Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Игра в неделя 29.07.2007

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Игра в неделя 29.07.2007

    Иване, нормално е за хора, които идват за първи път да се държат малко неадекватно и от стреса да не реагират правилно когато са улучени в пушката или направо в дрехите. На всеки се случва и а зсрещу новобранци, просто в последствие им го давам като пример, че са действали неправилно. Щото каквото и да им говориш преди играта, засвистят ли топчетата наоколу, някои реакции стават първосигнални. Това ще изчезне с опита. Иначе и за такива положения си има противодейсвие - щом си в състояние да улучваш, значи си заклещил противника и можеш да го нашариш здраво, докато само не се развика да спреш. Обаче добре, че не го правите срещу новаците, особено срещу момичетата, че ще ги потрошите така. Ще добият опит и сами ще се научат.

    И нещо ще повторя за цялостна организация в отбора - добрият играч не е този, който трепе наред, а който организира и използва съотборниците.

    Коментар


    • #17
      До: Игра в неделя 29.07.2007

      Първоначално публикуван от Obersturmbahnfuehrer Преглед на мнение
      Иване, нормално е за хора, които идват за първи път да се държат малко неадекватно и от стреса да не реагират правилно когато са улучени в пушката или направо в дрехите.........
      о, пределно ми е ясно че е така. знаеш че аз самият съм новобранец на 3 игри и нямам претенции за нищо

      предишното го написах без лоши чувства, просто ми стана смешно за "израелската армия" и се сетих РОБОКОП...

      а защо........ и аз незнам

      но пак казвам, игрите и в събота, и в неделя станаха много емоционални и вярвам,че всички ще станат редовни участници.....
      ________________________________________________
      Subaru OUTBACK 2,5
      Hyundai TUCSON 2.0

      Коментар


      • #18
        До: Игра в неделя 29.07.2007

        Първоначално публикуван от IvanIvanovi
        Не се чуди, аз ще ти разтълкувам. Не си ли забелязал, че в последно време Patrik не участва много много в игрите. Това е защото стана пацифист т.е човек който не стреля по никой ... понеже го отстрелват преди да е успял да произведе изстрел

        Коментар


        • #19
          До: Игра в неделя 29.07.2007

          Първоначално публикуван от mitkos Преглед на мнение
          Не се чуди, аз ще ти разтълкувам. Не си ли забелязал, че в последно време Patrik не участва много много в игрите. Това е защото стана пацифист т.е човек който не стреля по никой ... понеже го отстрелват преди да е успял да произведе изстрел
          ахаааааа

          начи и аз съм пацифист в такъв случай, просто не съм си знаел диагнозата


          но това си има и хубавата страна - с 50 топчета изкарвам цял ден, че ми и хартисват 12-13 за другия път
          ________________________________________________
          Subaru OUTBACK 2,5
          Hyundai TUCSON 2.0

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X