Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Игра в неделя 03.06.2007

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Игра в неделя 03.06.2007

    Агентите докладваха че почвата е годна.
    Така че в неделя ще има престрелка на обичайното място, гората зад СБА-то от 12ч.

  • #2
    До: Игра в неделя 03.06.2007

    За мен това беше най-хубавата игра досега, на която съм присъствал. А успяхме да избягаме и от дъжда.

    Коментар


    • #3
      До: Игра в неделя 03.06.2007

      добри игри се получиха... с едно изключение, това е мое лично мнение но бих предложил за малко повече експедитивност, преди и между игрите. Иначе се получи много приятно дебнене, засади, тактически приьоми и достатъчно адреналин. Само дето ще гледам да си намеря наколенки за слеващите игри че май ще куцам поне седмица
      May the Force be with You

      Коментар


      • #4
        До: Игра в неделя 03.06.2007

        Отдавна не се бяхме събирали 18 играча и всичките с опит. Е, това си беше клане. Всички гониха инициативата, с изключение на един несполучлив дефанзивен опит от наша страна.

        От викане сега ме боли гърлото, но си струваше. Най-малкото щото бихме.

        А, за експедитивността - като сме си само наши хора, неизбежно е да има елементи на сбирка. Все пак това е повод хората да се видят, да обърнат няколко лафа, да огледат новия Pathfinder на Стефан и т.н.

        ОСвен това бяхме като остров насред данданията. От едната ни граница - състезанието по ендуро и хвърчащите наоколу мотори и АТВта, а от другата - градинското караоке в училището и яко фалшивите изпълнения. Пък и който остана до големия дъжд видя кви реки тръгнаха по пътя горе и на какво станаха коловозите до гората.

        Коментар


        • #5
          До: Игра в неделя 03.06.2007

          Наистина играта беше супер. С много интересни и напрегнати ситуации, особено с хан соло на моменти...цели 2 хопъра заминаха по него и едва един път го уцелих. Абе въобще супер си беше вчера, само дето времето пак ни ограничаваше.
          [FONT=Arial][COLOR=#3b96e5][SIZE=5][B][URL="http://www.specialopspaintball.com/positions/sm.asp"][IMG]http://www.specialopspaintball.com/positions/images/title_sm.gif[/IMG]
          [/URL][SIZE=2][I]Ние, сме млади ( по душа). Ставаме все повече (луди). Обичаме да се забавляваме. Обичаме пейнтбола. Сами използваме продуктите, който предлагаме и вярваме в тяхното качество. Всички обичаме България и вярваме в уникалността на това място. Обичаме плaнината и морето. Обичаме нощния живот в големите градове. Обичаме да пътуваме. Ние сме ваши приятели. [/I][/SIZE][/B][/SIZE][/COLOR][/FONT][SIZE=2][I][FONT=Arial][COLOR=#3b96e5][B]We are woodsball : ) [/B][/COLOR][/FONT][/I][/SIZE]

          Коментар


          • #6
            До: Игра в неделя 03.06.2007

            Първоначално публикуван от reynard Преглед на мнение
            Наистина играта беше супер. С много интересни и напрегнати ситуации, особено с хан соло на моменти...цели 2 хопъра заминаха по него и едва един път го уцелих. Абе въобще супер си беше вчера, само дето времето пак ни ограничаваше.
            Ми щото бързаш аз като играя с два пълнителя по 18 топчета и лоадър от който презареждам при нужда и обикновенно от първите 3-6 изстрела един беше в целта... след това остатъка от пълнителя отиваше бързо за да накарам тия дето съм им привлякъл вниманието да ме оставят на мира ... за конкретния случай аз нарочно се издадох за да ти привлека вниманието и да те накарам да попаднеш на мерника на друг играч от нашия отбор който беше залегнал 10 метра пред мен /ако не бъркам Събин/
            May the Force be with You

