Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дуел между джипки..

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Дуел между джипки..

    Гада и Обера ми дадоха една идея с техните дуели...

    Да направим един турнир, като дънките на "Левис", връзваме дуелиращите се джипки за тегличите, отткъм задниците и при сигнал, в калта почват да се теглят... демек като тия с дърпането на въже..
    Друго може да не излезе, ама купон ще стане...
    Последно редактирано от Volk; 01-02-07, 20:12.

  • #2
    Като за начало призовавам Венци, да подбере някоя от многото си машини, само да не докара някой "Беларусь"....
    И ако има кибици - да се готвят да пазаруват кебапчета и бира...

    Коментар


    • #3
      Ми По-тежката, с по-агресивните гуми (при други равни условия) ще бие!

      Коментар


      • #4
        Алекс, ще бие тая дето е по-мъдата!
        Май трябва да се премести темата в друг форум, че е предизвикателство , а няма връзка с топчетата...
        Даже се сещам за име на турнира -"мъдатия джип", да ме простят културните членове на форума...

        Коментар


        • #5
          Аз не мога да ви преместя в друг подфорум.

          Само да измисля някаква простотия и всички се нахвърлят с разновидности и свежи идеи. Можем да очакваме и турнир по канадска борба.

          Въпреки, че за пейнтбола вече е имало поне два дуела - Влади срещу мен и Събин срещу мен, но бяха импровизирани, без секунданти и без публика.

          Коментар


          • #6
            Обер, въобще не си помисляй, че по някакъв начин пренебрегвам вашата тупаница, просто се бях умислил /което рядко ми се случва/ и пуснах темата тук, а тя не е за тука...
            Ако си ми обиден, ще се срещнем по друг начин /не забравяй че вече имам автоматична стрелба/!

            Коментар


            • #7
              Бе, как ще съм обиден, бе?! Напротив - винаги съм "за" всякаква дивотия със съревнователен характер.

              Сега на "обидени" ли ще се обиждаме, егати?

              И за канадската борба ме кефи идеята или за нещо друго такова.

              Освен, че имаш автоматична, до дни трябва да имаш и нова цев, която яко се замота...

              Коментар


              • #8
                Както и да е, моя дзвер е на позиция, знам че е пълно с какви ли не окачвания и гуми тука, ама моя глиган извади една затънала "Прага" и ми дойде идеята да си ги мерим /джиповете/!
                Айде, не затънала,а закъсала Прага...

                Коментар


                • #9
                  Ще ви влачим като бръмбар сламка

                  Коментар


                  • #10
                    Кой кого бе, Булдог? Ориентирай заплахата...

                    Коментар


                    • #11
                      Ъъъ ... А що да се бутаме? После на кой са му е най-здрава кочината - той яде и пие.

                      Коментар


                      • #12
                        Волк, От твойте идей се сетих за един стар виц

                        Двама "младежи" от Училището за бавно развиващи се, закъсняват за чес с около 30мин. Когато пристигат Г-жата се нахвърля:
                        Тя - "Къде бяхте? Какво стана?"
                        Те - "Ами ние Г-жа пооооооооооооМааааагаааааахмееееее на еееееедна Г-жа дааааааа сеееее кааааааааааачи в аааааааутобуса"
                        Тя - "Ми половин час ли и помагахте на тази Госпожа???"
                        Те - "ааааааааами Г-жа тя Г-жата Неееееееееее ИСКАШЕ"

                        Да извадя някого с дърпане ми се вижда приемливо само когато леко е закъсал и бързам (има си лебедки за тая работа), ама сам да Причинявам на моето камионче такова Чудо ми се вижда меко казано Странно???
                        Но ако се организирате с радост бих дошъл да погледам и да помогна нещо

                        Коментар


                        • #13
                          Първоначално публикуван от Volk Преглед на мнение
                          Като за начало призовавам Венци, да подбере някоя от многото си машини, само да не докара някой "Беларусь"....
                          И ако има кибици - да се готвят да пазаруват кебапчета и бира...
                          Няма проблем с участието в пробата но не виждам интрига. В случая печели по-тежкия с по-големите гуми и по-голям двигател и блокировки разбира се т.е. става въпрос за Тойота 80. Нашата в момента е при фулдата та ще трябва да изчакаме но ако е по-спешно ще помоля Алекс да ми услужи за едно дърпане с неговата... Няма страшно Алекс в случая тя нищо няма да усети обещавам...
                          VPetrov.photography

                          Коментар


                          • #14
                            Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
                            ... Няма страшно Алекс в случая тя нищо няма да усети обещавам...
                            Знам, но все пак Защо да и го причинявам?

                            Коментар


                            • #15
                              Е айде пък вие. За един съъъъъъъъъъединител ли сте.
                              LZ1VMH

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X