сега остана и да объркаме клубовете и ще стане салата ала "скоростната кутия на Борко"!!
    Салата "скоростна кутия на Борко"

    Така е като кара след мен
    то наистина не лесно да се кара след тебе и това Уазуки

    Коментар


    • Явно не открихте "Вълча поляна"!!
      Там партизаните от отряд "Чавдар" са връчили тяхното знаме, нелегално ушито в Бухово, на някаква местна партийна организация - има паметник за събитието, станало е когато победата е дошла при партизаните /заедно с малко форсирана съветска бронирана техника по Дунава/!

      P.S. Зад паметника има един страшен лисугер!Едър мъжкар, трябва просто да се метне мърша и ако има мераклия да се отлежи няколко нощи!

      Коментар


      • Първоначално публикуван от Volk
        Явно не открихте "Вълча поляна"!!
        Там партизаните от отряд "Чавдар" са връчили тяхното знаме, нелегално ушито в Бухово, на някаква местна партийна организация - има паметник за събитието, станало е когато победата е дошла при партизаните /заедно с малко форсирана съветска бронирана техника по Дунава/!

        P.S. Зад паметника има един страшен лисугер!Едър мъжкар, трябва просто да се метне мърша и ако има мераклия да се отлежи няколко нощи!
        Как ще го открием като няма GPS няма карта два дена
        се лутам в търсене на отговора, жената вече не ми говори

        Коментар


        • Хънтър тук сме двама къде го Командира Volk

          Коментар


          • Ами заби семейно по Родопите и зае ..а армията Аз бях по
            гръцко и също ще си понеса наказанието
            Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
            Селска фурна аспух нема. Пак същият.
            В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

            Коментар


            • Първоначално публикуван от derhunter
              Ами заби семейно по Родопите и зае ..а армията Аз бях по
              гръцко и също ще си понеса наказанието
              Така и зае..хте редника да копа дупки
              Като ходи по гръцко по едно узо нямали
              P.S. двете .. са "ба"

              Коментар


              • Много късно доиде мероприятието,бях планирал ходенето още в
                началото на седмицата.А глупости не пиеме,обаче каква македонска
                нашенска съм донесъл
                Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                Коментар


                • Тя за 13 ли е

                  Коментар


                  • Абе има и за друг път,а за 13 още нищо не съм решил.Ще ти се обадя
                    и ще го нагласим.
                    П.С.Как е адаша,чувате ли се?
                    Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                    Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                    В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                    Коментар


                    • Тук някой който има възможност да свери
                      часовника защото се обърквам дали да лягам
                      или да ставам 1час разлика.

                      Коментар


                      • Напомням на всички, които искат да бъдат в нашия отбор, че до 1 май трябва официално да потвърдят участието си!
                        Както знаете, Обера ще доведе 10 бойци, които участват в международни турнири, Венци гарантира тяхната тотална проходимост и според тях, ние сме отвсякъде губещи,затова ще трябва просто да ги "избием", както се казва имаме право на избор - или на 13 май сме ги "избили", или всеки от нас ще трябва да се поклони от уважение на победителя!

                        Коментар


                        • /представих си Хънтъра, как се покланя на Обера!

                          Честит рожден ден, Хемингуей!

                          Коментар


                          • Не искаме поклони. Най-голямата награда ще е всички да сме доволни и скоро след това да има реванш, независимо за кого.

                            А иначе сами сте си виновни. След толкова приказки и люти закани от ваша страна се принудих да се обърна към сериозните играчи за подкрепления.

                            Коментар


                            • Обер, пак се шегуваш...
                              Както ти казах не може да има професионалисти в нещо което зависи от посоката на вятъра и дава два метра отклонение...
                              Това не са снайперисти, а момчета които просто мърдат бързо и се адаптират бързо!

                              Ще ги видим в гората, пожелавам им късмет, само че ловеца като го яхнат дяволите, може да не го познаеш - минава в друго измерение и може да не разбере, че "трепе" международни шампиони!

                              Коментар


                              • Да, бе, 20 метра оклонение дава. Нещо не ви е било наред оборудването или сте се набутали в ураган. Има време, ще опознаете тънкостите на материята и ще видите колко нюанси има. Затова - повече практика, повече четене и по-малко писане. Като ви слушам как се сепвате за разни отклонения ми е ясно, че засега сте пълни аджамии. Вятърът си е вятър, обаче явно пушките ви фалцират топчетата - основна причина за сериозни отклонения.

                                А, въпросните хората не са нито професионалисти, нито шампиони, ами просто играчи с опит. Срещу шамиони нищо няма да ви спаси, дори и преминаването през измеренията ;-) Не сте гледали филми на водещите отбори и не знаете за какво става дума. На Запад този спорт набира бая инерция и там вече има професионалисти и виртуози.

                                Ако не бяхте толкова високомерни, можеше да изравним числеността на отборите, ама сега трябва спешно да намерите още 10 човека, за да има баланс от кумова срама.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X