Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Стрелбата от упор в гората

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Стрелбата от упор в гората

    Тъй като не съм участвал в много такива, а само гледах от страни и се чудих кво толкова се впрягат хората.
    2 случки.
    1. Митко - разстрелях го горе долу от 3 метра с поне 3 топчета, бяхме лице в лице и може би беше безмислено да му казвам убит си поради простата причина че и той ме е уцелил в престрелката. Нито една дума не чух от него да се оплаква че го боляло.
    2. Х да не го разбирате къв слаб играч е . Вчерашната игра. Изкачам на около 3 м. в страни от него и му извиках "убит си" 2 пъти. Той нито за миг не се поколеба да си признае, да спори и т.н. дори не направи опит да обърне пушката към мен.
    Изводи:
    Скандалите ги правят тия дето си мислят че са добри играчи а всъщност май не са. Начинаещите също са доста толерантни към играта.

  • #2
    До: Стрелбата от упор в гората

    Процедурно: Дайте да викаме "Предай се", щото с това "Убит си" не се чува много много - на една от предишните игри викам аз "Убит си", а онзи се завъртя, почуди се малко, пък ми отпра един откос. И после се оказа, че подочул, че аз съм убит, ама не бил сигурен и за по-сигурно...

    Коментар


    • #3
      До: Стрелбата от упор в гората

      Е да ама вчера и аз и викам на Деси "Предай се ние сме 4 а ти сама" пък тя не се предаде. В смисъл, че тази фраза си има своето предназначение. Пък и точно това беше мойта забележка. Проблемите идват от хората - не от правилата. Факт е, че при определени ситуации си работи много добре "Убит си"

      Коментар


      • #4
        До: Стрелбата от упор в гората

        Нож с две остриета. В момента играя с 98 и къса цев, така ми трещи в ухото, че нищо не чувам докато стрелям. Нека някой ми вика че съм убит.
        Преди седмици пък Ради като ми извика, че съм убит за да не ме нашари от 3 метра аз бях навит като пружинка и от стреса му вкарах на него няколко топчета. Кофти работа, по-добре да ме беше ударил той.

        Всеки сам трябва да прецени какво да прави и основното е да отпаднат тези мисли, че някой умишлено прави овършутинг, тези топчета да не са без пари

        Коментар


        • #5
          До: Стрелбата от упор в гората

          Хубаво е, че и тия проблемните играчи се изказват.
          Въпреки всичко толерантност трябва. Ама щом забиваме пак в същата посока може и да не спорим. Всеки играе както си прецени.
          Последно редактирано от patrik; 05-11-07, 16:36.

          Коментар


          • #6
            До: Стрелбата от упор в гората

            Първоначално публикуван от patrik Преглед на мнение
            Хубаво е, че и тия проблемните играчи се изказват.
            Въпреки всичко толерантност трябва. Ама щом забиваме пак в същата посока може и да не спорим. Всеки играе както си прецени.

            Коментар


            • #7
              До: Стрелбата от упор в гората

              Дори и при стрелба лице в лице трябва да се вика че човека е улучен... мен когато при престрелката лице в лице с Коста и Митко /ако не бъркам/ Коста като ми посочи че съм улучен в маркера, а аз хич не го бях забелязал се почуствах доста кофти... а иначе в гръб при такава ситуация издебнатия трябва просто да си излезе... но преди това има право да поиска от противника да направи контролен изстрел за да се види че опонента има топчета и въздух
              Последно редактирано от Han Solo; 05-11-07, 20:59.
              May the Force be with You

              Коментар


              • #8
                До: Стрелбата от упор в гората

                Мартине по темата ще кажа само който го е страх да не ходи в гората
                Ще видим колко и кои ще се откажат
                Но си мсля никои

                Коментар


                • #9
                  До: Стрелбата от упор в гората

                  Първоначално публикуван от vencinikolov Преглед на мнение
                  Мартине по темата ще кажа само който го е страх да не ходи в гората
                  Ще видим колко и кои ще се откажат
                  Но си мсля никои
                  И това го казва един от най-толерантните играчи. Че аз не казвам обратното. Просто коментирах че споровете идват от хората не от правилата (писани и неписани)
                  Пък като стигнете до нивото на моята възвишена игра ще разберете и от удоволствието да пощадиш някого особенно някой профи.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Стрелбата от упор в гората

                    Първоначално публикуван от patrik Преглед на мнение
                    И това го казва един от най-толерантните играчи. Че аз не казвам обратното. Просто коментирах че споровете идват от хората не от правилата (писани и неписани)
                    Пък като стигнете до нивото на моята възвишена игра ще разберете и от удоволствието да пощадиш някого особенно някой профи.
                    Хахаха това от теб да го чуя В случай 1 който описа наистина ме удари 3-пъти ... в корема и 1-път в гърба понеже се извъртях накрая с гръб, а аз те уцелих само веднъж, точно в сърцето в/у джобчето на ризата където е двоен плата понеже си ни нежничък

                    Никой няма да се откаже много ясно. Повечето хора реагират на момента бурно понеже адреналина им е високо. Жегванията от топчетата са си част от играта, както калта, драскотините от храсти и подбитите колене от камъчета, ако не беше това щях да си играя CS на топло.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Стрелбата от упор в гората

                      Днес играх пейнтбол и се случи че бях най-бърз от отбора и на няколко пъти се озовавах в гръб на противника , само едно казване "Маркиран" или Убит почти не върши работа ... аз викам "Маркиран спри убит си" и то със всичка сила все едно НСБОП са ти в апартамента .... така ме чуват всички и няма проблеми ....
                      Няма кал - Няма кеф !!!
                      Suzuki Samurai LJ410 1984
                      Suzuki LTZ400 2008
                      Honda Accord 2.0i SE Exec. 2002

                      Коментар


                      • #12
                        От: Стрелбата от упор в гората

                        Еми да, така трябва.
                        Аз все пак спрях да го казвам това в инструктажите, защото има случки, викаш му "убит си" той се оглежда, вижда че няма петно и те перва щото не е убит и после аз съм виновен, че съм дал инструкция а той не я спазил.
                        Но в инструктажа добавих " има такива дето адреналина им е в повечко, моля другите не им се връзвайте. Това не са те. От емоцията са объркани."
                        И без това никой не брои точките.

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X