Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Игра в неделя 04.03.2007

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Игра в неделя 04.03.2007

    В неделя от 12 часа сме на известния обект в Панчарево. Ако на място решим, може да се преместим за играта на горния терен.

  • #2
    Re: Игра в неделя 04.03.2007

    "Сигорно, че вали"?!

    Коментар


    • #3
      Re: Игра в неделя 04.03.2007

      аз мисля да дойда с една групичка
      разчитам на времето
      Oh my god that's a mirage,
      I'm tellin' ya all it's sabotage.

      Коментар


      • #4
        Re: Игра в неделя 04.03.2007

        Винторезци ще дойдем.
        Der Mensch ist nur da ganz Mensch, wo er spielt.

        Коментар


        • #5
          Re: Игра в неделя 04.03.2007

          Извинявам се за невежеството ама може ли някой да ми каже къде е точно терена, може да ми дадете координати за по-лесно. До сега не съм идвал и ще ми е интересно утре да дойда да погледам тази игра за която само чета тук.
          Благодаря.
          LZ1PER

          Коментар


          • #6
            Re: Игра в неделя 04.03.2007

            42°37'7.22"N
            23°23'45.81"E

            Няма да е зле да си вземеш по-сериозни обувки, че не вярвам да минеш само с гледане.
            Прикачени файлове

            Коментар


            • #7
              Re: Игра в неделя 04.03.2007

              Ей, разкъртихме се. Само дето се оказа, че батерията на апарата е свършила и не станаха снимки. Бяхме 35 човека с пристигащи и заминаващи.

              Аз отново бях с "гостите" против обичайния ми отбор и много бой отнесохме, но стана здрава игра. Отново ни връхлетя една масирана фронтална атака, от която почти никой не се измъкна с под 3 попадения. Отново имаше снайперист високо на дървото и улучените даже не разбираха откъде им е дошло.

              Вече има едно солидно количество наточени пушки и играчи с всякакви екстри и започваме да изглеждаме и звучим (особено откосите на автоматите) все по-сериозно. Другото нещо е постоянно увеличаващото се като качество и количество женско присъствие и всеки противник е опасен.

              Някой си забрави един преходник за цевите и да свирне като се усети.

              Коментар


              • #8
                Re: Игра в неделя 04.03.2007

                Първоначално публикуван от Obersturmbahnfuehrer Преглед на мнение
                Някой си забрави един преходник за цевите и да свирне като се усети.
                Мда, моя преходник е - "Hammerhead SPY .688", много ти благодаря, че си го прибрал. Два часа след като тръгнах се усетих и дори се върнах да го търся около огнището, но нищо не намерих.

                Донеси го на следващата игра, бирата е от мен Още веднъж благодаря.



                P.S. Mного добра игра стана днес.

                Коментар


                • #9
                  Re: Игра в неделя 04.03.2007

                  Ми, що не звънна направо, ами си се разкарвал обратно? Ако ми нямаш телефона, кажи да ти го метна на л.с.

                  Коментар


                  • #10
                    Re: Игра в неделя 04.03.2007

                    Първоначално публикуван от Obersturmbahnfuehrer Преглед на мнение
                    Ми, що не звънна направо, ами си се разкарвал обратно? Ако ми нямаш телефона, кажи да ти го метна на л.с.
                    Нямам ти телефона. Прати го на Л.С.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X