Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Голямата война! Тема за дискусия между "Ловците"

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения



















  • Коментар


    • Първоначално публикуван от vokel
      Първоначално публикуван от buldog
      Първоначално публикуван от buldog
      Първоначално публикуван от derhunter
      Глей ся,цялата история тръгна от ГПС-а.Требе да се купи
      Купувам GPS
      Добре де като го купя тоя GPS ще трябва да хванеме някой
      Техничар да по обяснява няколко дена за какво става въпрос.
      Тук във форума се продават два GPS на Събин и на Алекс,
      кой да взема
      Ами сега
      Добре де обещавам този който помага да го свитна последен
      и ще кажа СЪЖАЛЯВАМ но това е само игра.

      Коментар


      • не са много дано да ви харесат

        Коментар


        • Ей това Дифендъра е голяма работа качва се там където
          преди това съм бил аз с моята УАЗка.
          Супер са, а няма ли и от преспите дето ви вадих.
          Уаз помага на приятели от LREnt.

          Коментар


          • Първоначално публикуван от borkozin
            не са много дано да ви харесат
            Супер са
            1.Вие тоя белия разбрахте ли изощо кон ли е или кобила ?/нямам аспирации ,защото няма къде да го гледам/
            2.Ентусиазмът свършва с възможностите
            3.Volk,рифела харабия ли е и каква дебелина ,ако е?
            B+

            Коментар


            • Борко, ти си талант!

              Снимките са съвършени, забелязва се невероятната фотогеничност на УАЗ- а особенно в кадъра където неговия собственик е заел недвусмислена поза!

              Коментар


              • Абе къде изчезна този червеният самурай че накрая не го видях?
                Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                Коментар


                • Първоначално публикуван от vokel
                  Първоначално публикуван от borkozin
                  не са много дано да ви харесат
                  Супер са
                  1.Вие тоя белия разбрахте ли изощо кон ли е или кобила ?/нямам аспирации ,защото няма къде да го гледам/
                  2.Ентусиазмът свършва с възможностите
                  3.Volk,рифела харабия ли е и каква дебелина ,ако е?
                  Ти приятелю си от нашите!
                  Не те сугестираме, но си твърде буден за да бъдеш от страната на противника...

                  Ела следващата неделя и ако стъпиш в нашата бригада, ще получиш моментално всичката възможна информация, защото при нас идват мъже които не си сменят пола...

                  Коментар


                  • Първоначално публикуван от Volk
                    Борко, ти си талант!

                    Снимките са съвършени, забелязва се невероятната фотогеничност на УАЗ- а особенно в кадъра където неговия собственик е заел недвусмислена поза!

                    Ние така си говорим с него трябва да знае кой командва

                    Коментар


                    • Първоначално публикуван от Volk
                      Ела следващата неделя и ако стъпиш в нашата бригада, ще получиш моментално всичката възможна информация, защото при нас идват мъже които не си сменят пола...
                      Вальо започваш вече да прекаляваш и то сериозно, и то грубо......
                      айде без такива сравнения ако обичаш.........
                      и това ти го казвам най-сериозно........

                      Коментар


                      • Първоначално публикуван от Volk

                        Ти приятелю си от нашите!
                        Не те сугестираме, но си твърде буден за да бъдеш от страната на противника...

                        Ела следващата неделя и ако стъпиш в нашата бригада, ще получиш моментално всичката възможна информация, защото при нас идват мъже които не си сменят пола...
                        Мога да стана и повече от вашите,просто искам едно единствено нещо да зная,...кога ще е тая прословута стрелба ,защото не поемам ангажименти които не съм в състояние да изпълня.За неделя единствения начин да се видим е ...............на яз.Батак вече е оговорено.А за пола бъди сигурен.
                        Та рифела ?
                        B+

                        Коментар


                        • Ха!
                          Голям майтап!
                          Аз съм олицетворение на прекаляването откакто съм се родил /роден съм с краката напред/, ти откри колелото!
                          Незнам в какво не съм прекалявал, ти сега ми даваш надежда да чуя нещо ново и свежо за прекаляване!

                          Коментар


                          • Първоначално публикуван от vokel
                            Първоначално публикуван от Volk

                            Ти приятелю си от нашите!
                            Не те сугестираме, но си твърде буден за да бъдеш от страната на противника...

