Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Игра ще има ли в неделя

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Игра ще има ли в неделя

    ???????????????????????????

  • #2
    Бе, то няма пропуск, особено ако се размине прогнозата за дъждове.

    Затова - игра в 15:00.

    Коментар


    • #3
      Ок , утре ще ти звуна да ти кажа броикатоест днеска)
      лека

      Коментар


      • #4
        Поредният голям търкал. Пак бяхме над 20 човека, от които доста новаци.

        Оформят се два извода - опитните играчи мачкат по учебник, а новобранците първо се оплакват, че само бой ядат, ама към края експресно влизат в час. Нивото на подготовката доста се вдига, а след него върви оборудването. Бая хора вече са с лични пушки, като повечето от тях започват да ги товарят с екстри и ефективната далекобойност вече опира 50 м. Даже на резервния терен ме улучиха в ръката без изобщо да чуя изстрела, т.е. от пределно разстояние.

        Последната игра изпробвах картечницата и поетапно очушках 5 човека. Яко вредна пушка... Скоро ще се научат само като я чуят, да се хвърлят из храстите.

        Изпробвахме и схемата с "полева болница" за предстоящата война и вероятно ще я включим в регламента.

        Коментар


        • #5
          Обер 50-те ми метра бяха с куците топчета ;-)
          в неделя ще видим още колко ще се вдигне далекобойността :-)
          LZ1RED

          Коментар


          • #6
            Първоначално публикуван от Obersturmbahnfuehrer
            Последната игра изпробвах картечницата и поетапно очушках 5 човека. Яко вредна пушка...
            Картечницата ми е наистина страшно оръжие - Tippmann 98C, респонс тригер, циклон, 16-инчова цев, приклад. Скорострелност - до 15-18 изстрела в секунда. Аз съм го ограничил на минимум - 10 изст./сек - да не хаби толкова топчета.

            Но както всяко оръжие си има определени изисквания за прилагане.
            Основната и сила е на по-големи дистанции - при близкия бой тя е доста по-тромава от късоцевните типмани. В малката горичка на Панчарево, където се боят е на близка дистанция, много от предимствата и се тушират. Но там пък е непробиваема при отбрана - аз залегнах на една позиция до флага и опуках 6 човека на пусия.

            Препоръчително применение:
            1. При атака като поддържащо средство. Противодействие - може да се използва друга картечница или снайпер.
            2. При отбрана. Противодействие - масирана атака, картечница.

            Коментар


            • #7
              Първоначално публикуван от Obersturmbahnfuehrer
              Скоро ще се научат само като я чуят, да се хвърлят из храстите.
              Да треперят враговете - имаме пълнокръвен взвод, въоръжен с картечници, и още един - със снайпери

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X