Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За избора на екипировка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • За избора на екипировка

    Днес най-случайно попаднах на едно риболовно магазинче, продаващо оборудване за подводен риболов.Закупих си ето тази маска -Effesub http://www.effesub.it/product_info.p...roducts_id=277
    Още не съм я пробвал, изглежда добре направена.
    Някой има ли наблюдения за продуктите на тази фирма?
    Прикачени файлове
    Абе за к'во е цялата тупурдия, след 2 милиарда години Земята ще се взриви така или иначе.

  • #2
    До: Водолазни преживявания

    Обикновенно като си купувам маска, гледам да ми е удобна. Как изглежда под водата ми е последна грижа. Това на аватара съм аз. Да не мислиш, че това дето ми е на мутрата ми харесва? Ама ми е удобна.

    Равен брой.
    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

    Коментар


    • #3
      До: Водолазни преживявания

      Вече направих теста Много удобна маска, с добре направени стъкла-с леко увеличение са в долната част.След като я прогоних по кухата си глава, за 40 минути беше пропуснала 15-20 капки вода.Доволен съм.Сега остава да си сменя и харпуна-в същия магазин видях на Cressi-пневматичен за 90 лева+2 бутилки СО с регулатор, нищо че е секънд хенд.
      Абе за к'во е цялата тупурдия, след 2 милиарда години Земята ще се взриви така или иначе.

      Коментар


      • #4
        От: За избора на екипировка

        Може ли някой да ми каже № 50 на неопрен за какъв размер човек ще стане?
        Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
        Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

        Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

        Коментар


        • #5
          От: За избора на екипировка

          Колега кажи марката на неопреновия костюм.
          Approximately 29% of the Earth is land,the rest is ours...

          Коментар


          • #6
            От: места за SCUBA гмуркане

            Говори ми, говори ми...чудя се как да отделя пари за трималинатче освен да излъжа жената че е нещо като ламинатче за вкъщи

            Коментар


            • #7
              От: места за SCUBA гмуркане

              Първоначално публикуван от Morskia Преглед на мнение
              Говори ми, говори ми...чудя се как да отделя пари за трималинатче освен да излъжа жената че е нещо като ламинатче за вкъщи
              Започвай да пестиш, па като дойде време я заведи на пазар за обувки и чанта. Мисля, че новия ти "анцуг" няма да и направи никакво впечатление

              Иначе до колегите, един сух костюм излиза колкото една скромна екскурзия на по-топло. Ако и още от начало си вземете регулатори за студена вода...пей сърце
              Approximately 29% of the Earth is land,the rest is ours...

              Коментар


              • #8
                От: места за SCUBA гмуркане

                Иначе до колегите, един сух костюм излиза колкото една скромна екскурзия на по-топло. Ако и още от начало си вземете регулатори за студена вода...пей сърце
                Регулатора ми е APEKS xtx 200 + Octopus xtx 50 - мисля че е пре достатъчно от добро
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:xtx200octo.jpg
Прегледи:1
Размер:71.3 КБ
ID:5334509
                А виж какво мисля да взема -
                Scubapro Evertec Dry system или Scubapro everdry-4 - ще мисля и ще сондирам още мнения и ще действам


                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ee4d0c29011880bacc8b99c9318f5405.jpg
Прегледи:1
Размер:48.3 КБ
ID:5334510 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:197dd5cbd6b065356ced71bec872def6.jpg
Прегледи:1
Размер:60.2 КБ
ID:5334511

                Коментар


                • #9
                  От: места за SCUBA гмуркане

                  Регулаторите одобрявам, дори малко си надскочил необходимото с това 200. Моите всичките са 50-ки .
                  За сухия, аз съм с DUI, но цената е много по-различна от Scubapro. Не съм ползвал Scubapro, но Bare направиха точно копие на DUI, което на мен лично ми допада много. Разбира се има и други марки .
                  Approximately 29% of the Earth is land,the rest is ours...

                  Коментар


                  • #10
                    От: места за SCUBA гмуркане

                    В нашата група ползваме триламинат BARE - много здрави са, и удобни във всяко отношение.
                    Последно редактирано от Веско; 11-01-12, 22:22. Причина: модерация
                    Show must go on!
                    LZ1VES

                    Коментар


                    • #11
                      От: места за SCUBA гмуркане

                      Веско за този ли става въпрос?

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:535011054d5543c88e870e2dd213322a.jpg
Прегледи:1
Размер:19.9 КБ
ID:5334670

                      Коментар


                      • #12
                        От: места за SCUBA гмуркане

                        Ето това е:

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:BARETrilamHDTechDry.jpg
Прегледи:1
Размер:59.3 КБ
ID:5334697

                        BARE Trilaminate HD Tech Dry, само чорапите и маншетите са ми неопренови, ботите са отделно отгоре.
                        Последно редактирано от Веско; 11-01-12, 22:32. Причина: допълнение
                        Show must go on!
                        LZ1VES

                        Коментар


                        • #13
                          От: За избора на екипировка

                          Потят ми се стъклата !Дайте съвет с мокрене не става,отврат е!/гмуркач без акваланг/
                          Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                          Коментар


                          • #14
                            От: За избора на екипировка

                            Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
                            Потят ми се стъклата !Дайте съвет с мокрене не става,отврат е!/гмуркач без акваланг/
                            С плюнка не става ли?!
                            Леко плюваш, разнасяш с пръст по стъклото и си готов...

                            Коментар


                            • #15
                              От: За избора на екипировка

                              Мерси ще пробвам,а по принцип има ли някаква паста?
                              Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X