Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Регламент за "Голямата война" 2

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Регламент за "Голямата война" 2

    Обер, съдиите сме ОК, но трябва и капитана на другия отбор да е съгласен. Мисля, че довечера и той ще се включи с мнение.
    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
    www.ADV-Bulgaria.com

    Коментар


    • #47
      До: Регламент за "Голямата война" 2

      Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
      Обер, съдиите сме ОК, но трябва и капитана на другия отбор да е съгласен. Мисля, че довечера и той ще се включи с мнение.
      Цял ден следя дискусията и мисля, нали трудно ми се оттдава!
      Имам си принцип, който напоследък наруших няколко пъти,
      но гледам да не смесвам работата с удоволствието.
      По същество.
      Нямам против, тази схема, въпреки, че
      определено съм за 3 точки, НЕКА ГИ НАРЕЧЕМ КОТИ, за яснота,
      избрани от 5 такива, чрез жребий.
      Котите трябва да са маркирани с ГПС точно и ясни на съдиите.
      Нека на котите има знак, знаме, или друго с номера им,
      който владеещият точката да донесе на финала,
      за да не разкарваме съдиите.
      Ако някой има претенции,
      да покаже снимка от котата с време преди края на състезанието.
      Най-важното е да няма объркване, неточности с коорднатите на котите и последващи претенции.
      За това, предлагам всяка кота да е с точност +- 10м.,
      ако не е маркирана преди това.
      Злати мисля, че Волк няма нищо против на съпорт по отношение обикаляне по терена и определяне на коти.
      А аз нямам против, ако ги изберете по карта.
      Картата от миналата Война е в мен,
      но ще я дам само на теб, или Волк,
      противника да се оправя по ГПС, нали са специалисти в това!!!

      Коментар


      • #48
        До: Регламент за "Голямата война" 2

        Идеята е да не разкарваме съдиите преди това да маркират един куп точки, от които да се играе само на 3. От друга страна смятаме, че по този начин ограничаваме играчите от възможностите на съдиите за обикаляне, защото всички подбрани точки ще са в рамките на възможностите да ги маркират за един ден с колата и по никакъв начин няма да се падне точка на по-забутано и трудно достижимо с джип място.

        Затова кажи какво мислиш по конкретното предложение - двамата капитани заедно избират една точка, всеки избира самостоятелно по още една и накрая теглят жребии за стартова позиция.

        По този начин организацията става по-лесна, а и следователно по-устойчива към фалове, а и трудността се увеличава.

        За допуска в измерването е ясно, че никой няма да се цигани за 10-20 метра.

        Коментар


        • #49
          До: Регламент за "Голямата война" 2

          Първоначално публикуван от Obersturmbahnfuehrer Преглед на мнение
          Идеята е да не разкарваме съдиите преди това да маркират един куп точки, от които да се играе само на 3. От друга страна смятаме, че по този начин ограничаваме играчите от възможностите на съдиите за обикаляне, защото всички подбрани точки ще са в рамките на възможностите да ги маркират за един ден с колата и по никакъв начин няма да се падне точка на по-забутано и трудно достижимо с джип място.

          Затова кажи какво мислиш по конкретното предложение - двамата капитани заедно избират една точка, всеки избира самостоятелно по още една и накрая теглят жребии за стартова позиция.

          По този начин организацията става по-лесна, а и следователно по-устойчива към фалове, а и трудността се увеличава.

          За допуска в измерването е ясно, че никой няма да се цигани за 10-20 метра.
          ОК, за избора на коти!
          Но както ти сам каза, никой няма да ходи да бере дренки в някое дере, или на сипей,
          нека котите да са на стойностни, тактически места!!!!!
          От това играта само ще спечели,
          на участиците ще им е по-интересно,
          съдиите ще са разтоварени и т.н.!!!
          И офтопик, защо тук не пише Събин...?????!!!!!
          В крайна сметка, кой ви е капитана....???
          Знам, че организационно си ти,
          но Венци делегира всички права на Събин,
          защо не дискутираме с него......????
          Все пак, съм Генерал, няма да преговарям с ефрейтор, я!
          Пък бил той и Шикелгрубер!!!????
          Я си оправете субординацията, защото не ми се разтягат локуми,
          на място, десет минути преди старта!
          Искам потвърждение от Венци Петров, или Събин, за всичко, за което се договаряме!!!!
          Имаш моето уважение, но......,
          искам санкция на правилата от оторизиран!!!!!

          Коментар


          • #50
            До: Регламент за "Голямата война" 2

            Събин беше упълномощен за срещата, а капитанът е Венци.

