Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тренировка този уикенд (14-15.07)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Тренировка този уикенд (14-15.07)

    Този уикенд смятам да направим тренировка на нашия отбор.
    Говорих с Обера и вариантите са два:

    1.Събота 14.07- може да го направим на Бухово( или където искаме около София). Условието е да сме минимум 10 човека.
    2. Неделя 15.07- на терена в Панчарево, заедно с другите. Няма условия.

    За мен вариант 1 е по-добрия, защото:
    а)ще може на спокойствие да обсъдим предишната игра и да набележим промени за следващата.
    б)Всичко това ще можем да изпробваме на практика, на терена на Войната2 (включително и с джиповете).
    Както се казваше в БНА-учение в "условия максимално-близки до бойните".

    Пишете вашите виждания по въпроса.
    Пишете кой ще участва.
    Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

  • #2
    До: Тренировка този уикенд (14-15.07)

    време е да почваме с тренировките, че много ни нашокаха на последната война

    аз ще изложа мойта гледна точка, без претенции за мнение от последна инстанция, а ти затова си капитан - да решаваш

    тренировките трябва да се разделят на няколко части и елементите да се отработват последователно и упорито, например:

    1. отбрана на район
    2. атака на точка
    3. засада
    4. противодействие на засада
    5. придвижване по терена
    6. ............
    7. ............
    и т.н.

    да се обособят и изградят бойни единици.... двойки ли са, тройки ли..... петторки ли.... да си имат сержант и да е ясно кой къде е, с кого е, кой командва .......

    и най-важното: координация и дисциплина!!!




    конкретно по темата: през уикенда мога в събота след обяд и в неделя, ще дойда сам, без джип т.е. с джип, ама без да е танк
    ________________________________________________
    Subaru OUTBACK 2,5
    Hyundai TUCSON 2.0

    Коментар


    • #3
      До: Тренировка този уикенд (14-15.07)

      Бравос момчета, дерзайте!!! Само така!!!
      Аз ще се включа на по-късен етап,
      че уикенда е вече планиран!!!

      Коментар


      • #4
        До: Тренировка този уикенд (14-15.07)

        По принцип в неделя е по-удобно с оборудването, така че е добре да клоните към тази дата.

        Коментар


        • #5
          До: Тренировка този уикенд (14-15.07)

          Жалко, че няма да съм в страната този уикенд, иначе с удоволствие бих играл срещу организирани еденици.
          Вече по-сериозни да стават нещата
          Oh my god that's a mirage,
          I'm tellin' ya all it's sabotage.

          Коментар


          • #6
            До: Тренировка този уикенд (14-15.07)

            Жоре, ако ще ходят в Бухово, ще са само от противниковия отбор.

            Коментар


            • #7
              До: Тренировка този уикенд (14-15.07)

              Иване,
              тия работи не ги пиши тук, защото както гласяха някои лозунги в казармата: "Врагът е хитър и коварен" и "Врагът не спи"
              Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

              Коментар


              • #8
                До: Тренировка този уикенд (14-15.07)

                Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
                Иване,
                тия работи не ги пиши тук, защото както гласяха някои лозунги в казармата: "Врагът е хитър и коварен" и "Врагът не спи"
                oooops

                изпуснах се, но за компенсация започвам да търся доставчик на това:








                ________________________________________________
                Subaru OUTBACK 2,5
                Hyundai TUCSON 2.0

                Коментар


                • #9
                  До: Тренировка този уикенд (14-15.07)

                  Момци, аз няма да дойда по ред причини, но много ме радва, че нещата са поети в здрава ръка!
                  Гад положи много усилия за да ни събере и не му остана ресурс, да въведе ред, но ако не беше успял, въобще нямаше да има отбор на "ловците", което си е чисто негово постижение!
                  Сега забелязвам, че новия командир е и гъвкав и твърд, /дано да съм се изразил правилно/ и ще върне победата в нашия джоб!

                  Затова трябва да помним, че тая игра се играе с дисциплина - това трябва да се научим, а не стрелбите, дето е ала - бала!
                  Както се казва в едни "особенни" руски среди - " ето що за демократия у вас?!?"