            Коментар


            • #7
              До: Игра в неделя 03.06.2007

              Първоначално публикуван от Han Solo Преглед на мнение
              Ми щото бързаш аз като играя с два пълнителя по 18 топчета и лоадър от който презареждам при нужда и обикновенно от първите 3-6 изстрела един беше в целта... след това остатъка от пълнителя отиваше бързо за да накарам тия дето съм им привлякъл вниманието да ме оставят на мира ... за конкретния случай аз нарочно се издадох за да ти привлека вниманието и да те накарам да попаднеш на мерника на друг играч от нашия отбор който беше залегнал 10 метра пред мен /ако не бъркам Събин/
              Хахах това беше много такава ситуация...аз само те чувам как му викаш 2-ма са точно на хълмчето горе и след 5-6 секунди само се чува едно стреляне и Събин по мене на 2 пъти изтреля сумати му топчета все едно бях на разтрел. А аз направих маса грешки. Абсолютно си прав за бързането и тази и още много игри стрелях от много голямо разстояние и само си издавах позицията. Абсолютно лмерско изпълнение беше това от моя страна дето те стрелях там . Аз ти казвам 2 хопъра заминаха и все се чудех как поне едно не мина, а от тея храси там само с електронен спусък...
              [FONT=Arial][COLOR=#3b96e5][SIZE=5][B][URL="http://www.specialopspaintball.com/positions/sm.asp"][IMG]http://www.specialopspaintball.com/positions/images/title_sm.gif[/IMG]
              [/URL][SIZE=2][I]Ние, сме млади ( по душа). Ставаме все повече (луди). Обичаме да се забавляваме. Обичаме пейнтбола. Сами използваме продуктите, който предлагаме и вярваме в тяхното качество. Всички обичаме България и вярваме в уникалността на това място. Обичаме плaнината и морето. Обичаме нощния живот в големите градове. Обичаме да пътуваме. Ние сме ваши приятели. [/I][/SIZE][/B][/SIZE][/COLOR][/FONT][SIZE=2][I][FONT=Arial][COLOR=#3b96e5][B]We are woodsball : ) [/B][/COLOR][/FONT][/I][/SIZE]

              Коментар


              • #8
                До: Игра в неделя 03.06.2007

                Онова заливане се наложи, щото се беше забил в натрупаните клони. И въпреки това така се прави - някой засипва с картечен огън, а другите (в случая Митко и аз) заобикалят. Просто позицията беше безнадеждна и единственото, което постигна е, че Марио изхаби бая топчета да те държи там, но накрая те докопахме.

                Иначе съм все по-доволен от флатлайна. Що народ натръшках от дистанция, на която не считат за нужно да се прикрият... Отделно, равната траектория минава много добре през клонките, защото съвпада с мерната линия и лесно се хваща пролука.

                Коментар


                • #9
                  До: Игра в неделя 03.06.2007

                  Първоначално публикуван от Obersturmbahnfuehrer Преглед на мнение
                  Онова заливане се наложи, щото се беше забил в натрупаните клони. И въпреки това така се прави - някой засипва с картечен огън, а другите (в случая Митко и аз) заобикалят. Просто позицията беше безнадеждна и единственото, което постигна е, че Марио изхаби бая топчета да те държи там, но накрая те докопахме.

                  Иначе съм все по-доволен от флатлайна. Що народ натръшках от дистанция, на която не считат за нужно да се прикрият... Отделно, равната траектория минава много добре през клонките, защото съвпада с мерната линия и лесно се хваща пролука.
                  Незнам дали те обсъждат същата ситуация, но тази за която ти говориш ги изпуснахме при наше предимство , теб те удариха а на мен ми свършиха топчетата.

                  Като цяло играта доста ми допадна, получи се добро съревнование между стрелци с автоматични пушки и бегачи

                  Коментар


                  • #10
                    До: Игра в неделя 03.06.2007

                    Май вярно говориме за съвсем различни ситуации мен в поне две игри ме заливаха с топчета защото стоях и не отстъпвах, за да не оголя фланга и съотборника който е до мен да се окаже под кръстосан огън
                    May the Force be with You

                    Коментар


                    • #11
                      До: Игра в неделя 03.06.2007

                      И аз да се похваля. Сефтосах Impulsa и макар че е турнирен се представи много добре в гората. То това идва и от този дето натиска спусака де ама все пак успешен дебют на пушката. Тъй като бях занемарил игирте напоследък, а тази ми напомни за удоволствието да играеш, мисля пак да влизам във форма че пръстите трябва да свикват да правят 20 bps. на полуавтоматично.
                      Най-съм доволен когато влязох в долинката по фланга на Събин и Юли в един прозорец когато не ги пазеха и успях да ги очистя макар и в следващия момент да ме убиха, все пак им изнесох фронтовата линия.

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X