Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Игра в неделя 20.08.2006 г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Малейййй, колко сме одъртяли...!!!!
    Това, Влади беше една Съветска книжка "Тимур и неговата команда". За едни пионерчета, които правеха добрини. Само, не ме карай да ти обяснявам к'во е т'ва пионер и пионерска организация.!
    Абе, бойскаути, разбиаш ли?!

    Коментар


    • #17
      Въпросните ...
      http://forum1.offroad-bulgaria.com/v...?p=84797#84797
      Път без препятствия обикновено не води до никъде.

      Коментар


      • #18
        Обер, похвално слово за стореното!!!!
        Голяма беля си си хванал на главата с тия слепи кученца!
        Или трябва да им търсиш майка, или трябва да станеш ти, но и да станеш вероятноста да израстнат е малка.
        Гледал съм куче, взето на 32-ва дена и е много трудно, а с тези слепочета, незнам......

        Коментар


        • #19
          Първоначално публикуван от GAD
          Малейййй, колко сме одъртяли...!!!!
          Това, Влади беше една Съветска книжка "Тимур и неговата команда". За едни пионерчета, които правеха добрини. Само, не ме карай да ти обяснявам к'во е т'ва пионер и пионерска организация.!
          Абе, бойскаути, разбиаш ли?!
          Аз само съм чувал за Пионерчеета и Чавдарчета, но не съм засякъл този период ?!?
          LZ1HKW
          Реглаж на преден и заден мост
          My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

          Коментар


          • #20
            Бе, изровихме от мрежата и от ветеринари всякакви рецептури и сега бъркаме бебешко мляко и размахваме биберони.

            Имахме дратхаар и го бяхме взели на месец и нещо, та знам какво чудо е. С 9 не ми се мисли и от утре започвам да търся решение и да набирам телефони. Обаче, да ги оставим на осите и гаргите в онази гора - няма да стане.

            Айде, отивам да спя, че утре рано имаме хранене.

            Коментар


            • #21
              Лека нощ, но си мисля, че "утре рано" всъщност, ще е доста преди зазоряване.......!

              Коментар


              • #22
                Първоначално публикуван от Obersturmbahnfuehrer
                Освен монголски завоевател е и съветски пионер от повест на Аркадий Гайдар, когото даваха за пример на децата какви трябва да станат като пораснат.

                Това, обаче няма нищо общо, ами някъв кретен беше изхвърлил 9 слепи кученца до коловозите в гората и Иво и Калин ги бяха намерили. Бяха ги накацали конските мухи и осите и гледката беше грозна. Понамокриха ги и като се поразмърдаха ги свалиха на тръгване с два кашота от боеприпасите до клиниката. Само, дето тя беше затворен и като слязохме и ние след тях, спряхме да видим каква е ситуацията и след дълго умуване натоварихме кашоните и в момента опъвам бодлива тел по коридора, че котаракът ми ще ги помисли за плъхове ако ги докопа.

                Барбарона ще пусне снимки като ги източи.
                Ей супер си направил ! Ние много се притеснихме че нямаше никой в клиниката като ги оставихме. Ще разпитваме и ние за желаещи да си вземат куче.
                When there's no more room in hell, the dead will walk the earth

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X