                            Ела следващата неделя и ако стъпиш в нашата бригада, ще получиш моментално всичката възможна информация, защото при нас идват мъже които не си сменят пола...
                            Мога да стана и повече от вашите,просто искам едно единствено нещо да зная,...кога ще е тая прословута стрелба ,защото не поемам ангажименти които не съм в състояние да изпълня.За неделя единствения начин да се видим е ...............на яз.Батак вече е оговорено.А за пола бъди сигурен.
                            Та рифела ?
                            При нас принципа е хайдушкия - не ни интересува къде и кога ще си пасеш овцете - важното е " който носи мъжко сърце и юнашко име... и т.н."

                            Всяко наше събиране добавя нови членове, давам пример - Кирчо, който беше треснат в окото с топче се оформя като боец от класа, също като Джими и т.н....
                            За съжаление живота е груб и някой ако не може да докаже че може да води няколко джипа, да ги докара до точката на екзекуция на противника и да го ликвидира е по-добре да даде възможност на този който може!

                            Булдога май си е за взводен!

                            Коментар


                            • Първоначално публикуван от Volk
                              Ха!
                              Голям майтап!
                              да майтап е да се мислиш за голямата работа

                              Първоначално публикуван от Volk
                              Аз съм олицетворение на прекаляването откакто съм се родил /роден съм с краката напред/, ти откри колелото!
                              едно е да прекаляваш защото си си такъв
                              друго е да го правиш умишлено и злъчно........това, че с някой от противниковия отбор имаш неща за уреждане, не значи, че трябва с всички даси на нож
                              и ако другите ти позволяват това аз не
                              намери границата човече
                              аз ли да ти я показвам всеки път......
                              и ако играят така, както ти.....ще започна и аз......(макар, че ще е грозно за момиче)



                              Първоначално публикуван от Volk
                              Незнам в какво не съм прекалявал, ти сега ми даваш надежда да чуя нещо ново и свежо за прекаляване!
                              не........ти си прекаляваш с обичайните неща.......аз ще се очудя ако веднъж не прекалиш и запазиш добър тон когато става въпрос за противников играч.........
                              от доста време лекинко по лекинко започваш да обръщаш нещата в доста вражеска посока.......което не е редно.....
                              а го правиш и съзнателно, с умисъл.......което е по-страшното........

                              едно е да ог правиш като заигравка, като провокация......друго е това което написа по-горе.........

                              да - ловец си
                              да - мъжкар си
                              да - лидер си
                              но тука ВЕЧЕ се знаем достатъчно.......няма място за пъчене на гърди и за лъвски ревове.....
                              запаси достойнството .както твоето, така и на противника.......и го уважавай.......футбола (който толкова мразиш) поне на това ме е научил

                              Коментар


                              • Първоначално публикуван от didkata_s
                                Първоначално публикуван от Volk
                                Ха!
                                Голям майтап!
                                да майтап е да се мислиш за голямата работа

                                Първоначално публикуван от Volk
                                Аз съм олицетворение на прекаляването откакто съм се родил /роден съм с краката напред/, ти откри колелото!
                                едно е да прекаляваш защото си си такъв
                                друго е да го правиш умишлено и злъчно........това, че с някой от противниковия отбор имаш неща за уреждане, не значи, че трябва с всички даси на нож
                                и ако другите ти позволяват това аз не
                                намери границата човече
                                аз ли да ти я показвам всеки път......
                                и ако играят така, както ти.....ще започна и аз......(макар, че ще е грозно за момиче)



                                Първоначално публикуван от Volk
                                Незнам в какво не съм прекалявал, ти сега ми даваш надежда да чуя нещо ново и свежо за прекаляване!
                                не........ти си прекаляваш с обичайните неща.......аз ще се очудя ако веднъж не прекалиш и запазиш добър тон когато става въпрос за противников играч.........
                                от доста време лекинко по лекинко започваш да обръщаш нещата в доста вражеска посока.......което не е редно.....
                                а го правиш и съзнателно, с умисъл.......което е по-страшното........

                                едно е да ог правиш като заигравка, като провокация......друго е това което написа по-горе.........

                                да - ловец си
                                да - мъжкар си
                                да - лидер си
                                но тука ВЕЧЕ се знаем достатъчно.......няма място за пъчене на гърди и за лъвски ревове.....
                                запаси достойнството .както твоето, така и на противника.......и го уважавай.......футбола (който толкова мразиш) поне на това ме е научил
                                Е .........щом се обичате.
                                Аз Ви напускам.Отивам в един по добър свят -на сънищата /или руски форум /Ако ми кажете все пак за рифела или за деня на състезанието
                                буду я щастлив
                                B+

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X