Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Игра в неделя 13.05.2007 г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Игра в неделя 13.05.2007 г.

    Днес "гостуващият" отбор - синият много биеше. Червеният взе игра и половина за целия ден, въпреки че силите бяха изравнени и повечето игри бяха оспорвани. Явно сините имаха по-добра завършваща фаза, която компенсираше и многото им избити от приятелски огън. 3-мата малки в отбора на сините стреляха по всичко, което шава и допълнително стимулираха играчите да се изнасят напред.

    Явно вече става топло и доста пот се изля и вода се изпи - над 20 литра.

    Равносметката е 5:1 за сините (14 играча) и още една победа за червените (13 човека) извън официалната статистика.


























  • #2
    Re: Игра в неделя 13.05.2007 г.

    Ober, а снимките на снайпериста с белия обектив то не че и аз не носех апарат, ама трябваше да жертвам една игра за да поснимам, а хич не ми се искаше
    May the Force be with You

    Коментар


    • #3
      Re: Игра в неделя 13.05.2007 г.

      Първоначално публикуван от Han Solo Преглед на мнение
      Ober, а снимките на снайпериста с белия обектив то не че и аз не носех апарат, ама трябваше да жертвам една игра за да поснимам, а хич не ми се искаше
      Отговарям вместо Обера - топката е при мен
      Снимките на "снайпериста" ще ги пусна утре

      Коментар


      • #4
        Re: Игра в неделя 13.05.2007 г.

        Наистина доста вода изпихме, при мен по-малката причина беше топлото време
        На приятелския огън аз доволно се насладих в Неделя. При това освен приятелски на моменти си беше и братски

        Коментар


        • #5
          Re: Игра в неделя 13.05.2007 г.

          И аз замалко щях да отнеса един приятелски огън...добре, че извиках на Жорката 20000 пъти, че съм от неговия отбор и се покрих в най - гъстите храсти...че иначе и аз го отнасях. Колкото до играта много добре се получи. Този път беше по кординирана от всякога. Жалко само, че момчетата от винторез се наиграха толкова бързо.
          [FONT=Arial][COLOR=#3b96e5][SIZE=5][B][URL="http://www.specialopspaintball.com/positions/sm.asp"][IMG]http://www.specialopspaintball.com/positions/images/title_sm.gif[/IMG]
          [/URL][SIZE=2][I]Ние, сме млади ( по душа). Ставаме все повече (луди). Обичаме да се забавляваме. Обичаме пейнтбола. Сами използваме продуктите, който предлагаме и вярваме в тяхното качество. Всички обичаме България и вярваме в уникалността на това място. Обичаме плaнината и морето. Обичаме нощния живот в големите градове. Обичаме да пътуваме. Ние сме ваши приятели. [/I][/SIZE][/B][/SIZE][/COLOR][/FONT][SIZE=2][I][FONT=Arial][COLOR=#3b96e5][B]We are woodsball : ) [/B][/COLOR][/FONT][/I][/SIZE]

          Коментар


          • #6
            Re: Игра в неделя 13.05.2007 г.

            Първоначално публикуван от reynard Преглед на мнение
            ............ Жалко само, че момчетата от винторез се наиграха толкова бързо.
            Имахме извинителна причина - рожденник в отбора
            May the Force be with You

            Коментар


            • #7
              Re: Игра в неделя 13.05.2007 г.

              Първоначално публикуван от reynard Преглед на мнение
              И аз замалко щях да отнеса един приятелски огън...добре, че извиках на Жорката 20000 пъти, че съм от неговия отбор и се покрих в най - гъстите храсти...че иначе и аз го отнасях. Колкото до играта много добре се получи. Този път беше по кординирана от всякога. Жалко само, че момчетата от винторез се наиграха толкова бързо.
              Можеби заради моя приятелски огън.Обещавам да изчистя този елемент от играта си за в бъдеще.И на брат ми се извинявам, но не очаквах, че е пробил толкова напред вражеската линия.Другия път обещавам само по врага
              Oh my god that's a mirage,
              I'm tellin' ya all it's sabotage.

              Коментар


              • #8
                Re: Игра в неделя 13.05.2007 г.

                Пускам снимките от "големия бял снайпер"


































                Последно редактирано от Obersturmbahnfuehrer; 16-05-07, 21:59.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X