Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Смърт в Планината.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Andrei
    отговори
    От: Смърт в Планината.

    Нещо друго е било...аз 2002 завърших, а 4 юли 2003 полагах тръби по Петроханските гори

    Остави коментар:


  • aldr
    отговори
    От: Смърт в Планината.

    Първоначално публикуван от Andrei Преглед на мнение
    А де...работех за Хелпик още...значиии по стаж 2013 - (2+3+2) =2006 може би....не помня годините.
    На 4 юли 2003 бях горе , на Винчето и се виждаха камиони които работеха долу на Карагьол.

    Остави коментар:


  • Andrei
    отговори
    От: Смърт в Планината.

    ...а иначе според мен строго си зависи от организъма на индивида. Обратното на изкачване , гмуркането...подопечените ми водолази на язовир Стамболийски, като скачаха на 45-50 метра се 'опиваха' различно...един горе-долу нормален (като изключим загубата на некой способности и логически връзки...не можеш да смяташ елементарни неща) а други си 'полудяваха' направо.

    Остави коментар:


  • Andrei
    отговори
    От: Смърт в Планината.

    Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
    Коя година е било това ?
    А де...работех за Хелпик още...значиии по стаж 2013 - (2+3+2) =2006 може би....не помня годините.

    Остави коментар:


  • Alexr
    отговори
    От: Смърт в Планината.

    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
    Я оставете простотиите, ами дайте да се качим на Мусала.
    Кога?

    Остави коментар:


  • derhunter
    отговори
    От: Смърт в Планината.

    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
    Кой както го разбира.
    Има огромна разлика между двете. Ако е второто, по- добре да си ходя сам в планината.

    Остави коментар:


  • Ясен
    отговори
    От: Смърт в Планината.

    Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
    Колкото носи на пиене или колкото си носи, че ако е второто...????
    Кой както го разбира.

    Остави коментар:


  • droba
    отговори
    От: Смърт в Планината.

    Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
    .... че ако е второто...????
    В повечето случаи е второто Темата от смърт в планината леко зави към пукница в планината. Очаквам забежки към е*ане в планината, ЦК на КПСС в планината и сирийци в планината.

    Остави коментар:


  • derhunter
    отговори
    От: Смърт в Планината.

    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
    Напиването като глупост го дефинирам само в някои трудни моменти на изтрезняването. Иначе не. Мисълта ми беше, че може да се качим, а всеки да пие колкото носи, вместо да си броим капките.
    Колкото носи на пиене или колкото си носи, че ако е второто...????

    Остави коментар:


  • droba
    отговори
    От: Смърт в Планината.

    Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
    Те това ама извъобще не е вярно ....
    Потвърждавам. Проигравано стотици пъти.

    Остави коментар:


  • Ясен
    отговори
    От: Смърт в Планината.

    Напиването като глупост го дефинирам само в някои трудни моменти на изтрезняването. Иначе не. Мисълта ми беше, че може да се качим, а всеки да пие колкото носи, вместо да си броим капките.

    Остави коментар:


  • derhunter
    отговори
    От: Смърт в Планината.

    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
    Със сигурност си зависи от организма и е индивидуално.
    Ма за пиенето съм сигурен. Айде да го кажем така - ако в София нормално се напиваш от 500 грама, на 3000 м преди аклиматизирането ще постигнеш същия ефект със 100.
    Те това ама извъобще не е вярно отнасяйки се до мен пък и до още няколко човека с които сме били заедно в една и съща ситуация. А пък съвсем до мен по-скоро обратното. И не говоря за аклиматизация тъй като първото нещо след като народа се докопа до багажа току що свален от самолета е да открехне капачката на ракията и да подуши луканката.

    пп Ясене как можеш да дефинираш напиването като глупост?

    Остави коментар:


  • Ясен
    отговори
    От: Смърт в Планината.

    Я оставете простотиите, ами дайте да се качим на Мусала.

    Остави коментар:


  • turtey
    отговори
    От: Смърт в Планината.

    Със сигурност си зависи от организма и е индивидуално.
    Ма за пиенето съм сигурен. Айде да го кажем така - ако в София нормално се напиваш от 500 грама, на 3000 м преди аклиматизирането ще постигнеш същия ефект със 100.

    Остави коментар:


  • derhunter
    отговори
    От: Смърт в Планината.

    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
    Малко си седял, кръвта става синя на цвят и като слезеш в ниското можеш да пиеш като смок.
    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
    Ако не си се аклиматизирал - а то отнема поне месец, се напиваш като казак от 20 грама ... Не си е работа.
    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
    От собствен. И не три месеца ми три години.


    Ефекта на коката и на чая от кока е еднакъв ама при дъвкането става по-бързичко. Дъвчат се само връхчетата на младите растения, чая се прави от изсушени отпадъци от дъвкането. И това е от личен опит.

    И за синята - не е ултрамарин определено
    Да де, но много ни се разминават показателите относно алкохолът например. Да оставим местните но с мен е бил и човек от форума който и на Мусала не се е качвал преди това, а жулеше като смок Е вярно че първите няколко дни изоставаше в ходенето и се задъхваше но бързо се приспособи. На над 4 х.м. яко даде фира. Явно е че си е индивидуално за всеки. Направило ми е впечатление че най-тежко го преживяват холандците. Още в ръкава на летището подвиват карачките и едни си посядат а други даже и полягват. Нямам случай холандец да е стигнал до чека преди мен.

    Остави коментар:

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X