Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новият капитан на "Ловците"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Новият капитан на "Ловците"

    Такава традиция постави Волк и аз я продължавам.

    Предавам капитанската лента на Георги Василев.

    Благодаря на всички "ловци" за ентусиазма с който участваха.
    Благодаря на противника, че ни даде добър урок.

    На победителите ЧЕСТИТО!!!
    А на нас пожелавам успех в "следващият тираж"!!!

  • #2
    До: Новият капитан на "Ловците"

    Е, това вече е логичен избор. Жоро е най-добрият играч сред джипарите ви и много добре го знаем от редовните игри, а и вчера ни изненада на едната точка и удари шофьора ни, т.е. директно взе 6 точки, защото и джипът утече.

    Коментар


    • #3
      До: Новият капитан на "Ловците"

      Ще направя всичко възможно вчерашната война да не се повтаря!!

      Искрено се надявам качествено да подобрим стратегията, тактиката и уменията си.
      За постигането на тази цел нашия отбор ще трябва да положи известни усилия
      Аз съм оптимист.
      Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

      Коментар


      • #4
        До: Новият капитан на "Ловците"

        Честито на новият капитан.

        Дано да има по-ясна концепция от стария.
        Дано да направи поне една тренировка преди истинското сражение.
        Дано има по-верни хора на които да разчита в тежки условия защото аз не съм сигурен, че ще участвам трети път.
        LZ1VMH

        Коментар


        • #5
          До: Новият капитан на "Ловците"

          Честито и от мен!

          очакванията ни са големи, но без тренировки няма да стане - убедих се вчера.

          и то тактически тренировки

          вярно е, че понякога се печели и с късмет в хаоса, но не нека разчитаме на това.....повече

          още нещо:

          вчера победители имаха 60т. аванс още преди да сме почнали само заради хъса с който се бяха подготвили за реванш.

          сега забелязвам наченки на хъс и жажда за реванш при ловците, та може и да стане "работата" в трета серия


          Успех на "Ловците"
          ________________________________________________
          Subaru OUTBACK 2,5
          Hyundai TUCSON 2.0

          Коментар


          • #6
            До: Новият капитан на "Ловците"

            Зад теб сме,
            Жоро!
            Няма място за колебание,има само повече ентусиазъм.
            Да си кажа честно при тази наша тотална неподготвеност като отбор ,
            /а струва ми се и по-малката бройка-по наша вина/че това което постигнахме е повече от добре.Почти сигурен бях,че при тяхната подготовка щяха да ни опуцат от раз,и в група всички да се видим в лазарета.
            Не може да се сърдим и на ГАД ,защото каква организация ,когато той до последно не знаеше точният състава.Това си е наша грешка.
            Но както се казва - шоуто трябва да продължи!

            VENSEREMUS!
            Густо майна , пътят свърши !!!

            Коментар


            • #7
              До: Новият капитан на "Ловците"

              Вече съм готов с моя анализ на Войната 2. Само се чудя дали да го напиша тук или да се съберем ( я при Хънтъра на по бира, я на пикник(софт разходка, пейнтбол игра)) и да го обсъдим.
              Какво мислите по въпроса?
              Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

              Коментар


              • #8
                До: Новият капитан на "Ловците"

                На по бира ми звучи добре но по-добре е направо да направим една тренировка и да си разиграем някои сценарии

                Коментар


                • #9
                  До: Новият капитан на "Ловците"

                  Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
                  Вече съм готов с моя анализ на Войната 2. Само се чудя дали да го напиша тук или да се съберем ( я при Хънтъра на по бира, я на пикник(софт разходка, пейнтбол игра)) и да го обсъдим.
                  Какво мислите по въпроса?
                  Най-добре да се съберем,но не в кръчма, да си кажем очи в очи каквото има,и да се реши какво ще се прави.
                  Густо майна , пътят свърши !!!

                  Коментар


                  • #10
                    До: Новият капитан на "Ловците"

                    Първоначално публикуван от GOLDY-Владиан Христов Преглед на мнение
                    Честито на новият капитан.

                    Дано да има по-ясна концепция от стария.
                    Дано да направи поне една тренировка преди истинското сражение.
                    Дано има по-верни хора на които да разчита в тежки условия защото аз не съм сигурен, че ще участвам трети път.
                    Голди недей така бе човек.Смятам че за теб най-малко мотивация требе за да идеш в гората.В четвъртък отиваме да донесем резервоара.Ще ти го качим в сервиза.
                    Густо майна , пътят свърши !!!

                    Коментар


                    • #11
                      До: Новият капитан на "Ловците"

                      Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
                      Вече съм готов с моя анализ на Войната 2. Само се чудя дали да го напиша тук или да се съберем ( я при Хънтъра на по бира, я на пикник(софт разходка, пейнтбол игра)) и да го обсъдим.
                      Какво мислите по въпроса?
                      не го пиши тук, най-добре е "право куме, та в очи"
                      ________________________________________________
                      Subaru OUTBACK 2,5
                      Hyundai TUCSON 2.0

                      Коментар


                      • #12
                        До: Новият капитан на "Ловците"

                        Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
                        не го пиши тук, най-добре е "право куме, та в очи"
                        В него няма нищо, което ние всички да не знаем.
                        Просто в него има замисли, които не искам да стават достояние на противника. Трябва да ги разберат едва на следващата "Голяма воина".

                        Този уикенд ще пътувам до Варна и няма да мога, но следващия съм на линия.
                        Тези от вас, които искат да поиграят пейнтбол могат да отидат на Панчарево в неделя( следете във форума дали Обера ще прави игра).
                        Там ще има от победителите.Много е хубаво да се познава противника
                        Ако отидат повече от един човек от нашия отбор, постарайте се сте заедно от единия отбор и да действате като група. Запомнете какви проблеми сте срещнали за да ги обсъдим.
                        Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Новият капитан на "Ловците"

                          Първоначално публикуван от e100 Преглед на мнение
                          Голди недей така бе човек.Смятам че за теб най-малко мотивация требе за да идеш в гората.В четвъртък отиваме да донесем резервоара.Ще ти го качим в сервиза.

                          Златен си.
                          Благодаря.

                          Мене може и да ме няма. Отивам на поход към морето, при това с СУВ
                          (Паджеро) .
                          Майтап ще става.
                          LZ1VMH

                          Коментар


                          • #14
                            До: Новият капитан на "Ловците"

                            Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
                            В него няма нищо, което ние всички да не знаем.
                            Просто в него има замисли, които не искам да стават достояние на противника. Трябва да ги разберат едва на следващата "Голяма воина".

                            ...........
                            съгласен съм

                            имах предвид да не е тук, защото написаното във форума и последвалата неминуема дискусиия, няма да има същото качество и ефект, както дискусията наживо.

                            знаеш как е по форумите..... написал някой нещо.... другия не доразбрал.... афектирано пише..... влиза трети след няколко дена или седмици и продължава.... най-добре да се съберем и да обсъдим на по бира!
                            ________________________________________________
                            Subaru OUTBACK 2,5
                            Hyundai TUCSON 2.0

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X