Обява

Свий
Няма добавени обяви.

camo tests

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • camo tests

    http://www.camotest.de/gallery/index.php
    Вижте какъв сайт намерих!
    Впечатленията ми са, че всички нови и модерни камо десени се дънят тотално, сравнено с някои по-неизвестни модели. Общо взето немските концепции рулират отвсякъде, особено с по-старите им модели (от 50те).
    Явно ще си взимам зумфтарн, като Хан Соло.

  • #2
    До: camo tests

    Масовката така или иначе сме на Flecktarn, който е оптимален отвсякъде за терените, които използваме. От опит, виждат се само подскачащите ленти из гората. Даже си мислим при по-напраднали играчи да не слагаме жълти или червени ленти, ами да им оставим сами да се оправят с разпознаването, пък ако се изпозастрелят сами ще е още по-реалистично.

    Коментар


    • #3
      До: camo tests

      Жалко, че не всичките имат мострени картинки...
      А има ли на сайта от "градския" тип камуфлажи (Urban, "асфалтово-бетонените", сиво-бяло-синкаво ), или са само горски ?
      Volk: Уж мъжки форума, ала-бала, ама до 10 секунди темата ще е изтрита!

      Коментар


      • #4
        До: camo tests

        То камуфлаж, камуфлаж, ама зависи къде се набуташ... аз затова си го взех моя , защото видях че БГ камуфлажа с който играя иначе понякога на тоя терен дето играем особено пролет и есен не е никак ефективен... е и исках да взема награда за достоверност на "операция Чикаго" защото той е базиран върху едно друго немско камуфлажче "Wehrmachts-Sumpfmuster 44"

        http://www.kamouflage.net/camouflage/00079.php
        та за момента съм доволен от него, ама лятоска хич не съм сигурен дали ще е толкова ефективен
        May the Force be with You

        Коментар


        • #5
          До: camo tests

          Първоначално публикуван от Han Solo Преглед на мнение
          То камуфлаж, камуфлаж, ама зависи къде се набуташ... аз затова си го взех моя , защото видях че БГ камуфлажа с който играя иначе понякога на тоя терен дето играем особено пролет и есен не е никак ефективен... е и исках да взема награда за достоверност на "операция Чикаго" защото той е базиран върху едно друго немско камуфлажче "Wehrmachts-Sumpfmuster 44"

          http://www.kamouflage.net/camouflage/00079.php
          та за момента съм доволен от него, ама лятоска хич не съм сигурен дали ще е толкова ефективен
          Ще е. Не се притеснявай. Светлите разцветки, при това с такова хубаво разпетняване, са винаги за предпочитане. Знаеш камофлажа не служи за пълно прикритие, а за да не привлича, вниманието на противника, в моменти, които той не гледа пряко в твоята посока. Периферното зрение по принцип улавя по-тъмни петна, отколкото по-светлите. А почти всички нови дизайни, правят човешката фигура да изглежда, като тъмно петно (поне за нашият тип гори и поляни). В това отношение зумфтарна, определено е по-добър от флектарна.
          А...и Хане, зумфтарна, може да е развитие на камофлажните десени на вермахта, но не е идентичен с тях. Ако с нещо си идентичен с този камофлаж, то е с немската гранична служба от 50те години

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X