Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Игра в събота 23.02.08 г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Игра в събота 23.02.08 г.

    Игра в съботата от 12 часа на терена в панчарево.

    Да открием сезона на играта в гората
    Последно редактирано от vesowarworld; 22-02-08, 12:22.
    LZ1VWW

  • #2
    До: Игра в събота 23.02.08 г.

    Весо, хайде неделя (както досега обикновенно сме правили игрите), че събота откривам сезона по ръгби. Аз така или иначе възнамерявах да се кача горе неделята, да видя как е терена, да прострелям кокера, да настроя апекса и т.н.

    Коментар


    • #3
      До: Игра в събота 23.02.08 г.

      Хайде Събота и Неделя

      Коментар


      • #4
        До: Игра в събота 23.02.08 г.

        Събота мога и ще дойда , ако се организираме, неделя съм зает
        May the Force be with You

        Коментар


        • #5
          До: Игра в събота 23.02.08 г.

          Колегата е сбъркал деня. Играта е в НЕДЕЛЯ от 12ч.

          Коментар


          • #6
            До: Игра в събота 23.02.08 г.

            И квоооо? Я раздуйте

            Коментар


            • #7
              До: Игра в събота 23.02.08 г.

              Ами бяхме малко но пък беше забавно. Времето страхотно. Тия братята много ни биха, но имаха сериозен партньор мацка , която им изнесе 2 игри макар и с косвени действия.
              Най-новия лаф е
              "Стралеме се от упор атакувай го по фланга." - оказаха се поне на 40м. разстояние ))))))) Казвам го с добри чувства.

              APEXA изби рибата. Много добра цев.

              Следващата седмица да сме повече, че много сме заслабнали.

              Коментар


              • #8
                До: Игра в събота 23.02.08 г.

                Ееееее Мартине максималист такъв мърморещ
                Времето наистина страхотно за откриване на сезона жалко за мераклиише пропуснали момента идваите да играем
                Зимата свърши!!!

                Коментар


                • #9
                  До: Игра в събота 23.02.08 г.

                  еее...айде да не бяха 40, но все тая

                  Btw накрая успях да си затрия големия ключ за кокера . Иначе Апекса май ще почне да набира фенове.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Игра в събота 23.02.08 г.

                    Сега като се замисля, за апекса верно 40м. са си от упор. Само като си представя как си ударил Митака от единия фланг та почти на другия ... сигурно са били към 50-60 - и това през клони и дървета

                    Коментар


                    • #11
                      До: Игра в събота 23.02.08 г.

                      И аз бях доста впечатлен от плоската стрелба на APEX-а. Топчето летеше доста бързо за разлика от flat line цевите където е дразнещо бавно и ако си малко по-гъвкав в кръста можеш да го избегнеш като в „Матрицата”
                      Според мен заобикалящия ефект е неприложим. Играта е доста динамична и често се случва да стреляш по няколко противника в различни посоки. Няма много време за преценка и пренастройка. Малко по-вероятно е да се удари противник зад хълмче при настройка с остра парабола, но и това според мен е трудно постижимо освен ако не го ползва някой, който засипва с по 2000 топчета на игра.
                      Така или иначе плоската треактория на 40-50м е достатъчен аргумент да се ползва APEX-a. Бих си взел ако го нямаше лекото отклонение в ляво и в дясно заради лифтирането на топката.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Игра в събота 23.02.08 г.

                        Значи АПЕКса се доказа, супер, имало идея значи в тия работи.
                        Аз тоя уикенд изтървах поради все още продължаващия ски сезон и ходене до Боровец, ама като гледам навънка какво е времето май приключих със ските

                        Коментар


                        • #13
                          До: Игра в събота 23.02.08 г.

                          Тази седмица пропуснах, но другата събота (1 март) ще дойда. Ще водя и 2-3-ма новобранци.

                          За АПЕКСА питайте Насо... мисля, че има какво да добави. Аз не съм играл с и срещу АПЕКС, но чета по форумите, че се иска малко тренировки и след това няма невъзможна цел. Сериозно се обсъжда по форумите дали тази цев е спортсменска. В България все още никой не се е разсмърдял, но знам, че в това сме най-добри

                          Коментар


                          • #14
                            До: Игра в събота 23.02.08 г.

                            Така...на мен определено ще ми е най-интересно да си говоря със SEAL и да споделяме опит. Все пак май засега ние с него съставляваме цялата apex division в България. Че иска тренировки - иска. Че нямало невъзможна цел - има разбира се. Че приложението на всичките опции за фалц в динамична игра е трудно така е - но нашите игри на ТОЗИ терен подвеждат. Игрите ни са дотолкова динамични, щото знаем терена наизуст, това вече не прилича на woodsball при наличието на подобен комфорт с терена и обстановката.
                            Но реално аз смятам да го използвам най-вече за ефекта, който се получава и от флатлайна.
                            Колкото до това дали е спортсменска - що се отнася до сценарио и до woodsball, разбира се че е. В абсолютизирания свят на спийдбола (където остават 1-2 неизвестни фактора, които да решат победата) - разбира се, че не е. И съответно никой не го използва там.
                            Но е удоволствие да се играе с апекс. Това си е смислено и реално увеличение на далекобойността откъдето и да го погледнеш. Е не може да се каже, че малко намалява групираността, но имайки предвид, че в пейнтбола "снайперизма" е по-скоро нагласа и тип игрово поведение (да ме прощава Весо), не смятам, че намалената групираност за голям кахър.
                            Така че не знам дали апекса се е доказал по принцип, но знам, че се доказал за мен. Защото определено пасва на предпочитаният от мен и носещ ми най-голям комфорт на полето стил на игра. Но вярвам и че тепърва, ще има с какво да ме изненадва. Така че за пълно ревю и генерални обобщения е малко рано.

                            Btw Seal качи ли си вече апекса на нормална цев или още го държи на оригиналната?

                            Коментар


                            • #15
                              До: Игра в събота 23.02.08 г.

                              Първоначално публикуван от selous Преглед на мнение
                              ...................
                              Btw Seal качи ли си вече апекса на нормална цев или още го държи на оригиналната?
                              На оригиналната, той сега се е запалил по малко по-друг вид пейнтбол и Апекса стои на стената до ловните му трофеи
                              May the Force be with You

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X