Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Открита тренировка по пейнтбол в събота 11.03

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Метеорологичната прогноза за утре е:
    В съботния ден на много места и в Централна и Източна България ще превали дъжд. В Западна България облачността ще се разкъса. Вятърът ще се ориентира от запад, северозапад. Ще бъде сравнително топло, минимални температури между 2 и 7, максимални между 8 и 13, в източните райони до 15°.

    В тревата е мокро и снежно, затова остава алтернативата в строежа.

    Срещата ще е в 1 часа на OMVто на "Цариградско" в Младост 1. Оттам е за 5 мин с кола или пеша. Който ще идва, нека ми прати едно л.с., за да му дам номера на GSMа си за събота.

    Коментар


    • #17
      Потвърждавам че ще дойда.
      LZ1VMH

      Коментар


      • #18
        момчета и аз съм на 100%
        навих едно приятелче да дойде
        значи срещата остава за ОМВ нали?
        до там ще се оправим, но после някой трябва да ни обясни какво що

        ЕДИТ - моят човек отпада

        Коментар


        • #19
          И аз ще се опитам да доида, но не съм 100% сигурен, че ще успея Може ли да вземеш резервно обордване?

          Коментар


          • #20
            Оборудване ще има в повече. В 1 часа сме но ОМВто след МакДоналдса. Който мисли, че ще се замотае, да ми прати едно л.с., за да му дам телефонния си номер.

            Коментар


            • #21
              Лоша работа. Температурата е доста под допустимата за топчетата и няма изгледи да се оправи до обяд. В тази връзка мероприятието се отменя за по-благоприятен ден.

              Коментар


              • #22
                Лоша работа. Знаеш ли колко ми обърка плановете за деня.
                LZ1VMH

                Коментар


                • #23
                  тия, дето сме го прочели ок, ама другите.......

                  Коментар


                  • #24
                    Съжалявам, но се подведохме от метеорологичната прогноза. Всички си объркахме плановете. Аз трябваше да пътувам за провинцията, но останах специално за целта.

                    Преди малко оставих няколко топчета на терасата и стават по-крехки от нормалното. Чупят се като ги изпуснеш от 20 см, а това е симптом, че може да се чупят в пълнителя.

                    Коментар


                    • #25
                      Ами, от форума други няма. И защо го правя ако някой не е разбрал - от сътресенията, някое топче може да се спука в пълнителя, след което цялата купчина трябва да се чисти, а пушката да се мие и става една никаква.

                      Ако топчето не подскача от 20 см, ами се чупи - не се играе.

                      Коментар


                      • #26
                        Е....ти номера! 40 мин. ви чаках на OMV

                        Коментар


                        • #27
                          не се сърди де
                          следващият път ще уцелим време
                          на мен ми се струва, че към...13-13:30 времето беше добро

                          Коментар


                          • #28
                            Слаба ракия.
                            LZ1VMH

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X