Обява

Свий
Няма добавени обяви.

На ръба

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • На ръба

    Старите българи, нашите деди, казват “човек и добре да живее, умира ...”Човекът има свой свят, който сам създава и в който живее“. През моя живот съм се стремил да живея добре (и да оцелея) “на ръба”. Така човек се научава да уважава себе си и хората край него ... Затова се радвам на всички, които са оцелели, достигайки “ръба”.
    Защото, като си помисля, колко малко ще съм жив, а колко дълго после умрял ...
    Ако тази тема е интересна и вълнува други, моля споделете вашите мисли.
    ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

  • #2
    До: На ръба

    Много е поучително за млад и надъхан екстремен почитател да му се случи случка, от която 90 процента от хората излизат умрели а той излиза жив и то без да осъзнае какво е направил за да остане жив ...
    това учи на много неща ...и ме накара да погледна живота по друг начин!
    Така,че живейте Екстремно и винаги МИСЛЕТЕ ... това ще ви остави по дълго време живи ...



    P.S.:Освен че слизането ми от самолета беше малко трудно и с треперещи движения,лицето бяло като платно, почти никаква контактност с хората около мен ... а сърчицето то искаше да отлети ...това мен ме накара да се размисля ...
    LZ2GWN skype: parafoil252
    e-mail:vector3micron@abv.bg

    Коментар


    • #3
      До: На ръба

      колко на ръба (: за различни хора критериите за ръб са доста различни (: и аз понякога съм си мислил, че постигам нещо и съм преминал по тоя ръб, ама като се сравня с някои хора по света... за екстремни спортове говорим нали

      Коментар


      • #4
        До: На ръба

        Само там си завършена личност и разбираш що за човек си.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X