Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Игра в неделя 24.06.2007

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Игра в неделя 24.06.2007

    Утре сме на терена в Панчарево от 10:30, предвид жегите.

  • #2
    До: Игра в неделя 24.06.2007

    От Винторез ще дойдем няколко човека ;о))
    До утре.

    Коментар


    • #3
      До: Игра в неделя 24.06.2007

      Как беше играта днеска, нищо не казвате. Аз неможах да дойда, защото претърпях малък инцидент с крака ми и немога да тичам и много ме е яд, че пропуснах играта точно преди голямата война.
      [FONT=Arial][COLOR=#3b96e5][SIZE=5][B][URL="http://www.specialopspaintball.com/positions/sm.asp"][IMG]http://www.specialopspaintball.com/positions/images/title_sm.gif[/IMG]
      [/URL][SIZE=2][I]Ние, сме млади ( по душа). Ставаме все повече (луди). Обичаме да се забавляваме. Обичаме пейнтбола. Сами използваме продуктите, който предлагаме и вярваме в тяхното качество. Всички обичаме България и вярваме в уникалността на това място. Обичаме плaнината и морето. Обичаме нощния живот в големите градове. Обичаме да пътуваме. Ние сме ваши приятели. [/I][/SIZE][/B][/SIZE][/COLOR][/FONT][SIZE=2][I][FONT=Arial][COLOR=#3b96e5][B]We are woodsball : ) [/B][/COLOR][/FONT][/I][/SIZE]

      Коментар


      • #4
        Играта мина добре ,

        за първи път от както играя, новите играчи които бяха дошли останаха до края без да се изморят и даваха зор на старите .
        Направо да им се неначудиш на днешната младеш. Браво!!!
        LZ1VWW

        Коментар


        • #5
          До: Игра в неделя 24.06.2007

          A колко време играхте

          Коментар


          • #6
            До: Игра в неделя 24.06.2007

            До към 3.30 някъде май, ако не се лъжа.
            Играта имаше няколко много забавни случки, а новите от нашия (жълтия) отбор доста бързо се ориентираха и проявяваха завидна инициативност, трябва да се отбележи. И ако не бях аз да ги спирам с изстрели в гърба щяхме повече победи да вземем

            Коментар


            • #7
              До: Игра в неделя 24.06.2007

              Добре стана. На мен най-забавната случка ми беше когато се скрих в едно храстче за да правя засада и се оказа, че там има гнездо на комари. От сутринта всички в офиса се стряскат като видят колко са нахапани ръцете ми. Но това е защото не са видели гърба ми

              Коментар


              • #8
                До: Игра в неделя 24.06.2007

                Стана доста качествена игра. Митко, Жоро и Филип бая експедитивно прочистваха другия отбор, които пък правиха разни каскади като във филмите.

                Обаче новобранците вместо да се оплакват, че ядат много бой, все напираха за още и ще станат играчи и те.

                Пък, малкият кво търчеше из терена и създаваше суматоха... Особено след като баща му направи една безразсъдна атака, в която очушкаха всички освен него, той хукна между храстите и какъвто е дребен никой не можа да го оцели и само си издадоха позициите за втората вълна, която вече беше успешна.

                Интересно е, че термометърът на колата ми показваше 29 градуса и изобщо горе времето си беше нормално за сезона и не усетихме някакви големи жеги.

                Женската част отново се показа на ниво, особено като отнесе Нено докато се промъкваше, а в последната игра накара Жоро от Винторез да прави кълбета.

                Коментар


                • #9
                  До: Игра в неделя 24.06.2007

                  Пичове не знам ма маи ше убия тука един приятел като гледам колко яко е било.(в последния момент като му звънах да тръгваме ми каза че е на село )

                  Коментар


                  • #10
                    До: Игра в неделя 24.06.2007

                    Мда... новобранците бяха сърцати.
                    Мен жегата много ме мореше, но когато си на терена не чувстваш нищо (кофти е само между игрите).

                    За съжаление моят маркер се повреди - освен, че загубих 2 болчета (които държат камерата) и спрях да играя, като се прибрах в къщи и разглобих маркера се оказа, че о-рингът на буталото се е прищипал в камерата, която се беше разместила. Неприятно, но добрата новина е че си намерих о-ринг, а от едно магазинче на Сливница и Раковска ще си взема и болтчетата.

                    И така: ако ви липсват болтчета по маркера, очаквайте и друга повреда - по-сериозна. Това го казвам, защото Марто каза, че има 1 маркер точно без тези болтчета и си стрелял (ще стреля до едно време... гледай да го оправиш сега).

                    Коментар


                    • #11
                      До: Игра в неделя 24.06.2007

                      Първоначално публикуван от Obersturmbahnfuehrer Преглед на мнение
                      Стана доста качествена игра. Митко, Жоро и Филип бая експедитивно прочистваха другия отбор, които пък правиха разни каскади като във филмите........
                      има дни и дни, аз не се оплаквам защото накрая като се разиграхме както трябва също им взехме няколко игри, оплаквам се от проблеми със скоростта защото въпреки че ти ме убеждаваше че макрера ми стрелял както трябва в една от игрите имаше случай когато аз стрелям по противник, улучвам го, защото го видях много добре, че се оглежда дали има боя по себе си, нямаше де, след което отвърна на огъня, топчето му счупи няколко сухи клонки и се разби в козирката на маската ми.
                      May the Force be with You

                      Коментар


                      • #12
                        До: Игра в неделя 24.06.2007

                        Първоначално публикуван от Han Solo Преглед на мнение
                        има дни и дни, аз не се оплаквам защото накрая като се разиграхме както трябва също им взехме няколко игри, оплаквам се от проблеми със скоростта защото въпреки че ти ме убеждаваше че макрера ми стрелял както трябва в една от игрите имаше случай когато аз стрелям по противник, улучвам го, защото го видях много добре, че се оглежда дали има боя по себе си, нямаше де, след което отвърна на огъня, топчето му счупи няколко сухи клонки и се разби в козирката на маската ми.
                        Така е! Беше неравна битка

                        Коментар


                        • #13
                          До: Игра в неделя 24.06.2007

                          Ти отивай да се мажеш, че имаше вид на болен от шарка след като стоя половин час скрит в рояка от комари. Другия пък вземи се скрий в някой рояк пчели...

                          Коментар


                          • #14
                            До: Игра в неделя 24.06.2007

                            Първоначално публикуван от n.nenov Преглед на мнение
                            За съжаление моят маркер се повреди - освен, че загубих 2 болчета (които държат камерата) и спрях да играя, като се прибрах в къщи и разглобих маркера се оказа, че о-рингът на буталото се е прищипал в камерата, която се беше разместила.
                            Както ти казах и тогава и продължавам да го твърдя, че този проблем който имаше ти, не се дължи на болчетата. Не казвам че с тяб без тях се тая, но този проблем не е от това и както предположих се оказа уплътнение А този о-пръстен който на теб ти е здал багажа, аз съм сменил поне на 7 пушки с болчета

                            Митак аз пък предния път налазих в мравуняк и явно от адреналина повреме на битка ти се изместват усещанията в друга насока, та разбрах едва когато си видях почерняла ръката и в следващия момент гъдела по цялото тяло

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X