Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Оборудване за пейнтбол

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Оборудване за пейнтбол

    Пушкалата и останалото оборудване за пейнтбол са вече на линия и ценообразуването е както следва по-долу. За участниците от форума е предвидена 8% отстъпка, видна от корекциите.





    Отделно, немските камофлажни униформи втора употреба са по 5 лева за панталон и 5 за ризата.

    Снимки на целия асортимент и на дрехите ще пуснем скоро в тематичния on-line магазин.

  • #2
    Тъй като вече ме питаха за пояснения относно комплектовката, цената включва артикулите от съответната брошурата.

    За 98-цата комплектът включва:
    - пушка;
    - пълнител за 200 топчета;
    - маска;
    - 20 унциева бутилка за СО2;
    - шомпол;
    - нацевен калъф;
    - резервни 0-пръстени, шестограми и смазка.

    За А5-цата комплектът включва:
    - пушка;
    - пълнител за 200 топчета;
    - маска;
    - 12 унциева бутилка за СО2;
    - шомпол;
    - нацевен калъф;
    - резервни 0-пръстени, шестограми и смазка.
    - прекладен накрайник за бутилката.

    Отделно има ремонтни комплекти с резервни части, разширителни камери, приклади и т.н.

    Коментар


    • #3
      Продават ли се още и някакво телефонче за контакт

      Коментар


      • #4
        Офертите са валидни, но към момента изчерпахме А5ците, дългите цеви и автоматичните спусъци. Скоро планираме нова доставка. Останалото е налично.

        Телефона ти го пращам на л.с.

        Коментар


        • #5
          Обер, дай цена за платка за А5 за автоматична стрелба, /по възможност с монтаж/...
          И малко инфо за тия разширители!

          Мислил ли си за някаква организация на пълненето, да не се мотаем като мухи без глави по зарядните станции?

          P.S. Между другото цените са ти добри...

          Коментар


          • #6
            А, можеш ли да доставиш отделно фланеца на който се навива цевта за А 5 ?

            Коментар


            • #7
              Без да вземам думата на Obersturmbahnfuehrer-a, информирам че вече е внесена и успешно тествана станция за зареждане (оригинална), Obersturmbahnfuehrer-a осигури и бутилки за пълнене така че сега всичко за мероприятията зависи само и единствено от организациятата която си направим сами...
              VPetrov.photography

              Коментар


              • #8
                Станциите за пълнене са таман 3 бр., а големи бутилки има достатъчно.
                Пълначка с голяма бутилка има при Сабин или Венци (в зависимост у кого е останала към момента), естествено при мен и на още 2 места - все хора от отбора (има и рима).

                За автоматичната стрелба има два подхода - пневматичен с т.нар. response trigger и електронен с т.нар. e-grip.

                Пневматичния съм го дал като цена - 122/114, а електронен досега не съм внасял, но мога да поръчам, като очакваната цена ще е 180-190 лева без отстъпката.

                Пневматичният спусък стреля с доста добър темп като го настроиш и предимството му е, че няма електроника и батерия в него. Електронният пък има батерия и платка, но стреля съвсем мазно.

                За резширителната камера сме написали основните неща в ревюто на Венци за пушките в раздела за пейнтбола. Цената й се връзва на 52 лева без отстъпката. В отбора имаме 3 А5ци с такава екстра и групираността на попаденията им се е подобрила осезаемо и вече ни е в графата "задъжително оборудване".

                За резервните части може да се ориентирате по долните диаграми.




                Волк, ако имаш предвид артикул № 02-69, доставната му цена би трявало да се върже някъде 20-30 лева. Ако е нещо друго - питай.

                Коментар


                • #9
                  Бравос амигос!

                  С тия цени, ще закопаеш конкуренцията, даже ме е яд, че един от тях ми е приятел!

                  Потвърждавам ти една платка, един разширител и барел адаптора.
                  Пусни на л.с. какво трябва да се направи по въпроса!

                  Коментар


                  • #10
                    имам 3 пушки за продаване ,ако някой прояви интерес да пиши на л.с. за повече подробности/аз съм само посредник/
                    [SIGPIC][/SIGPIC] най-добрите

                    Коментар


                    • #11
                      До: Оборудване за пейнтбол

                      Продават ли се 98-ци още и цените какви са?

                      Коментар


                      • #12
                        До: Оборудване за пейнтбол

                        Имам един комплект рентал като този горе дето е за 333лв на цена 280лв. Чисто нов е, само е стреляно с него в двора няколко пъти. Комплекта е с маска и бутилка.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Оборудване за пейнтбол

                          Нали не е проблем да изчакаш до края на Юли максимум. Искам да го зема.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Оборудване за пейнтбол

                            За пушката дето я даваш за 280 лв. става ли някоя неделя към септември да я вида?

                            Коментар


                            • #15
                              До: Оборудване за пейнтбол

                              Съмнявам се да остане до тогава.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X