                  Призовавам всички, които ходят на предварителни тренировки, просто да изпълняват нарежданията на командира, само така има смисъл да се излиза срещу онези, които се строяват с "равнис"!
                  Уверявам ви, че водач, който реално управлява се чувства ужасяващо отговорен за успеха, просто накрая всички ще го питат - "добре де, слушахме те, защо загубихме?"

                  И тогава вече спокойно може да удави мъката си в бира, защото вината ще е само негова!

                  А победата - на всички!

                  Коментар


                  • #10
                    До: Тренировка този уикенд (14-15.07)

                    Първоначално публикуван от Volk Преглед на мнение
                    Момци, аз няма да дойда по ред причини, но много ме радва, че нещата са поети в здрава ръка!
                    Гад положи много усилия за да ни събере и не му остана ресурс, да въведе ред, но ако не беше успял, въобще нямаше да има отбор на "ловците", което си е чисто негово постижение!
                    Сега забелязвам, че новия командир е и гъвкав и твърд, /дано да съм се изразил правилно/ и ще върне победата в нашия джоб!

                    Затова трябва да помним, че тая игра се играе с дисциплина - това трябва да се научим, а не стрелбите, дето е ала - бала!
                    Както се казва в едни "особенни" руски среди - " ето що за демократия у вас?!?"

                    Призовавам всички, които ходят на предварителни тренировки, просто да изпълняват нарежданията на командира, само така има смисъл да се излиза срещу онези, които се строяват с "равнис"!
                    Уверявам ви, че водач, който реално управлява се чувства ужасяващо отговорен за успеха, просто накрая всички ще го питат - "добре де, слушахме те, защо загубихме?"

                    И тогава вече спокойно може да удави мъката си в бира, защото вината ще е само негова!

                    А победата - на всички!
                    +1
                    За това е приемственоста при нас,
                    защото никой не е велик, а всеки може да допринесе нещо!!!!
                    Жоро, бъди благодарен на хора като Волк,
                    по-сигурен от тоя гръб няма!!!!
                    На мен можеш да разчиташ, като на идеалния изпълнител,
                    защото всеки командир трябва да си сърба сам попарата!!!
                    Аз моята я изсърбах полагаемо, дано твоята е по-сладка!!!!

                    Коментар


                    • #11
                      До: Тренировка този уикенд (14-15.07)

                      Първоначално публикуван от GAD Преглед на мнение
                      +1
                      За това е приемственоста при нас,
                      защото никой не е велик, а всеки може да допринесе нещо!!!!
                      Жоро, бъди благодарен на хора като Волк,
                      по-сигурен от тоя гръб няма!!!!
                      На мен можеш да разчиташ, като на идеалния изпълнител,
                      защото всеки командир трябва да си сърба сам попарата!!!
                      Аз моята я изсърбах полагаемо, дано твоята е по-сладка!!!!
                      Знамр че е отпускарски сезон, че след 15.08 почва лова и ще ни е трудно да се събираме, но на вас разчитам! Постарайте се да дойдете на следващата тренировка!!!!
                      Виждате, че аз клоня за провеждане на Войната 3 през октомври( уикенда с изборите), а противника за септември. Те знаят, че времето работи за нас....

                      Между впрочем варианта "максимум" за този уикенд е: само наша тренировка в събота на Бухово, и тренировка в неделя на Панчарево, за най-ентусиазираните.
                      Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Тренировка този уикенд (14-15.07)

                        Намерил съм кой да пече пържолите докато играем
                        Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Тренировка този уикенд (14-15.07)

                          Първоначално публикуван от Obersturmbahnfuehrer Преглед на мнение
                          Жоре, ако ще ходят в Бухово, ще са само от противниковия отбор.
                          Аз за Неделята говоря, ако дойдат в горичката при варварите
                          Oh my god that's a mirage,
                          I'm tellin' ya all it's sabotage.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Тренировка този уикенд (14-15.07)

                            Първоначално публикуван от Ground Преглед на мнение
                            Жалко, че няма да съм в страната този уикенд, иначе с удоволствие бих играл срещу организирани еденици.
                            Вече по-сериозни да стават нещата
                            Докато обучиме "организирани единици" трябва много хляб да изядеме.... И не само...
                            Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Тренировка този уикенд (14-15.07)

                              Тъй-като се оказа, че в отпускарския сезон не можем да се съберем, в събота няма да има нищо
                              За тези, които са свободни в неделя- среща в 10ч. на терена до Панчарево.
                              Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X