Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Голямата война! Тема за дискусия между "Ловците"

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ей..............нахъсани нахъсани...........

    ще видим чия наденица как ще стане.........

    значи....като ви гледам прогнозите......ще оцелее само тоя без наденица (това лбеше тънък намек)

    правете си сметката

    Коментар


    • Браво бе, Булдог!
      Може ли да показваш такива сцени на насилие, без да предупреждаваш собствениците на наденици!

      Не бива хората да подскачат в столовете и да си хващат наденицата инстинктивно!

      Булдога, вчера беше номер едно.....днес незнам?!

      PS Изми ли си кожения салон на джипката или още е нашарен от номер две ?!

      Коментар


      • Първоначално публикуван от Volk
        Браво бе, Булдог!
        Може ли да показваш такива сцени на насилие, без да предупреждаваш собствениците на наденици!

        Не бива хората да подскачат в столовете и са си хващат .....ницата инстинктивно!

        Булдога, вчера беше номер едно.....днес незнам?!

        PS Изми ли си кожения салон на джипката или още е нашарен от номер две ?!
        Собственика на наденицата доброволно я предостави за изпичане на скарата иначе щяхме да умрем от глад,насилието го изрязах всичко си беше доброволно(това с инстинктивното подскачане е СТРЕС) Това кой номер съм не ме интересува
        стрелям на ред докато мърда,малко ви беше съсипахте ми кожения таван на УАЗката

        Коментар


        • Айде, другата неделя ще пребродим гората в района, напълнете резервоарите на машините / всеки да има туба за УАЗа на Булдога/..

          Ще видим аджиба, има ли в тия гори пътища, няма ли?!

          PS Ако се появи в гората Червена шапчица, аз ще се оправя с нея ....

          Коментар


          • Първоначално публикуван от Volk
            Айде, другата неделя ще пребродим гората в района, напълнете резервоарите на машините / всеки да има туба за УАЗа на Булдога/..

            Ще видим аджиба, има ли в тия гори пътища, няма ли?!

            PS Ако се появи в гората Червена шапчица, аз ще се оправя с нея ....
            Имам 200 литров варел ще свърши работа.
            Вълчо ако се появи Червената шапчица ще се появи и ловеца.

            Коментар


            • После всичките вкупом при Доктор Гарабед за лекуване на "плевенска хрема"
              Не ги ли научихте вече тия червени шапчици че са бактериологично оръжие?
              Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

              Коментар


              • Първоначално публикуван от quadra
                После всичките вкупом при Доктор Гарабед за лекуване на "плевенска хрема"
                Не ги ли научихте вече тия червени шапчици че са бактериологично оръжие?
                Quadra работата ми е да карам TIR,не я познавам Червената шапчица
                и незнаех че е от Плевен и не зная от какво боледува

                Коментар


                • бляк
                  тъкмо щях да си издокарам аватар с червена шапка........
                  одврат

                  може от птичи да боледува.знае ли се

                  Коментар


                  • Абе ти що се издаваш с ТИР-а...те точно по магистралите тираджии дебнат "червените шапчици"
                    Аз го пуснах като деликатен намек, ти пък веднага...
                    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                    Коментар


                    • намека на вълчана беше съвсем съвсем друг ама айде ......

                      Коментар


                      • Аха , ето че си всичко си дойде на мястото - имаме си големия "лош" вълк , имаме си и приказливата "червена шапчица" , а булдогът сигурно е добрият ловец , само че може да стане грешка и ловецът да опушка червената шапчица , /защото е определено от вражеския лагер/ и после с вълка да изядат заедно наденицата и да изпият отлежалото винце !....

                        Коментар


                        • Първоначално публикуван от Тихомир Севов
                          Аха , ето че си всичко си дойде на мястото - имаме си големия "лош" вълк , имаме си и приказливата "червена шапчица" , а булдогът сигурно е добрият ловец , само че може да стане грешка и ловецът да опушка червената шапчица , /защото е определено от вражеския лагер/ и после с вълка да изядат заедно наденицата и да изпият отлежалото винце !....
                          Стана интересно

                          Коментар


                          • Тази неделя ще има ли мероприятие. Най сетне Вранглера ми е в движение. Вълка да му мисли. Между другото благодаря за активната помощ на вълка . Без него го бяхме закъсали в това малко приключение, в това малко но кално дере. Благодаря и на Хънтъра че активно ми правеше компания в дерето. Без него щеше да ми е скучно долу.

                            Коментар


                            • Най-вероятно ще обиколим трасетата..
                              Пушки няма да има - за сметка на горивото...

                              Коментар


                              • Първоначално публикуван от Vi4o&Machinery
                                Тази неделя ще има ли мероприятие. Най сетне Вранглера ми е в движение. Вълка да му мисли. Между другото благодаря за активната помощ на вълка . Без него го бяхме закъсали в това малко приключение, в това малко но кално дере. Благодаря и на Хънтъра че активно ми правеше компания в дерето. Без него щеше да ми е скучно долу.
                                Ахаааа,ида идвам ли утре да правиме хънтърската машина
                                Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                                Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                                В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X