Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Голямата война! Тема за дискусия между "Ловците"

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До като чакаме правилата да опознаем територията и да ни бъде по лесно,всеки после ще знае с един жест какво да прави.

    Коментар


    • А, баба и дядо все с GPS-и са ходили ,та пак са стигнал,та се намерили.
      B+

      Коментар


      • Първоначално публикуван от Volk
        .
        5. Изпичане на барбекюто и изпиване на бирата разрешена за употреба /до 5 промила/, за нешофиращите - неограничено...
        хахаа
        добре е това да се отработи
        защото само с тренировката на барбекю ще си останете

        Коментар


        • Първоначално публикуван от Volk
          Чакаме правилата, дотогава ще знаем единствено и само как да стреляме по паничките!

          Не се притеснявайте от това да си пускаме информация, те са на светлинни години в оборудването пред нас /и ще останат, защото всъщност само там го вадят голям/ , всички отлагания на коментара на оборудването ни ще са им в полза!

          Всъщност, това май е едниствената им силна страна - ориентацията и връзките, след това сме ние!
          Я дойдат правила я не. Доста се поуплашиха. Виж че само Дидката остана, че и тя се клати.
          LZ1VMH

          Коментар


          • Хънтър, тактиката е секретния елемент!
            Дай да видим колко сме и с какви каручки и боздугани, няма начин да се събираме постоянно!

            Първият ни сбор ще бъде на практика генерална репетиция - от ранна сутрин, до вечерта.

            С точките по долу -съгласен напълно.С една сбирка няма
            да стане.Сложничка е организацията.Но не ми се иска да
            даваме повече "СЛАМКИ" на противника.Много се разголваме.
            Мисля че тенералната репетиция ще бъде последната от
            няколко сбирки.
            Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
            Селска фурна аспух нема. Пак същият.
            В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

            Коментар


            • Първоначално публикуван от goldy
              Първоначално публикуван от Volk
              Чакаме правилата, дотогава ще знаем единствено и само как да стреляме по паничките!

              Не се притеснявайте от това да си пускаме информация, те са на светлинни години в оборудването пред нас /и ще останат, защото всъщност само там го вадят голям/ , всички отлагания на коментара на оборудването ни ще са им в полза!

              Всъщност, това май е едниствената им силна страна - ориентацията и връзките, след това сме ние!
              Смятам че са доста опасни с моторджийте.
              goldi в гората те се чуват от километър, така че нищо опасно няма в тях.

              Коментар


              • Може да направим излизане на място към 11 март - събота, как сте с времето?

                Коментар


                • Първоначално публикуван от buldog
                  До като чакаме правилата да опознаем територията и да ни бъде по лесно,всеки после ще знае с един жест какво да прави.
                  Един разумен човек.
                  LZ1VMH

                  Коментар


                  • Първоначално публикуван от goldy
                    Първоначално публикуван от Volk
                    Чакаме правилата, дотогава ще знаем единствено и само как да стреляме по паничките!

                    Не се притеснявайте от това да си пускаме информация, те са на светлинни години в оборудването пред нас /и ще останат, защото всъщност само там го вадят голям/ , всички отлагания на коментара на оборудването ни ще са им в полза!

                    Всъщност, това май е едниствената им силна страна - ориентацията и връзките, след това сме ние!
                    Я дойдат правила я не. Доста се поуплашиха. Виж че само Дидката остана, че и тя се клати.
                    Не ми говори за клатене и Дидката, че ще объркам копчетата!

                    Коментар


                    • Първоначално публикуван от Volk
                      Може да направим излизане на място към 11 март - събота, как сте с времето?
                      Какво ще кажеш за 12 март
                      LZ1VMH

                      Коментар


                      • Така така.Взе да става конструктивно.
                        Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                        Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                        В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                        Коментар


                        • Първоначално публикуван от Volk
                          Може да направим излизане на място към 11 март - събота, как сте с времето?
                          Volk напиши:
                          ИЗЛИЗАНЕ на 11 МАРТ .
                          Сборен пункт :точка X.в 6.00 и т.н.

                          Коментар


                          • Първоначално публикуван от derhunter
                            С точките по долу -съгласен напълно.С една сбирка няма да стане.Сложничка е организацията.Но не ми се иска да
                            даваме повече "СЛАМКИ" на противника.Много се разголваме.
                            Мисля че тенералната репетиция ще бъде последната от
                            няколко сбирки.
                            Хънтър, залагам каса Туборг, че на първата ни сбирка ще има не повече от 60 % от участниците, на следващите също, а в деня на битката ще разполагаме със 90 % от които половината няма да ни разпознават от противника, а другата ще се чуди какъв е тоя излет дето се замерят с топчета!

                            Не подхождай толкова армейски защото няма начин да им креснем "51 РОТА СТАНИ! 3 МИНУТИ ДО СТРОЯВАНЕ НА ПЛАЦА С ПЪЛНО БОЙНО СНАРЯЖЕНИЕ !"

                            Мен това продължава да ме буди вече 20 години, ама тука няма да сработи, иначе би било песен!

                            Коментар


                            • Първоначално публикуван от goldy
                              Виж че само Дидката остана, че и тя се клати.
                              аз се "клатя" само като друсам кючеци

                              Коментар


                              • Първоначално публикуван от didkata_s
                                Първоначално публикуван от goldy
                                Виж че само Дидката остана, че и тя се клати.
                                аз се "клатя" само като друсам кючеци
                                Доста селско звучи.
                                LZ1VMH

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X