Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Страх от дълбокото. Или как да се преборим!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Страх от дълбокото. Или как да се преборим!

    Аз пък съм се давил като малък, около 5-6 пъти, но въпреки паническият страх от дълбокото, напоследък забелязвам тенденцията да отшумява, но само в басейни за сега. В морето ще трябва още работа. Преди 6-7г. си бях чисто дърво, както се казва "пирон в кисело мляко" , но постепенно открих самичък, техниката да лежа по гръб на повърхността, а в последствие и да плувам някакви си метри, но задължително трябва да зная, че има дъно под мен. Имам само един проблем, а той е най важен в плуването-дишането, хич ме няма. Трябва ми сериозен човек да ме научи, но ме е леко срам с оглед на възрастта ми 39г Но пък откакто влязох, тук, имам огромното желание да изкарам някакъв начален курс за водолаз и да се гмурна поне веднъж!
    Поздрави: Николай Георгиев
    KTM 400 EXC

    Коментар


    • #32
      От: Страх от дълбокото. Или как да се преборим!

      Не е нужно да караш курс за да се гмурнеш веднъж. Това става и без начална подготовка. Достатъчно е да го искаш. Волята може да пребори страха. И хич да не е те е срам от възрастта. Аз изкарах курса на 38. А в събота отивам на уроци по ендуро И съм на 40, и хич не ми дреме.
      Минава ми през главата нЕкъв бартер с тебе, ама.......
      А ако трябва да съм сериозен по темата: Има много добри професионалисти в България, на които можеш да се довериш. Споделяйки страха си с тях те ще намерят верни подход към теб и страха ти. И това можеш да направиш по две причини:
      1. Просто да пребориш страха си, което би те освободило.
      2. Да преоткриеш (което води до влюбване) един непознат, красив, спокоен и тих свят.
      В крайна сметка може да се получи и 1+2

      И в двата случая - печелиш.
      Дерзай
      LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

      Коментар


      • #33
        От: Страх от дълбокото. Или как да се преборим!

        Първоначално публикуван от Pacific Преглед на мнение
        И хич да не е те е срам от възрастта. Аз изкарах курса на 38. А в събота отивам на уроци по ендуро И съм на 40, и хич не ми дреме.
        Минава ми през главата нЕкъв бартер с тебе, ама.......
        За бартер не зная дали ще съм ти полезен, защото сигурно си по добър ендурист отколкото аз водолаз, но ще ми е приятно да покараме някой ден заедно, а това ще е непременно добър повод и да се гмурнем някога заедно! А и сме набори, така, че ще ми е приятно да се запозная, с човек от моето време
        П.П Курсовете къде ще ги караш при Жоро Донечки и компания или на друго място?
        Поздрави: Николай Георгиев
        KTM 400 EXC

        Коментар


        • #34
          От: Страх от дълбокото. Или как да се преборим!

          Първоначално публикуван от mercy Преглед на мнение
          .....П.П Курсовете къде ще ги караш при Жоро Донечки и компания или на друго място?
          При Жоро.
          LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X