Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Игра в неделя 02.11.08

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Игра в неделя 02.11.08

    Три снимки от играта тая неделя.

    1. "Жълтият" отбор преди старта на една от игрите. Мартин ръкомаха нанякъде (той винаги ръкомаха нанякъде). В центъра - о.з. Весо с маскировъчната си каска.

    2. Герой от "Междузвездни войни" в профил

    3. Хилавата ръчичка но моя милост, след близка среща от третия вид...
    Прикачени файлове
    Volk: Уж мъжки форума, ала-бала, ама до 10 секунди темата ще е изтрита!

  • #2
    До: Игра в неделя 02.11.08

    Мартин не ръкомаха, ами се явява liaison officer към американското участие. Без такъв е лошо, щото по едно време в суматохата се развиках на предния автоматчик да изчисти склона от навлеците, които ме обстрелваха, обаче бая се драх докато се усетя, че просто не ме разбира на нашенски, та минахме на техенски и трима от червените изгоряха лошо.

    Това, дето ти е на ръката го имам в различни степени по бедрата и ребрата си, щото много самоубийствено ни нападаха онези турнирни ненормалници и докато ги свалим, издумкмаха по няколко човека отблизо. Ще се разправяме с тях, че това все пак е гора и няма публика пред която да се докарват кви са бункерджии.

    Коментар


    • #3
      До: Игра в неделя 02.11.08

      Що така ни наричаш ,бре Стояне??
      Ако времето е добро ще дойда да се разберем в неделя.
      А иначе игрите бяха доста интересни.

      Коментар


      • #4
        До: Игра в неделя 02.11.08

        Да бе, виждам го Мартин че обяснява на човека. Майтапя се.
        Ама гледам и ти се майтапиш - имал си бил по ребрата. Че къде пък си видя ти ребрата ? ))
        Volk: Уж мъжки форума, ала-бала, ама до 10 секунди темата ще е изтрита!

        Коментар


        • #5
          До: Игра в неделя 02.11.08

          Първоначално публикуван от Obersturmbahnfuehrer Преглед на мнение
          Това, дето ти е на ръката го имам в различни степени по бедрата и ребрата си, щото много самоубийствено ни нападаха онези турнирни ненормалници и докато ги свалим, издумкмаха по няколко човека отблизо. Ще се разправяме с тях, че това все пак е гора и няма публика пред която да се докарват кви са бункерджии.
          Бункеринг не се прави за пред публиката, а основно за да се вземе предимство на някой който не смее да погледне когато му играят агресивно. Ама явно бая бой сте изяли, не е лошо да се забрани агресивната игра в гората Ако има друга "голяма война" май ловец ще ти се играе да стреляш от пусия

          Коментар


          • #6
            До: Игра в неделя 02.11.08

            Мене по принцип бункеринга не ме бърка . (когато ми наскачат)

            Ама не всеки от играещите е натрупан с толкоз екипировка, че да е като коледна елхичка.

            А и мадами има, лично видях как Марто изкочи в дерето на един от два метра и вместо да го подпука му каза че е убит въпреки че беше на прицела на поне 3-4 пушки. Така трябва да се прави когато си наблизо в гората . Когато има възможност де, иначе тея атаки почти винаги завършват и с бързата "смърт" на атакуващия, така че явно камикадзетата се увеличават.

            Но игрите станаха супер раздвижени, нямаше накой който да се залежи по хълмчетата или в храстчетата и да бройка минутите до края .
            LZ1VWW

            Коментар


            • #7
              До: Игра в неделя 02.11.08

              На мен ми е все тая. Особено, ако и аз ви подкарам на автоматична. Работата е, че в неделя поне половината бяха за първи път и колкото и да ги вкарвахме ударно в тактиката и стрелбата, ясно е какво ставаше. Аз затова и отнесох толкова попадения, щото се опитвах да пазя моите новаци и се рагах напред. Иначе с тоя флатлайн можех да се закотвя някъде на пусия и да ви видя как ще ме докопате.

              Ясно ми е, че въпреки уговорките в началото опитните да играят по-кротко, в хода да игрите ентусисазмът надделява и резултатът е, че именно такива като нас избиват противника, без да му дадат шанс много да постреля, както и отнемат възможността на своите да се сбият, щото докато дойдат...

              Всички виждаме, че и така е интересно и хората се кефиха на патакламата, но трябва по балансирано. Не стига, опитът, ами и тия скорострелни играчки срещу новаци с 98ци...