            Ти се прави на важен колкото си щеш, обаче тук дискутираме правилника, а не кой какъв е. А, го дискутирм аз, щото виж кой е отпочнал темата.

            Коментар


            • #51
              До: Регламент за "Голямата война" 2

              Може ли от тук нататък промените в регламента да се оцветяват в няк'ъв цвят, за да не се налага отново да се чете всичко и да става "открийте 10-те разлики"...

              Коментар


              • #52
                До: Регламент за "Голямата война" 2

                Tiger, не се хаби..
                Това е нещо като артилерийска подготовка, отвсякъде ще летят бомбастични предложения, към петък ГАД и Обера ще спретнат едно окончателно изявление, ще се посдърпат за някоя дреболия и в неделя сутринта ще ни кажат какво да правим.
                Аз досега разбрах едно - трябва да стреляш в противника, не по своите!
                Майтап, да не ме запукате...

                Коментар


                • #53
                  До: Регламент за "Голямата война" 2

                  Първоначално публикуван от Obersturmbahnfuehrer Преглед на мнение
                  Събин беше упълномощен за срещата, а капитанът е Венци.

                  Ти се прави на важен колкото си щеш, обаче тук дискутираме правилника, а не кой какъв е. А, го дискутирм аз, щото виж кой е отпочнал темата.
                  Хахаха, кой се мисли за важен...???!!!
                  Аз ще съм такъв(важен), само за тая война,
                  после ще е някой друг, Волк така постави традицията!!!
                  Ние, всички сме редници с маршалски жезъл в раницата,
                  нямаме чувство за "многоценност"!!!!
                  След Войната веднага предавам командването на друг
                  и ставам редник. Ние тук не избиваме комплекси и не се караме,
                  като вас, ако забеляза на срещата???
                  Ние сме "Ловци", а вие сте нашите жертви
                  и ни харесва, да сте такива, независимо дали сме Генерали,
                  или Редници!!!!
                  Когато го проумееш, ще поумнееш...!!!!

                  Коментар


                  • #54
                    До: Регламент за "Голямата война" 2

                    Ние не само се караме, ами се и бием когато се наложи, но срещу общия враг ще видиш какви сме от първа ръка. И леко да не извадите маршалските жезъли от раниците, че лудниците са пълни с Наполеоновци и не държат на свежи попълнения.

                    Коментар


                    • #55
                      До: Регламент за "Голямата война" 2

                      Първоначално публикуван от Obersturmbahnfuehrer Преглед на мнение
                      Ние не само се караме, ами се и бием когато се наложи, но срещу общия враг ще видиш какви сме от първа ръка. И леко да не извадите маршалските жезъли от раниците, че лудниците са пълни с Наполеоновци и не държат на свежи попълнения.
                      Пък аз си мислех, че само аз съм с фамилия Наполеон...???!!!

                      Коментар


                      • #56
                        До: Регламент за "Голямата война" 2

                        За фамилията ти не знам. На Наполеон фамилията му е била ди Буонапарте...

                        Коментар


                        • #57
                          До: Регламент за "Голямата война" 2

                          Първоначално публикуван от Obersturmbahnfuehrer Преглед на мнение
                          За фамилията ти не знам. На Наполеон фамилията му е била ди Буонапарте...
                          Буонапарте не моем го мислим,
                          я съм си Наполеон Велики!!!!!

                          Коментар


                          • #58
                            До: Регламент за "Голямата война" 2

                            Я ми обяснете, кой всъщност е вашия командир - Венци, Събин или Обера?

                            Или сте триглавия змей?

                            Иначе римляните казват "роб който има трима господари, всъщност е свободен човек!"

                            Коментар


                            • #59
                              До: Регламент за "Голямата война" 2

                              Кои са командири и каква ни е командната верига си е наша военна тайна. Капитанът е Венци, за който пак не е разбрал нещо.

                              Тук не е спор между капитани, ами разискване на регламента, ако някой и това не е разбрал.

                              Коментар


                              • #60
                                До: Регламент за "Голямата война" 2

                                Първоначално публикуван от Obersturmbahnfuehrer Преглед на мнение
                                Кои са командири и каква ни е командната верига си е наша военна тайна. Капитанът е Венци, за който пак не е разбрал нещо.

                                Тук не е спор между капитани, ами разискване на регламента, ако някой и това не е разбрал.
                                Да, ама искаш мнението на нашия капитан..????
                                А ти кой си, да искаш той да съгласува с теб???!!!
                                Майтап бе Обер, ние всички знаем,
                                че вие знаете, че ние знаем, че вие нищо не знаете....!!!
                                Хайде холан, дерзайте!!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X