Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Голямата война! Първо мероприятие за 2006!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Венци, забелязвам изпускане на нерви!
    Тая пътечка не води към купон, а за нас това все пак е купон, ако някой ни е възприел бъзиците насериозно, значи трябва да бъде служебно отстранен!
    Като капитан на Отбор 1, работата ми е да вземам нещата на сериозно и да се грижа за успеха. А за забавата си има други хора, повечето са при вас


    Освен това, нищо не пречи общите условия да се превъртят във форума, защото аз не считам че ние тримата сме най-умните и досетливите, все някой ще каже нещо полезно и смислено и тогава вече ще се оформи общия вид на играта...
    Аз смятам че ние тримата трябва да седнем, помислим след това напишем условията и чак след това да ги предложим за обсъждане и корекции. Иначе просто няма да стане...
    VPetrov.photography

    Коментар


    • Първоначално публикуван от Венцислав Петров
      ... Аз смятам че ние тримата трябва да седнем, помислим след това напишем условията и чак след това да ги предложим за обсъждане и корекции. Иначе просто няма да стане...
      Правилно смяташ - много баби - холаво лапе

      Може да вземете Обер като човек с доста стаж в Пейнтболла (има и едно 3-то място от национален шампионат - Страхувайте се ловци ... )
      Път без препятствия обикновено не води до никъде.

      Коментар


      • Правилата в частта "пейнтбол" са измиселени и утвърдени отдавна. Има малко поле за самодейност и то единствено що се касае за джиповете. Широко обсъждане може да има за предвижването и крайните или междинни цели.

        Не разбрах кои "тримата" ще напишат правилата и ще е добре да поясните.

        Коментар


        • Обер, въпреки че идеята да се прави това с джипове е твоя, явно не схващаш че тази игра няма да има нищо общо с това, което познаваш...
          Тук приятелю, ще трябва ние да пишем правилата /двата отбора /, защото вие не се гоните на 100 кв.км, а в един строеж!

          Коментар


          • Първоначално публикуван от Volk
            Дидка, оттеглям се от идеята да ми пазиш гърба...
            ама аз никога не съм искала да ти пазя гърба. Още от начало ти казах, че ще ти напраскам трътката с топчета, пък на всичкото отргоре съм и отдругият отбор освен ти да дойдеш от нас - тогава ще те опазя и още как
            що се отказваш от мене
            не съм ли надежден войник

            Коментар


            • [quote="Венцислав Петров"]
              Аз смятам че ние тримата трябва да седнем, помислим след това напишем условията и чак след това да ги предложим за обсъждане и корекции. Иначе просто няма да стане...
              ОК, важното е да уважим мнението и на другите участници!

              Коментар


              • Напротив, много добре разбирам, че има малко общо с това, което познавам, обаче чак пък нищо...

                Моята първоначална идея беше да се направи симбиоза между двете, а не 99% офроуд и 3 изстрела в гората. Това, че нещата бяха изведени в голяма диспропорция няма лошо, но не се заблуждавай, че тук преобладаващата част от гъдела не е да се стреляме. Иначе сам си отговори как ще изглежда същото мероприятие, но без стрелбата. Ще стане състезание по ориентиране.

                Затова - кой от каквото разбира. Освен това мисля, че трябва да се опипа почвата и за по-ограничени като мащаб срещи. Примерно да се гоним на по-малка площ и да наблегнем на тактиката, а не на стратегията. Пътят до истината не е един и ние затова се гоним по строежи, поляни, гори и планини.

                Отделно, има значителна тръпка и в тренировките. Мисля, че сме трезвомислещи хора и дайте да не изпадаме в крайности. Предлагам да потърсим баланса, а чрез него и да открием нещо качествено ново.

                Обективно погледнато, ти нямаш никакъв опит в пейнтбола. Това, че си ловец е толкова релевантно, колкото да кажа, че аз съм геймър на Counter Strike (между другото не съм). Ако нещата се делегират в ръцете на хора с ограничен опит, всички ще загубим.

                Отделно се запитай защо идеята за обединението на двата спорта в едно мероприятие я дадох аз, а не ти, например. Ако си мислиш, че е било въпрос на 2 седмици да я даде някой друг и, че никой не може да спре идеята, чието време е дошла няма много да се съглася. Това, че Венци надмина всички очаквания с грандиозния план е голям плюс. Обаче, дайте да не то превърнем в голям минус.

                Коментар


                • Спокойно момчета, много сте изнервени!

                  Аз не бих ти позволил с тези нерви да дойдеш с мен на лов!

                  Ще я нагласим тази нова игра, Венци разбира от организация, ти от прицелване, аз ще се боря по опълченски, но ще стане!

                  Да не забравяме прасето и между другото, кога ще ни остане време да го ядем, ако свършим вечерта?!

                  Коментар


                  • Продължаваш да мислиш, че пишеш основателни неща!
                    Това си е някаква форма на отклонение!
                    Ако искаш, пробвай първо да попиташ - "Считате ли че моето мнение е правилно!" ..може и да отсеем нещо от фъшкиите, но от учители ни е дошло до гуша, дори и да са с властта /форума/!

                    Коментар


                    • Първоначално публикуван от Obersturmbahnfuehrer
                      Това, че си ловец е толкова релевантно, колкото да кажа, че аз съм геймър на Counter Strike (между другото не съм). Ако нещата се делегират в ръцете на хора с ограничен опит, всички ще загубим.

