Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Игра в неделя 16.09.2007

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Игра в неделя 16.09.2007

    От 11 часа сме на панчаревския терен.

  • #2
    До: Игра в неделя 16.09.2007

    ок:там съм

    Коментар


    • #3
      До: Игра в неделя 16.09.2007

      времето ще е хубаво и ще станат добри игри, надявам се

      приканвам обаче за повече експедитивност. обявено е 11, значи най-късно в 11,15 да има готовност за първата игра, че нещо напоследък стана традиция да се събираме и оборудваме по един час
      ________________________________________________
      Subaru OUTBACK 2,5
      Hyundai TUCSON 2.0

      Коментар


      • #4
        До: Игра в неделя 16.09.2007

        Айде ще си имате утре "професионален" съдия.
        [FONT=Arial][COLOR=#3b96e5][SIZE=5][B][URL="http://www.specialopspaintball.com/positions/sm.asp"][IMG]http://www.specialopspaintball.com/positions/images/title_sm.gif[/IMG]
        [/URL][SIZE=2][I]Ние, сме млади ( по душа). Ставаме все повече (луди). Обичаме да се забавляваме. Обичаме пейнтбола. Сами използваме продуктите, който предлагаме и вярваме в тяхното качество. Всички обичаме България и вярваме в уникалността на това място. Обичаме плaнината и морето. Обичаме нощния живот в големите градове. Обичаме да пътуваме. Ние сме ваши приятели. [/I][/SIZE][/B][/SIZE][/COLOR][/FONT][SIZE=2][I][FONT=Arial][COLOR=#3b96e5][B]We are woodsball : ) [/B][/COLOR][/FONT][/I][/SIZE]

        Коментар


        • #5
          До: Игра в неделя 16.09.2007

          Малиииииииии Стана сериозно

          Коментар


          • #6
            До: Игра в неделя 16.09.2007

            Разкажете малко за играта че аз за мое няй-голямо съжаление стигнах в София чак към 16 часа и изпуснах купона ...

            Коментар


            • #7
              До: Игра в неделя 16.09.2007

              Ами игрите минаха доста добре с явно превъзходство за червения отбор (аз бях от жълтия).

              Отборите бяха както следва:

              Червени:
              1. Обера
              2. Драго и компания
              3. Деси
              4. Мартин (от организаторите)
              5. Марто с подкрепата на чуждестранния легион (един боец от чехия)
              6. Едни момчета дето са играли ама не се сещам за имената.
              7. Накрая се включи и Венци

              Жълти:
              1. Братята варвари
              2. Иван с подкрепление от един боец
              3. Пламен с един боец
              4. Калина
              5. Моя скромна милост
              6. Нено от Винторез
              7. Ако някой съм пропуснал тука му е мястото.

              Марио беше съдия в началото, но съдийство в горски условия е меко казано трудна работа. Основно се разчиташе на феарплея като присъстваше винаги и нямаше злоупотреби(много де ).

              Та както казах игрите бяха доста напрегнати (за първи път играех на разширените бази и бая се изморих) имаше доста елементи на тактическа изненада. Особенно един път когато червените се вклиниха по средата спускайки се от височината и през блатата. После се опитаха да направят пак същата маневра но аз бях в дълбока засада, и изненадох Обера в гръб, за съжаление на 5 метра от които го стрелях не успях да го цапна (през цялото време имах някакъв проблем с пушката, я спукано топче я малко въздух), Но го забаламосах достатъчно, за да го убият неговите по-погрешка . Е не бях прав ама нали съм честен си признавам(играта пак я взеха те иначе щяхме да спорим кой прав кой крив ).
              Най интересно се представи Драго с неговия стил на игра тип ЖИВИТЕ МЪРТЪВЦИ (по правилник е разрешено), през цялото време се разхождаше на терена трепеше наред от коляно (даже не се прицелваше) и като, че ли толкова стряскаше противника, че нито едно топче не го уцелваше. Когато се изморяваше сядаше да си почине абе очертава се още една интересна(но и опасна) мишена за бъдещите игри . Понеже от предишните игри се заформи спора за начина на излизане от игра. Пак казвам, че ако някой си се разхожда из терена без да си е вдигнал пушката или ръката с ясен знак, че е маркиран (убит) то той си е легитимна мишена тип ЖИВИТЕ МЪРТЪВЦИ като в това няма нищо лошо разбира се, но риска си е за негова сметка.
              С чуждестранния легион една игра се дебнехме доста време докато накрая ми писна и изтичах да го пушна от 5 м, абе какво да ви кажа пак лош късмет спукано топче и отнесах един хедшот от него даже без да гледа къде стреля.
              И по едно време като взеха да се дебнат се наложи на две игри да се дава по 5 минути за приключване, срам за серионите играчи като мен тип камикадзе (добре че ме убиваха в началото та да не се излагам)

              Общо взето игрите бяха доста динамични както обикновенно, и с разширяване на терена се оформя доста голяма промяна в тактиката на игра. Старите схеми не важат чак толкоз, тичането помага но не винаги. Разходките стават практика.

