Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Игра в неделя 07.10.07 г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Игра в неделя 07.10.07 г.

    Първоначално публикуван от vencinikolov Преглед на мнение
    Ами хайде Марио ще те чакаме с нетърпение
    Ами ще гледам да дойда само пари за топчета да има...
    [FONT=Arial][COLOR=#3b96e5][SIZE=5][B][URL="http://www.specialopspaintball.com/positions/sm.asp"][IMG]http://www.specialopspaintball.com/positions/images/title_sm.gif[/IMG]
    [/URL][SIZE=2][I]Ние, сме млади ( по душа). Ставаме все повече (луди). Обичаме да се забавляваме. Обичаме пейнтбола. Сами използваме продуктите, който предлагаме и вярваме в тяхното качество. Всички обичаме България и вярваме в уникалността на това място. Обичаме плaнината и морето. Обичаме нощния живот в големите градове. Обичаме да пътуваме. Ние сме ваши приятели. [/I][/SIZE][/B][/SIZE][/COLOR][/FONT][SIZE=2][I][FONT=Arial][COLOR=#3b96e5][B]We are woodsball : ) [/B][/COLOR][/FONT][/I][/SIZE]

    Коментар


    • #32
      До: Игра в неделя 07.10.07 г.

      Първоначално публикуван от Obersturmbahnfuehrer Преглед на мнение
      Напоследък приоритетни цели ни стават Коста и Венци, че много са надобряли нещо...
      Венци е станал много зъл.
      Така и неможах да го догоня по убийства. Ама усещам че се и сработихме и без да си говорим много се разбираме какво да правим. Само Драго липсваше да ги залива с по 15 сек. , че тогава незнам кво ще ги правим тия брадари.
      Жорката на 2 пъти много хубаво ми се натъкна на засадите докато обхождаше Венци много съм доволен. Седиш си и те се изреждат да ги избиваш
      За следващата игра Ви искам с глобулски телефони и с handsfree-та. Явно с радиостанции няма да се сдобием но конферентната работи - тествано.

      Коментар


      • #33
        До: Игра в неделя 07.10.07 г.

        Е да сам зъл не съм

        Коментар


        • #34
          До: Игра в неделя 07.10.07 г.

          Като гледам вече е време да сложим по каса бира за края на деня! Който спечели повече игри я взима Но държа да си ни върнете Коста, тъкмо го насъскахме и мина в другия отбор

          Коментар


          • #35
            До: Игра в неделя 07.10.07 г.

            Митко на сила никои не караме
            Негов си е избора

            Коментар


            • #36
              До: Игра в неделя 07.10.07 г.

              Първоначално публикуван от vencinikolov Преглед на мнение
              Митко на сила никои не караме
              Негов си е избора
              Хм, прав си! Ще преусмисля как да го дръпна обратно, до колкото знам е подкупен

              Коментар


              • #37
                До: Игра в неделя 07.10.07 г.

                Митак, сещаш ли се какво се случваше , когато играехме заедно и ми ставеше жал за тях . Май вече е време да се върна при ВАРВАРИТЕ.

                Коментар


                • #38
                  До: Игра в неделя 07.10.07 г.

                  Първоначално публикуван от kosta Преглед на мнение
                  Митак, сещаш ли се какво се случваше , когато играехме заедно и ми ставеше жал за тях . Май вече е време да се върна при ВАРВАРИТЕ.
                  Аз като казвам че е подкупен

                  Ще играем заедно, но със сигурност ще ни е доста по-трудно вече, което много ме радва, понеже ни вдига нивото! Конкуренцията е много добра, но никой не писа нищо за бирата!

                  Коментар


                  • #39
                    До: Игра в неделя 07.10.07 г.

                    Коста, спомни си как се държат Митко и Обера в живота извън гората с теб. И тогава вземи решение дали не е време да им го върнеш.
                    Бирата е кофти идея щото тия брадъри и сега търчат като ненормални пък ако имат и стимул .....
                    Има 1 НО - както върви, скоро Драго, Венци и Ради ще са с ел А5-ци което е леко притеснително

                    Коментар


                    • #40
                      До: Игра в неделя 07.10.07 г.

                      А с едни други ъпгрейди какво става?

                      Коментар


                      • #41
                        До: Игра в неделя 07.10.07 г.

                        Само да доидат А5 ,Бог давие на помошт

                        Коментар


                        • #42
                          До: Игра в неделя 07.10.07 г.

                          все пак не всичко се крие в пушката, важна е и душата на боеца
                          Oh my god that's a mirage,
                          I'm tellin' ya all it's sabotage.

                          Коментар


                          • #43
                            До: Игра в неделя 07.10.07 г.

                            Първоначално публикуван от Ground Преглед на мнение
                            все пак не всичко се крие в пушката, важна е и душата на боеца
                            Какво ти стана бе? Да не си влюбен!

                            Коментар


                            • #44
                              До: Игра в неделя 07.10.07 г.

                              Коментар


                              • #45
                                До: Игра в неделя 07.10.07 г.

                                Той е искал да каже бутилката и хопъра ама незнае да пише правилно и за тва

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X