                      Отделно се запитай защо идеята за обединението на двата спорта в едно мероприятие я дадох аз, а не ти, например. Ако си мислиш, че е било въпрос на 2 седмици да я даде някой друг и, че никой не може да спре идеята, чието време е дошла няма много да се съглася. Това, че Венци надмина всички очаквания с грандиозния план е голям плюс. Обаче, дайте да не то превърнем в голям минус.
                      Май аз не съм разбрал нещо още от самото начало. Все си мислех, че идеята е да си направим купон, да комбинираме офроуда с пейнтбола и после независимо от резултата да се повеселим заедно. Все още ми се струва, че Дидката, Е100, Тихомир и куп приятели, са се заблудили като мен. Но явно факта, че съм човек с ограничен опит, играл няколко пъти пейнтбол в гора( а не в строеж), скитал из кави ли не планини и гори, навъртял само тридесет хиляди километра офроуд шофиране и имал лошия късмет един-два пъти да стрелят по него с нещо различно от желатинови топчета, ме прави негоден да разбера висшата идея за тази Война. Затова предлагам хора с неограничен и всеобхватен опит да се откажат от участие и да поемат организацията и съдийството, а аз ще се върна там дето ми е мястото и ще пострелям за кеф. Пък като ме убие някой спец, ще пия бира и ще чакам да се изпече прасето, щото ограничения ми опит ми казва, че е по-важна компанията на готини хора и приятното изживяване, а не някакъв резултат.
                      А и реално погледнато, кой друг освен автора на идеята, може да я осъществи най-добре? Всички останали сме аматьори и подхождаме с ентусиазъм, но не и с професионализъм. Това е сигурно, щото го правим за удоволствие. Така че, моля още веднъж да извините ограничения ми опит и ще се опитам повече да не Ви губя времето с организационните си напъни.
                      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                      www.ADV-Bulgaria.com

                      Коментар


                      • Първоначално публикуван от Volk
                        Да не забравяме прасето и между другото, кога ще ни остане време да го ядем, ако свършим вечерта?!
                        Не се притеснявай, убитите ще го изядът, гокато добрите продължават да се бият цяла нощ

                        Коментар


                        • Не се притеснявай, убитите ще го изядът, гокато добрите продължават да се бият цяла нощ
                          А,къде бил номера.Тя идеята никак не е лоша.
                          Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                          Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                          В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                          Коментар


                          • Първоначално публикуван от zzlatev

                            Май аз не съм разбрал нещо още от самото начало. Все си мислех, че идеята е да си направим купон, да комбинираме офроуда с пейнтбола и после независимо от резултата да се повеселим заедно. Все още ми се струва, че Дидката, Е100, Тихомир и куп приятели, са се заблудили като мен. Но явно факта, че съм човек с ограничен опит, играл няколко пъти пейнтбол в гора( а не в строеж), скитал из кави ли не планини и гори, навъртял само тридесет хиляди километра офроуд шофиране и имал лошия късмет един-два пъти да стрелят по него с нещо различно от желатинови топчета, ме прави негоден да разбера висшата идея за тази Война. Затова предлагам хора с неограничен и всеобхватен опит да се откажат от участие и да поемат организацията и съдийството, а аз ще се върна там дето ми е мястото и ще пострелям за кеф. Пък като ме убие някой спец, ще пия бира и ще чакам да се изпече прасето, щото ограничения ми опит ми казва, че е по-важна компанията на готини хора и приятното изживяване, а не някакъв резултат.
                            А и реално погледнато, кой друг освен автора на идеята, може да я осъществи най-добре? Всички останали сме аматьори и подхождаме с ентусиазъм, но не и с професионализъм. Това е сигурно, щото го правим за удоволствие. Така че, моля още веднъж да извините ограничения ми опит и ще се опитам повече да не Ви губя времето с организационните си напъни.
                            Злати, моля те не позволявай на емоциите предизвикани от отделни участници да попречат на желанието и усилията, които ти влагаш в идеята. Аз съм сигурен, че както винаги е по-добре да оставим резултатите да говорят, а не хорските мнения. Пък и Злати сигурен съм, че и други трудности ще има, нека не се отказваме още в началото. А към всички останали заявявам, че един от най-важните елементи е съдийството, а за там авторитета и възможностите на главния съдия са определящи. Нека се отнасяме със съответното уважение към неговите усилия, труд и време!
                            VPetrov.photography

                            Коментар


                            • Какво намесвате съдията не мога да разбера. Никой не му оспорва нито авторитета, нито капацитета. Даже никой не го е и споменал досега.

                              Единствено забелязах, че по служебен път набързо се разпределиха ролите. Щом като смятате, че хората, които все пак имат повече опит в частта "пейнтбол" няма с какво да допринесат и вие еднолично ще изработите целия правилник и всичко останало, след което ще го сведете до знанието на останалите - нямате грижи. Преждеговорившият съдия даже намекна нещо за строежите, без да се е поинтересувал с какво и доколко съм се занимавал. Априори работата е решена и организацията се поема изцяло от батковците.

                              Тук не става дума за зачитане - пука ми. Ставаше дума да се позволи всеки от инициаторите да даде своя принос, за да се получи най-добрият резултат. Не се съмнявам, че ще стане добре и не омаловажавам ничии усилия. Обаче към момента това ще е първо по рода си мероприятие и няма паралел, по който да го мерим. Напротив, то ще наложи стандарта за евентуални бъдещи такива и имах желание в организацията да има поне някой с по-голям опит в пейнтбола. Към момента вече е без значение.

                              Коментар


                              • Не мога да разбера какво се впрягате толкова, в крайна сметка става дума за изяждането на едно прасе и изпиването на неопределено количество бира. Да ме поправи някой ако греша.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X