              Хората са си го казали "НЕ ГУБЕТЕ КУРАЖ, ИДВА СЛЕДВАШ ТИРАЖ" .
              Последно редактирано от vesowarworld; 17-09-07, 12:53.
              LZ1VWW

              Коментар


              • #8
                До: Игра в неделя 16.09.2007

                Първоначално публикуван от vesowarworld Преглед на мнение
                Ами игрите минаха доста добре с явно превъзходство за червения отбор...
                Ба....помня, че от 3:0 им направихме 3:2, а и нататък май беше доста навързано. Не мисля, че беше чак толкова явно превъзходство.
                Игрите бяха с много тичане и много викане...другото си е по-старому.

                Коментар


                • #9
                  До: Игра в неделя 16.09.2007

                  Поради невъзможността ми в Неделя да тичам бях решил да лазя, някак по-привично ми се струваше особено до към 13ч Та в тази връзка вечерта извадих повече от десет бодила от най-различни растителни видове от тялото и главата си. Гърба, ръцете и корема ми са издрани все едно съм имал буйна вечер с 3 рускини

                  Червените вече традиционно играха много добре!

                  Пак извинения на колегата (не сме се запознавали официално и не знам името му), който застрелях след като ми извика че съм убит. Просто ме изненада много като изскочи до мен и докато се усетя какво става бях изстрелял 3 топчета в него. Ако ме хване някой пак по този начин нека ме стреля, заслужавам си го и не се сърдя

                  Коментар


                  • #10
                    До: Игра в неделя 16.09.2007

                    Първоначално публикуван от mitkos Преглед на мнение
                    Пак извинения на колегата (не сме се запознавали официално и не знам името му), който застрелях след като ми извика че съм убит. Просто ме изненада много като изскочи до мен и докато се усетя какво става бях изстрелял 3 топчета в него. Ако ме хване някой пак по този начин нека ме стреля, заслужавам си го и не се сърдя
                    Е, ти голям бързак излезе Аз като съдия наблюдавах тази засада - ти се беше отперил напред без да следиш за фланговете и се оказа изненадан.

                    По принцип аз няколко пъти съм изненадвал противник в гръб и винаги реакцията е същата - ти не си изключение. Затова вече се старая да се целя по обувките или някъде, където е по-безболезнено.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Игра в неделя 16.09.2007

                      Първоначално публикуван от vesowarworld Преглед на мнение
                      Ами игрите минаха доста добре с явно превъзходство за червения отбор (аз бях от жълтия).

                      .......
                      Весо, ти си направо военен кореспондент Зачисляваме ти една камера и си готов

                      Коментар


                      • #12
                        До: Игра в неделя 16.09.2007

                        Първоначално публикуван от mitkos Преглед на мнение
                        Поради невъзможността ми в Неделя да тичам бях решил да лазя, някак по-привично ми се струваше особено до към 13ч Та в тази връзка вечерта извадих повече от десет бодила от най-различни растителни видове от тялото и главата си. Гърба, ръцете и корема ми са издрани все едно съм имал буйна вечер с 3 рускини

                        Червените вече традиционно играха много добре!

                        Пак извинения на колегата (не сме се запознавали официално и не знам името му), който застрелях след като ми извика че съм убит. Просто ме изненада много като изскочи до мен и докато се усетя какво става бях изстрелял 3 топчета в него. Ако ме хване някой пак по този начин нека ме стреля, заслужавам си го и не се сърдя
                        Колегата се казва Ради (приатномие да се запознаем). Извинениата ги приемам отново, ниама проблеми на всеки може да се случи да му изкарат акъла Но по важното е да има коректнос, спортменство и разбиране между играчите. Зада стават готини игри Но следваштия път може и да неи простя. (маитап)

                        Коментар


                        • #13
                          До: Игра в неделя 16.09.2007

                          Първоначално публикуван от malak Преглед на мнение
                          Колегата се казва Ради (приатномие да се запознаем). Извинениата ги приемам отново, ниама проблеми на всеки може да се случи да му изкарат акъла Но по важното е да има коректнос, спортменство и разбиране между играчите. Зада стават готини игри Но следваштия път може и да неи простя. (маитап)

                          Коментар


                          • #14
                            До: Игра в неделя 16.09.2007

                            Еее Весо, много добър репортаж от играта.. Благодаря за озчерпателното обяснение ! . Верно остава само една камера да вземеш ...
                            Между другото споделете варианти за заснемане на битките. Аз от известно време си мисля по въпроса но не ми идват кой знае какви идеи, така че да е безопасно за техниката.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Игра в неделя 16.09.2007

                              Първоначално публикуван от Major_Gamota Преглед на мнение
                              Зачисляваме ти една камера и си готов
                              Абе аз камера си имам с една такава цветна лента и 10х увеличение .

                              Само да не попадате в кадър, че като се понауча у стрелбата няма пропуск ей .
                              LZ1VWW

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X