Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новият формат на "Голямата война"

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Новият формат на "Голямата война"

    Колеги, има още две теми по Войната3, за мисии и съдийски състав.
    Ако правите като мен и отивате в темите,
    за които сте абонирани през "персонални настройки",
    може и да не ги видите.
    Така, че се поразгледайте наоколо!

    Коментар


    • До: Новият формат на "Голямата война"

      Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
      Искам да знам ще има ли отбор на Ловците? Георги Василев е капитан, нека той да каже официално.
      Аз твърдо съм решил да играя и искам да си избера отбор. Засега официално са обявени 2 - Техничарите и отбора на Обера. Кои са другите. И пак питам, ще има ли Ловци?
      Ако датата е 27-28.10 ще има отбор на Ловците.
      Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

      Коментар


      • До: Новият формат на "Голямата война"

        Добре, нов въпрос, кога ще е датата на боя?
        LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
        www.ADV-Bulgaria.com

        Коментар


        • До: Новият формат на "Голямата война"

          Злати ние с Веско обсъждаме преместване на пътешествието в Албания така че да можем на 27 да сме тук. Тъй че правим всичко възможно датата 27 октомври да е възможна щом е удобна на другите...
          VPetrov.photography

          Коментар


          • До: Новият формат на "Голямата война"

            28 октомври , неделя - нека да е тази дата, за да могат съдиите в събота,27-ми, да подготвят мисиите.
            Който от капитаните е съгласен, да потвърждава. Ловците са готови за бой, така че вече има 3 отбора. Кой е четвъртия?
            LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
            www.ADV-Bulgaria.com

            Коментар


            • До: Новият формат на "Голямата война"

              Нещо не смяташ правилно Злати. Техничарите, ЩтрафБат, Ловците, и отбора на GAD са общо четири...!
              VPetrov.photography

              Коментар


              • До: Новият формат на "Голямата война"

                Записвам още 1 отбор с име ..... не се знае още
                те са с джипове и си имат екипировка

                Коментар


                • До: Новият формат на "Голямата война"

                  GAD още не е потвърдил окончателно участие на неговия отбор, но явно ще го бъде, така че сме 5 бойни единици в кюпа. Голем бой ще падне. Отбора на Ловците вече е сформиран, капитан е Жоро Василев, аз съм нещо като адютант, останалите членове са тайна. Развели сме бойното знаме и започваме тренировки.
                  Предлагам всеки отбор да измисли и предложи за обсъждане по 2 мисии, само като тип задача. Координатите, начина и времето на задаване на тези мисии ще се решават от съдиите и ще се оповестяват от тях. Съдиите отделно.
                  Марто, ще имаме нужда от малко екипировка под наем, ще ти звънна допълнително за това.
                  LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                  www.ADV-Bulgaria.com

                  Коментар


                  • До: Новият формат на "Голямата война"

                    Не знам дали тук е мястото, но има ли някой отбор със свободни места към който бих могъл да се присъедния ?

                    Коментар


                    • До: Новият формат на "Голямата война"

                      Първоначално публикуван от bor Преглед на мнение
                      Не знам дали тук е мястото, но има ли някой отбор със свободни места към който бих могъл да се присъедния ?
                      А имаш ли акредитивни писма?!
                      Кой си, кой те познава, кой е играл с теб...?!
                      С две думи, кой би гарантирал за доброто ти име, първо?!
                      И второ, кой си в пейнтбола, щото аз не търся случайни хора?!
                      Ако имаш джип, нещо в +, кажи...!!!
                      Не е надувка, но и не обичам да си губя времето!!!!
                      Иначе, добре дошъл, след като се уточним на ЛС!
                      И наслука!!!

                      Коментар


                      • До: Новият формат на "Голямата война"

                        Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                        GAD още не е потвърдил окончателно участие на неговия отбор, но явно ще го бъде, така че сме 5 бойни единици в кюпа. Голем бой ще падне. Отбора на Ловците вече е сформиран, капитан е Жоро Василев, аз съм нещо като адютант, останалите членове са тайна. Развели сме бойното знаме и започваме тренировки.
                        Предлагам всеки отбор да измисли и предложи за обсъждане по 2 мисии, само като тип задача. Координатите, начина и времето на задаване на тези мисии ще се решават от съдиите и ще се оповестяват от тях. Съдиите отделно.
                        Марто, ще имаме нужда от малко екипировка под наем, ще ти звънна допълнително за това.
                        Злати, я чети по-пространно брато,
                        че ги дъвчем, едни дъвки по няколко пъти !!!

                        Коментар


                        • До: Новият формат на "Голямата война"

                          Новите правила изглежда ще направят доста различна ГВ от това, което сме правили до сега. Надявам се всички да си изкараме добре с по-малко нерви и повече офроуд и пейнтбол.

                          Винторез обмисляме участието си и ще пишем до 1-2 дена какво сме решили.

                          А има ли някаква информация за такста за участие? Все още ли е 20 лв.? Ще има ли отделно такса за съдиите?

                          Коментар


                          • До: Новият формат на "Голямата война"

                            Според мене демокрацията идва в малко повече, трябва 1-2 да са организаторите на всичко и това е.. който не му харесват правилата може да не играе.. Също така е крайно време да се сложи един формат за тая Голяма война и той да бъде общ за всички останали Големи войни, а не всяка следваща да е с нов, а това с мисиите също трябва да бъде добре премислено. Незнам, защо трябва да преоткриваме топлата вода, като измисляме мисии, начини на точкуване, съдии и тн., като то има готови разработени игри, мисии, планове, има маса сайтове където са поместени - просто трябва да седне някой и да ги прочете.

                            Така че апелирам към организаторите да поместят вече поне общия формат на Голямата война, - последния вариянт, та отборите да знаят какво да правят и изобщо да се изкаже мнение по въпроса.

                            Коментар


                            • До: Новият формат на "Голямата война"

                              Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
                              1.6. След уцелване всеки участник отива с високо вдигната пушка до съдията който отговаря аз собствения му отбор за да му запише точките в минус и да му даде инструкция точно кога, къде и как да се „съживи”.

                              Моля да уточним кога, къде и как ще се съживи всеки един от участниците (т.е. как съдиите ще определят това)? Ще съживяват веднага, след 5 мин или след 10 мин или повече? Трябва ли да отиде играча до точно определено място или продължава от там, където е отборът му? Ще имаме ли определен брой животи или не?

                              Коментар


                              • До: Новият формат на "Голямата война"

                                Засега идеята е играчът да се връща в играта след като е отишъл до съдията на отбора, той му е разкарал петната и го е вкарал в играта от място, което не пречи. Тук вече се намесва субективният фактор на съдията. За броя животи, смятам всеки отбор да има общо по 3 на играч като бройка и да се раздават произволно до изчерпването им, т.е. Някой може да го съживят веднъж, а друг пет пъти.

                                Наско, проблемът с нагаждането на формата е основно заради офроуда. Това не пречи да се направи една голяма игра по адаптирани правила от американците или руснаците и готово. Който не е съгласен с тях, прото няма да участва и това е.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X