Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Игра в неделя 13.07.08

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Игра в неделя 13.07.08

    Утре от 16:00 сме на панчаревския терен

  • #2
    До: Игра в неделя 13.07.08

    Събраха се доста хора и теренът трябваше да се "разшири" до полу-непроходимите участъци "край реката". В следствие на това някои хора придобиха и следи от къпинно-копривно опарващо издраскване, наред със синините от топчетата
    Прикачени файлове
    Volk: Уж мъжки форума, ала-бала, ама до 10 секунди темата ще е изтрита!

    Коментар


    • #3
      До: Игра в неделя 13.07.08

      С този разширен терен в жегите е доста тегаво. Аз мисля другия път да чакам противника на люлеещ стол с пушка върху коленете и бира в ръката поне докато захладни малко.

      Коментар


      • #4
        До: Игра в неделя 13.07.08

        Аз също мисля, че при игра с над 10 души от отбор може да се включи опасващото било, но да се слиза и от другата му страна в пущинака долу е малко ненужно... Освен ако няма 20-30 души от отбор, примерно. Проблем също е, че ония на високото не знаят много-много какво се случва на баш терена, както и съответно обратното. Така с прекаленото разширяване възниква опасност просто да се получат два независими терена ))
        Volk: Уж мъжки форума, ала-бала, ама до 10 секунди темата ще е изтрита!

        Коментар


        • #5
          До: Игра в неделя 13.07.08

          Първоначално публикуван от mitkos Преглед на мнение
          С този разширен терен в жегите е доста тегаво. Аз мисля другия път да чакам противника на люлеещ стол с пушка върху коленете и бира в ръката поне докато захладни малко.
          Само вниаваи ниакои данете изнедада откам гарба, че щтети наруши удоволствието.

          Коментар


          • #6
            До: Игра в неделя 13.07.08

            Първоначално публикуван от malak Преглед на мнение
            Само вниаваи ниакои данете изнедада откам гарба, че щтети наруши удоволствието.
            Винету стреля от коленце във всички посоки, само съчка да пукне

            Коментар


            • #7
              До: Игра в неделя 13.07.08

              Първоначално публикуван от mitkos Преглед на мнение
              Винету стреля от коленце във всички посоки, само съчка да пукне
              Абе щтом четирима индианци неосетихте ,пукането на съчките, шумоленето и охкането от тръните. Имаиси едно наум

              Коментар


              • #8
                До: Игра в неделя 13.07.08

                За Винету не знам, обаче Ники буквално стреля по всичко де що мърда. Това, картечарите НКВДисти, дето са стреляли по всичко отстъпваща ряпа да ядат. След като зелените направиха образцова игра и взеха знамето с числено превъзходство от 6 човека, при прибирането му Ники с картечницата свали 3ма от тях и накрая издумка и Ради баш под "пилона".

                Коментар


                • #9
                  До: Игра в неделя 13.07.08

                  Първоначално публикуван от Obersturmbahnfuehrer Преглед на мнение
                  За Винету не знам, обаче Ники буквално стреля по всичко де що мърда. Това, картечарите НКВДисти, дето са стреляли по всичко отстъпваща ряпа да ядат. След като зелените направиха образцова игра и взеха знамето с числено превъзходство от 6 човека, при прибирането му Ники с картечницата свали 3ма от тях и накрая издумка и Ради баш под "пилона".
                  Такав откос даде по кракатами че направоме остави инвалид

                  Коментар


                  • #10
                    До: Игра в неделя 13.07.08

                    Първоначално публикуван от malak Преглед на мнение
                    Такав откос даде по кракатами че направоме остави инвалид
                    Ти ли беше с "червения" маркер ? С тоя червен кант отстрани, както го държеше прибран към тялото (и канта близо до ръката, бетер като лента през бицепса), през запотеното ми стъкло и аз реших, че си от "Дъ Ред Тийм", р'зиъш ли. Ама се усетих навреме и аха да извикам, че "този е от наш'те", и то взе че дойде страшното... ))
                    Тва сичкото при положение, че разискваната ситуация изобщо е същата, за което още никой от ГенЩаба не е потвърдил официално, щото тия дни магнитни бури и сателитите са откачили...
                    Volk: Уж мъжки форума, ала-бала, ама до 10 секунди темата ще е изтрита!

                    Коментар


                    • #11
                      До: Игра в неделя 13.07.08

                      Точно за този "инцидент" говорим. Аз тогава тичах след групата в качеството ми на съдия и им виках да си разменят позивни, щото Ники се държи като луд с картечница, но Ради май не ме чу.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Игра в неделя 13.07.08

                        луд с картечница ....
                        ... започвам да се съмнявам да не му е било пак 'лошичко' ...
                        [url]www.deko-tech.com[/url]

                        Коментар


                        • #13
                          До: Игра в неделя 13.07.08

                          Напротив. Там откъдето гледах си му беше много хубаво. Когато ти беше картечарят на неговата позиция свали 3ма и удържа още 5ма. А, Ники тресна Митко, Коста, още 3ма на другия фланг и накрая 3ма свои и за десерт Ради.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Игра в неделя 13.07.08

                            Първоначално публикуван от Obersturmbahnfuehrer Преглед на мнение
                            Напротив. Там откъдето гледах си му беше много хубаво. Когато ти беше картечарят на неговата позиция свали 3ма и удържа още 5ма. А, Ники тресна Митко, Коста, още 3ма на другия фланг и накрая 3ма свои и за десерт Ради.
                            Най важното е,че взехме играта .Нищо,че половината отбор беше избит от приятелски огън./луд с картечница/.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Игра в неделя 13.07.08

                              Т.е. другия път просто да изчакаме да се настреляте и да отидем само да доубием ранените

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X