Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Игри за ветерани - част 2

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Игри за ветерани - част 2

    На сценариото в Добрич преди 2 седмици и по-точно в кръчмата след това озря една идея да се направи подобна игра на пролет и в Шумен. Преди това обаче преценихме, че е необходимо по-опитните играчи да си кажат мнението за терена и какви мисии биха били интересни там. Предложението е на 29 и 30 Ноември да съберем една група ветерани ентусиасти и да си направим една игра там. Като разбира се ще се възползваме и от нощувката там както си знаем
    Като казвам ветерани идеята не е да се изолират по младите играчи, който иска да дойде е добре дошъл. Условието е да може да си подсигури оборудване, газ и топчета сам. Има възможност да се запази хотел и вечеря за желаещите.
    Аз лично не съм виждал терена но от това, което съм чувал смятам че ще е доста интересен. Едната част е на шуменското плато. Има дебели дървета с високи клони, както и дупки „като от метеорити”. Другата част е изоставен резиденция на Тодор Живков, която е доста разчупена и интересна. Може единия ден да играем на платото другия в резиденцията. Ако времето е лошо може и само в резиденцията.

    Пишете възможно най-рано ако имате желание за да разберем дали ще има добра група за да си струва мероприятието.

  • #2
    До: Игри за ветерани - част 2

    Аз съм за.

    Коментар


    • #3
      До: Игри за ветерани - част 2

      Само кажете кога и аз ще направя всичко зависещо от мен да дойда
      May the Force be with You

      Коментар


      • #4
        До: Игри за ветерани - част 2

        Аз този път ще пропусна.
        Обаче дай гласност на предложението и на ПБ форума, там със сигурност ще има ентусиасти.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X