Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Игра в неделя 30.03.08

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Игра в неделя 30.03.08

    От 12 часа сме на панчаревския терен.

    Прогнозата за времето е добра за сега, синоптиците го дават сухо и топло време.

  • #2
    До: Игра в неделя 30.03.08

    Идем!!! Трима.

    Коментар


    • #3
      До: Игра в неделя 30.03.08

      Аз + Коста пак ще идем от път, но с малко закъснение ще се класираме тъкмо докато се наконтите за първата игра

      Коментар


      • #4
        До: Игра в неделя 30.03.08

        За новобранците тука... Панчаревски терен = ли е на терена над СБА Панчарево по посока на "онези" къщички ??? и после под моста ???

        (извинявам се че въпроса звучи като излезнал от устата на чужденец под въздействието на алкохол, обаче не се сещам как да го опиша...мястото...)

        Коментар


        • #5
          До: Игра в неделя 30.03.08

          Първоначално публикуван от Kalinkata Преглед на мнение
          За новобранците тука... Панчаревски терен = ли е на терена над СБА Панчарево по посока на "онези" къщички ??? и после под моста ???

          (извинявам се че въпроса звучи като излезнал от устата на чужденец под въздействието на алкохол, обаче не се сещам как да го опиша...мястото...)
          Зад СБА е, но за мост не се сещам.
          Тук има карта: I'm the map >>>
          Червения път вече не е актуален, така че ако не си с нещо високо спираш на ветеринарната клиника и пеш 150м до терена.

          Извинения не пием

          Коментар


          • #6
            До: Игра в неделя 30.03.08

            Айде сега... - това достатъчно високо ли е???







            (разбира се че ще дойда ако съм в София) ама и един приятес с Субару аутбак ще идва та да знам дали - или.... абе объркана работа... иначе там ми е офиса срещу ОМВ-то и имам тука едни такива - АСТРА се казват... ако трева ще запаля некоя от тях.... :+)) те са височки такива едни.....
            Прикачени файлове

            Коментар


            • #7
              До: Игра в неделя 30.03.08

              Евстевствено, че ще дойда и аз.Не бих ви оставил сами в гората.
              Има вариант и да докарам дваматрима.
              Oh my god that's a mirage,
              I'm tellin' ya all it's sabotage.

              Коментар


              • #8
                До: Игра в неделя 30.03.08

                Аз също ще направя всичко възможно да се появя , да кажем 90% сигурно

                Kalinkata щом стигам до терена с Шкода и то понякога през участъка обозначен на картата като 4х4 значи и ти би трябвало да минеш
                May the Force be with You

                Коментар


                • #9
                  До: Игра в неделя 30.03.08

                  Първоначално публикуван от Han Solo Преглед на мнение
                  Аз също ще направя всичко възможно да се появя , да кажем 90% сигурно

                  Kalinkata щом стигам до терена с Шкода и то понякога през участъка обозначен на картата като 4х4 значи и ти би трябвало да минеш
                  Аз явно си оставам много силен .... по приказките.... както и предполагах жена ми ме помъкна по хотелите....

                  Та....много здраве от Сандански отивам да си ям ноктите от яд че пак няма да се запознаеме лично.....

                  Коментар


                  • #10
                    До: Игра в неделя 30.03.08

                    Е значи ще сме си пак обичайните заподозрени ... само имайте предвид че ако не бъркам тази нощ ще минем на лятно часово време
                    May the Force be with You

                    Коментар


                    • #11
                      До: Игра в неделя 30.03.08

                      Абсолютно вярно е това с времето

                      Коментар


                      • #12
                        До: Игра в неделя 30.03.08

                        Играта беше ... много добра. Ако не греша, около 40 човека. Голяма навалица.
                        Хората започнаха да влизат във форма. Дори Венци мисля направи убийство.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Игра в неделя 30.03.08

                          Наистина, вчера се получиха едни от най-качествените, разнообразни и равностойни игри от началото на сезона. Всичко беше супер изключая гадната, мазна боя на Митко, която просто няма чистене.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Игра в неделя 30.03.08

                            double post
                            Последно редактирано от selous; 31-03-08, 10:33.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Игра в неделя 30.03.08

                              Вчера всичко дето е играло пейнтбол някога игра вчера... направо неможах да повярвам, че толкова много стари кучета се появиха...
                              [FONT=Arial][COLOR=#3b96e5][SIZE=5][B][URL="http://www.specialopspaintball.com/positions/sm.asp"][IMG]http://www.specialopspaintball.com/positions/images/title_sm.gif[/IMG]
                              [/URL][SIZE=2][I]Ние, сме млади ( по душа). Ставаме все повече (луди). Обичаме да се забавляваме. Обичаме пейнтбола. Сами използваме продуктите, който предлагаме и вярваме в тяхното качество. Всички обичаме България и вярваме в уникалността на това място. Обичаме плaнината и морето. Обичаме нощния живот в големите градове. Обичаме да пътуваме. Ние сме ваши приятели. [/I][/SIZE][/B][/SIZE][/COLOR][/FONT][SIZE=2][I][FONT=Arial][COLOR=#3b96e5][B]We are woodsball : ) [/B][/COLOR][/FONT][/I][/SIZE]

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X