              Даже в началото се разбрахме с Филип да не включва автомата, ама срещу вас нямаше как, та сума народ покрай тая работа отнесе една сюрия топчета.

              Коментар


              • #8
                До: Игра в неделя 02.11.08

                Първоначално публикуван от vesowarworld Преглед на мнение
                А и мадами има, лично видях как Марто изкочи в дерето на един от два метра и вместо да го подпука му каза че е убит въпреки че беше на прицела на поне 3-4 пушки. Така трябва да се прави когато си наблизо в гората . Когато има възможност де, иначе тея атаки почти винаги завършват и с бързата "смърт" на атакуващия, така че явно камикадзетата се увеличават.
                В повечето случаи бункеринг правят доста опитни играчи, неопитните правят тръгване за бункеринг. А точно тези опитни играчи, които го правят винаги гледат преди да стрелят. Ако има възможност да накараш противника да се предаде без стрелба така става. Поне в 70% от случаите когато нападам хълмчето в ляво гледано от зоната за сигурност не се стига до стрелба, а хората там гледат съвсем в друга посока и се предават. Има много повече стрелба от близо от неопитни играчи скрити в шубрака или от приятелски огън на метър зад гърба. А конкретно по темата за дерето, според мен всеки бункеринг направен там е 100% пропуск в стратегията на противника. Дерето се пази много лесно и ако ме пробият от там по-скоро бих си замълчал от колкото да се оплаквам

                Коментар


                • #9
                  До: Игра в неделя 02.11.08

                  Първоначално публикуван от Obersturmbahnfuehrer Преглед на мнение
                  На мен ми е все тая. Особено, ако и аз ви подкарам на автоматична. Работата е, че в неделя поне половината бяха за първи път и колкото и да ги вкарвахме ударно в тактиката и стрелбата, ясно е какво ставаше. Аз затова и отнесох толкова попадения, щото се опитвах да пазя моите новаци и се рагах напред. Иначе с тоя флатлайн можех да се закотвя някъде на пусия и да ви видя как ще ме докопате.

                  Ясно ми е, че въпреки уговорките в началото опитните да играят по-кротко, в хода да игрите ентусисазмът надделява и резултатът е, че именно такива като нас избиват противника, без да му дадат шанс много да постреля, както и отнемат възможността на своите да се сбият, щото докато дойдат...

                  Всички виждаме, че и така е интересно и хората се кефиха на патакламата, но трябва по балансирано. Не стига, опитът, ами и тия скорострелни играчки срещу новаци с 98ци...

                  Даже в началото се разбрахме с Филип да не включва автомата, ама срещу вас нямаше как, та сума народ покрай тая работа отнесе една сюрия топчета.
                  Обер не смятам че си прав тук!
                  Когато ние започнахме да играем имаше много повече опитни играчи в гората(или по-скоро много по-малко неопитни между опитните). Имаше много повече автоматични маркери и то почти всяка неделя. Никой не ни е пазил и аз лично съм играл срещу тях поне година и половина с 98 преди да си купя А5 също без автоматика. Това е подобрило играта ми с много големи стъпки! Но това не е толкова важно, по-важното е че в момента повечето опитни играчи наистина имат мисъл да пазят новобранците за разлика от тогава. Да случва се адреналина да надделее, но това е нормално и така игрите стават интересни. Най-малкото от последните групи има много нови запалени играчи и въобще не са притеснени от синките. Тези девойки които идват с мен само ме питат кога пак ще се играе, обикалят по Пампорово, Добрич и където може като последното което си мислят е че някой лош батко ще ги настреля

                  Коментар


                  • #10
                    До: Игра в неделя 02.11.08

                    Стратегията е хубаво нещо, особено като в отбора са само новобранци, които трябва да пазят тези в дерето отгоре. Което между другото стана и брат ти го направиха на нищо отгоре с 98ците, но го изтърваха да ме тресне мен отстрани. Вече казах, че от онзи хълм 98ците в ръцете на неопитни играчи не са толкова ефективни и все някой самоубиец като Жоро може да прескочи и да направи нещо, преди на го наръсят отгоре, което обаче е неизбежно.

