Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Игра в неделя 19.10.08

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Игра в неделя 19.10.08

    С малко закъснение идва тая тема, тъй като играта вече мина.
    По желание пускам няколко снимки от нея, защото дойдоха доста хора и масовката беше качествена.
    Прикачени файлове
    Volk: Уж мъжки форума, ала-бала, ама до 10 секунди темата ще е изтрита!

  • #2
    До: Игра в неделя 19.10.08

    струва ли ми се че на една от снимките виждам играч който си е повдигнал маската по време на игра
    May the Force be with You

    Коментар


    • #3
      До: Игра в неделя 19.10.08

      Чудя се дали е възможно да ни пратиш общата сникма в по-голяма разделителна? Ще съм ти много благодарен!

      Коментар


      • #4
        До: Игра в неделя 19.10.08

        Намества я или се опитва да я избърше отвътре без да я маха. Понякога го правят, дразнят се че се запотява стъклото.
        Иначе, моята лична (и скромна) статистика показва, че ако 12-15 човека изиграят 5-6 игри, средно 1-3 пъти маска е била свалена, за деня. Това грубо сметнато и то каквото лично виждам, а по принцип не знам. Тая неделя бяха 50 човека, та смятай...
        Който и където види човек без маска, веднага му казва да си я сложи, ама не може съдията да е навсякъде. Мартин ги инструктира много прилежно в началото, ама тая работа с махането на маската изглежда е някаква дълбоко залегнала човешка черта. Момичетата сякаш я проявяват с една идея по-често, но това може и да е в рамките на грешката
        Volk: Уж мъжки форума, ала-бала, ама до 10 секунди темата ще е изтрита!

        Коментар


        • #5
          До: Игра в неделя 19.10.08

          Първоначално публикуван от S.t.i.n.g.e.r. Преглед на мнение
          Чудя се дали е възможно да ни пратиш общата сникма в по-голяма разделителна? Ще съм ти много благодарен!
          Във форума автоматично се намалява резолюцията, независимо какво сложиш. Или поне с такова впечатление съм останал. Пиши един e-mail, може и на лично съобщение. Или ICQ, там, Skype... Квото искаш. Ще ти я пратя, разбира се. Но пак не очаквай чудеса от цветове и светлосенки от моето апаратче
          Volk: Уж мъжки форума, ала-бала, ама до 10 секунди темата ще е изтрита!

          Коментар


          • #6
            До: Игра в неделя 19.10.08

            абе, що не се обаждате като организирте игри .....
            аз и още ентусиасти не сме играли от месеци ......
            [url]www.deko-tech.com[/url]

            Коментар


            • #7
              До: Игра в неделя 19.10.08

              Кво да се обаждаме? Всяка неделя има и почти всяка събота. При това в неделите масовките по 40-50 човека са норма.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X