Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бой в неделя 21.01.07

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Бой в неделя 21.01.07

    Във връзка със задълбочавашате се екологична катастрофа и прогнозата за времето в неделя, обявявам бой от 11:00 нататък в неделя на обичайното място.

    Миналата неделя стана як търкал (20 човека) и на бойното поле излязоха някои нововъведения. Тази неделя ще има още повече технически и тактически новости и още отсега се очертават поне 20 участника.

  • #2
    ДА НИ Е ЧЕСТИТА НОВАТА ЕКОЛОГИЧНА КАТАСТРОФА!!!
    Както и ползите от нея!
    Вредите, ще ги отчитаме, като ни няма вече- кво ни брига тогава...!!!

    Коментар


    • #3
      Бе, мое и да е катастрофа, ама може и да е нормално. Тая работа май има някаква цикличност и преди периодично е имало такива зими (не чак такива, ама подобни).

      Обаче силно почваме сезона. Екстрите по оборудавенето растат с обещаващи темпове, а с тях и подготовката. Някои хора, оглавявани от Събин ядат всичко по пътя си и е наивно да се мисли, че единият гол хъс на вашия отбор е достатъчна гаранция за успех срещу нас. Който мисли, че това са голи приказки, да заповяда сам да се увери. Напоследък, като в някоя част на гората се чуят откосите на автоматите, от там тръгва процесия на омазаните противници.

      Пък миналата неделя по терена имаше още една джаджа - лазерният целеуказател на моя милост. Една от "мадите надежди" после каза, че само като е видял как го настига точката му е било ясно, че е пътник. А, в едната от игрите издебнах Събин и компания по фланга и Краси успя само да му извика, че точката го е полазила и това беше.

      За капак на яко тунингованите пушки, вече работим със сгъстен въздух, вместо с СО2 и разликата е фундаментална.

      Коментар


      • #4
        Там сме!

        Времето се очертава много добро!

        Коментар


        • #5
          Ми да дойдем да видиме...!
          Въпреки, че пилците ша ги броим след "Войната", а войната е друго нещо. Почти като лова, а ние сме "ловците" все пак!!!..
          ...Обер, моля пусни ми на ЛС един телефон за свръзка, че с тия урагани, а и преди малко заваля, ми се ще да ти се обадя преди да тръгнем.
          А, и в коя горичка ще сте, първата, или втората?!

          Коментар


          • #6
            От 11 часа сме на долния терен. Ако много случайно не сме там, ще сме на горния, но е малко вероятно.

            Коментар


            • #7
              Само едно пояснение, кое е горния и кое долния терен? Това над синия кръст кое е? Айде и аз/ние може да се присъединим

              Коментар


              • #8
                Долният е този, чийто дървета се виждат още от клиниката с каките.

                За утре имаме 15 бутилки с въздух и ще е още по-добре.

                Коментар


                • #9
                  За сега аз и още двама ще дойдем, ако успеят да си вдигнат главите другите де...

                  Коментар


                  • #10
                    Първоначално публикуван от Obersturmbahnfuehrer Преглед на мнение
                    Долният е този, чийто дървета се виждат още от клиниката с каките.

                    За утре имаме 15 бутилки с въздух и ще е още по-добре.
                    Ква, клиника, кви каки...???!!!
                    Да не сте сменили терена, че утре идваме със сина!

                    Коментар


                    • #11
                      А, бе, ветеринарната клиника отстрани на полигона на СБАто. Теренът е същият.

                      Коментар


                      • #12
                        Страшна войничка си спретнахме, по едно време бяхме 18 на 18, а с зяпачите поне 50 човека. Три от битките бяха "по учебник", или нагледно помагало, за това , как тактиката решава боя. Едната, масирана фронтална атака, бе просто грандиозна и впечатляваща и приключи за няма и три минути!!!
                        Изобщо, много се изкефихме!!!
                        Благодарим на всички участници и организаторите - аз и малкия Гад, който всъщност, май е задминал баща си!!!
                        До нови срещи и петна по дрехите!

                        П.С. Извинявам се на двамата "съперници", за хедшотовете!!! К'во да праиш, война!

                        Коментар


                        • #13
                          Първоначално публикуван от GAD Преглед на мнение
                          Страшна войничка си спретнахме, по едно време бяхме 18 на 18, а с зяпачите поне 50 човека. Три от битките бяха "по учебник", или нагледно помагало, за това , как тактиката решава боя. Едната, масирана фронтална атака, бе просто грандиозна и впечатляваща и приключи за няма и три минути!!!
                          Изобщо, много се изкефихме!!!
                          Благодарим на всички участници и организаторите - аз и малкия Гад, който всъщност, май е задминал баща си!!!
                          До нови срещи и петна по дрехите!

                          П.С. Извинявам се на двамата "съперници", за хедшотовете!!! К'во да праиш, война!
                          И пак се представи с онази знаменита реплика "Здрасти, аз съм ГАД!"
                          Трябваше и аз да ти отговоря "Не ти личи!"
                          Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                          Коментар


                          • #14
                            Страшно си поиграхме! Благодаря на всички които дойдоха и ми дадоха шанс да ги застрелям

                            Извинявам се на всички които съм маркирал повече от 1 път или по болезнени места

                            Коментар


                            • #15
                              Ето и повечето кадри от камерата направени на филмче: WoodsBall-20070121.wmv

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X