                    Въпросната игра я спечелихме, де.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Игра в неделя 02.11.08

                      Бе, нали казах, че всички бяха доволни, щото катосрещу теб се играе яко, няма офлянкване и бързо си вдигаш нивото. Към края на деня, новобранците вече трепеха здраво. Даже мен последните 3 игри все новаци с 98ците ме отнасяха и то по схемата, която в началото им натъртвах - да не влизат в престрелка с противника срещу тях, а да му привличат вниманието и съекипниците му да го вкарат в кръстосан огън и след това да си смени ролята.

                      Има го и това, че покрай наточената игра има ситуации, когато опитните добре са разставили новаците и им набутват противниковата масовка за отстрел. Едно момиче, дето беше за първи път, в една от игрите що народ нагърмя така...

                      Коментар


                      • #12
                        До: Игра в неделя 02.11.08

                        Първоначално публикуван от Obersturmbahnfuehrer Преглед на мнение
                        Стратегията е хубаво нещо, особено като в отбора са само новобранци, които трябва да пазят тези в дерето отгоре. Което между другото стана и брат ти го направиха на нищо отгоре с 98ците, но го изтърваха да ме тресне мен отстрани. Вече казах, че от онзи хълм 98ците в ръцете на неопитни играчи не са толкова ефективни и все някой самоубиец като Жоро може да прескочи и да направи нещо, преди на го наръсят отгоре, което обаче е неизбежно.

                        Въпросната игра я спечелихме, де.
                        Само да кажа, че отбора, в който играх имаше невероятен ентусиазъм за атака, и затова почти всяка игра имаше масирани флангови пробиви. Просто, като заемем позиции за атака трябва някой по-опитен да я поведе в подходящия момент, а не че аз съм най-кръвожадния ненормалник, който желае да изпозастреля всички от близо. Освен това, ако някой нов повежда атака ще го отнесе повече - знаете какво става с първите в атаката, така че може да се каже, че съм ги пазил .
                        Станаха страхотни игри имисля, че никой не се е оплакал от овършутинг (само аз от Филип ).
                        При първите ми игри в гората не успявах да изстрелям и десет топчета, и това продължи няколко седмици, докато започна да схващам някои основни положения в пейнтбола. Мисля, че тази група се справи десетки пъти по-добре от мен, като за първи игри.
                        Oh my god that's a mirage,
                        I'm tellin' ya all it's sabotage.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Игра в неделя 02.11.08

                          Естествено, че сега вече за един ден новаците навлизат в материята, щото има кой да им снесе есенцията и на теория, и нагледно.

                          Само го каза - вашият отбор беше много ентусиазиран и наскачвахте отвсякъде, ама там има ненормалници като Жоро, който хем усеща, че някъде по фланга стои далекобойната пушка да пази център, хем се юрва с ясното съзнание, че е обречен, но да вземе колкото се може повече противници със себе си. Брат ти именно от тази тактика се опитва да ги отучи, щото в реални действия никой няа да се похарчи толкова безразсъдно и най-вече това не върви против хора, които знаят какво правят, а само срещу неопитни.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Игра в неделя 02.11.08

                            Абе забавно беше въпреки че съм съгласен със Стоян че имаше на моменти яко наскачане върху новобранците... ама това не беше от съвсем старите пушки, а от напреднали играчи , които играят от месец-два... аз заради тях основно оставих Х-7цата с механичния спусък и пак извадих SLG-то въпреки че имаше малък технически проблем - като чуят рампинга и атакуващите започват да играят далеч по-предпазливо а за Жоро когато изскочи от дерето и бяхме аз и Обера в центъра съм сигурен че си изпати и от "снайперското кълмче" където бяха новобранците и от мен защото успях да му вкарам поне 5 топчета преди той да ме гръмне във врата /добре че си имам протектор/ и в лакътя...
                            Шапка свалям на началните игри които изигра жълтия отбор че въпреки че губехме новобранците не паднаха духом... надвам се пак да дойдат да играят, за мен ще бъде чест и удоволствие пак да сме в един отбор
                            May the Force be with You

                            Коментар


                            • #15
                              До: Игра в неделя 02.11.08

                              Жоро, тебе пък кога съм те овършутнал? Мислех, че само Обера го нашарих в повечко ( за което той не пропусна да опищи квартала )
                              Иначе беше яко, въпреки големия бой дет изядохме, нашия отбор бяха супер, не се предадоха до дупка. Ама тактиката ни куца, та дрънка и цял ден не се научихме
                              Тая седмица, при кадърно време, пак игра?

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X