Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Умря" ли пейнтболът в България?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • "Умря" ли пейнтболът в България?

    Бях се запалил много преди години, дори си бях купил две пушки, но поради липса на време и други причини спрях да ходя.
    Напоследък пак започнах да се оглеждам по пейнтбола, и не мога да намеря нищо. Е вече има десетки фирми, които предлагат фирмени и организирани мероприятия, но ги няма съботно-неделните събирания до Панчарево. Какви са възможностите за игра? Има ли място където, ако реша да отидя в събота или неделя ще съм сигурен, че мога да се включа в игра? Има ли форум в който да прочета или попитам нещо?
    Тийм билдинг-а ли е бъдещето на този спорт?

  • #2
    От: "Умря" ли пейнтболът в България?

    Ако не държиш на топчето с боя, а само на пуцането, ей тия пичове са сериозни...
    По-добре в Хайлукса, отколкото в хайлайфа...

    Коментар


    • #3
      От: "Умря" ли пейнтболът в България?

      Здравейте,
      Не е умрял пейнтболът. Дори неделните игри си ги има. Е, вярно, че от 2 месеца не се е спряло да вали и провали всички опити, но и това ще надживеем
      Иначе не пишем тук защото от години не е идвал участник от форума и някак си виси като спам.
      Ако решиш във вторник 6.05 ще правим опит. Пък и винаги когато ти се доиграе звънкай.
      0896508014

      Коментар


      • #4
        От: "Умря" ли пейнтболът в България?

        Ей това исках да чуя! Абе няколко пъти минавах през горския терен до Панчарево и нямаше нищо, та реших, че всичко е свършило, благодаря!

        Коментар


        • #5
          От: "Умря" ли пейнтболът в България?

          patrik не е лошо да пишеш и тук с игрите, ако все още не противоречи на правилата на форума.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X